پیشرو شرکتهای مشاوره مستقل ISS و شیشه لوئیس توصیه می کنند که سهامداران استخراج SSR و سهامداران طلا Alacer برای موارد پیشنهادی در ارتباط با ادغام پیشنهادی رأی دهند

پیشرو شرکتهای مشاوره مستقل ISS و شیشه لوئیس توصیه می کنند که سهامداران استخراج SSR و سهامداران طلا Alacer برای موارد پیشنهادی در ارتباط با ادغام پیشنهادی رأی دهند
  • ISS و شیشه لوئیس هر دو اظهار داشتند كه ادغام پیشنهادی به نفع سهامداران SSR Mining و Alacer است.
  • مهلت رأی گیری سهامداران SSR قبل از رأی دادن است 9:00 صبح (PDT) بر 8 ژوئیه سال 2020.
  • مهلت مهلت رای دادن به سهامداران Alacer اولویت دارد 12:00 p.m. (MDT) بر 8 ژوئیه سال 2020.

VANCOUVER ، قبل از میلاد و دنور ، کولو، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – SSR Mining Inc (NASDAQ: SSRM) (TSX: SSRM) (“SSR Mining”) و Alacer Gold Corp. (TSX: ASR) (ASX: AQG) (“Alacer”) خوشحال هستند که این نهاد را اعلام می کنند خدمات سهامدار (“ISS”) و شیشه لوئیز و شرکت (“شیشه لوئیس”) هر دو توصیه کرده اند که سهامداران برای مواردی که در جلسات قابل اجرا رای می دهند (“جلسات” در رابطه با آنچه قبلاً اعلام شده بود رأی دهند. ادغام بازار برابر برابر با توجه به طرحی از قانون تحت قانون شرکتهای تجاری (یوکان) (“معامله”). نشست SSR به صورت آنلاین در برگزار می شود 9:00 صبح (PDT) بر 10 ژوئیه 2020 فقط با یک قالب مجازی که توسط پخش زنده صوتی انجام شده است. نشست Alacer به صورت آنلاین در برگزار می شود 12:00 p.m. ظهر (MDT) روشن است 10 ژوئیه 2020 فقط با یک قالب مجازی که توسط پخش زنده صوتی انجام شده است.

ISS و شیشه لوئیس هر دو شرکت مشاوره مستقل پروکسی هستند که در بین سایر خدمات ، توصیه صندوق بازنشستگی ، مدیران سرمایه گذاری ، صندوق های متقابل و سایر سهامداران نهادی را ارائه می دهند.

ISS در بخشی از تجزیه و تحلیل استخراج SSR خود اظهار داشت: “معامله به عنوان یک ادغام” در بازار “ساخته شده است و به نظر می رسد که این معامله منطقی استراتژیک خواهد بود زیرا در نتیجه ایجاد یک تولیدکننده طلا متنوع با یک مدیریت با تجربه منجر می شود. تیم … با توجه به این عوامل و هم افزایی های مورد انتظار با ترکیب این دو شرکت ، عدم وجود نگرانی های مهم در مورد حاکمیت و امکان پاسخگویی به پیشنهادات برتر ، تصویب سهامداران این قطعنامه ضروری است. ” بعلاوه ، در تحلیل Alacer ، ISS اظهار داشت: “شركت ترکیبی با ترازنامه تقویت شده و از طریق مالکیت سهام مشترک SSR پدیدار می شود ، سهامداران Alacer همچنان به مشارکت در فرصتهای مرتبط با دارایی و دارایی شرکت ترکیبی خواهند پرداخت.”

علاوه بر این ، شیشه لوئیس مجدداً به توصی IS ISS مثبت اشاره کرد زیرا “طرح پیشنهادی را به لحاظ استراتژیک و اقتصادی قانع کننده و ساختاری با روشی مناسب برای سهامداران SSR” عنوان کرد. علاوه بر این ، شیشه لوئیس تعیین کرد “ما معتقدیم معامله پیشنهادی بهترین مسیر رو به جلو برای افزایش ارزش سهامدار در این زمان است.”

با استقبال از توصیه های مطلوب ISS و شیشه لوئیس ، پل بنسونرئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر SSR Mining اظهار داشت: “ما خوشحالیم كه ISS و شیشه لوئیس هر دو به نفع معامله پیشنهادی با Alacer توصیه كرده اند و به اتفاق آرا توصیه می كنند كه سهامداران ما با پیروی از توصیه های مثبت از این ادغام استراتژیك حمایت كنند.”

به اشتراک گذاشتن همان احساسات ، راد آنتالرئیس جمهور ، مدیرعامل و مدیر شرکت Alacer اظهار داشت: “ما از سهامداران ما بخاطر حمایت مداومشان تشکر می کنیم زیرا ادغام پیشنهادی مناسب عالی برای Alacer و ذینفعان آن است و بنابراین به سهامداران توصیه می کنیم توصیه های مثبت ISS و Glass Lewis را دنبال کنند.”

مطلب مرتبط  EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

ما به سهامداران یادآوری می کنیم که رای شما بدون توجه به تعداد سهام مشترک SSR یا Alacer شما دارای اهمیت است. از سهامداران SSR Mining خواسته شده است تا قبل از مهلت موعد رای گیری پروکسی رای خود را به رای دهند چهارشنبه 8 ژوئیه 2020 در 9:00 صبح (PDT). از سهامداران Alacer خواسته می شود قبل از مهلت موعد رای گیری پروکسی ، به نماینده خود رأی دهند چهارشنبه 8 ژوئیه 2020 در 12:00 p.m. ظهر (MDT). هیئت مدیره هرکدام از SSR Mining و Alacer توصیه می کنند که سهامداران مربوطه درمورد مواردی که در جلسات مربوط به آن رأی داده می شوند ، رأی دهند.

پشتیبانی شما مهم است از سهامداران خواسته شده است تا امروز با استفاده از یکی از گزینه های رأی دهی زیر ، رأی دهند.

سهامداران ثبت شده

سهامداران ثبت نام شده می توانند سهام خود را از دو طریق رأی دهند:

  1. از طریق پروکسی یا از طریق اینترنت ، از طریق تلفن ، نمابر ، پست الکترونیکی یا تحویل شخصی. یا
  2. با رای گیری آنلاین در جلسه SSR مجازی (برای سهامداران معدن SSR) یا نشست مجازی Alacer (برای سهامداران Alacer).

سهامداران سودمند

سهامداران ذینفع که سهام خود را از طریق یک کارگزار یا واسطه دیگر در اختیار دارند ، لطفاً فرم دستورالعمل رأی گیری را که توسط کارگزار یا واسطه دیگر به شما ارائه داده اند مطابق دستورالعمل های ارائه شده در آن ، برگردانید.

سهامداران Alacer استرالیا

اگر دارنده CDI های Alacer هستید در استرالیا و فرم آموزش رأی گیری را از Link Market Services Limited (“پیوند”) دریافت کنید ، لطفاً فرم را مطابق دستورالعمل ارائه شده توسط لینک تکمیل و برگردانید. توجه داشته باشید که مهلت برای دارندگان Alacer CDI زودتر از قطع پروکسی است. دستورالعمل رأی گیری باید توسط دوشنبه 6 ژوئیه 2020 در 12:00 p.m. ظهر (MDT).

سوالات سهامدار

اگر در مورد جلسات یا معامله سؤالی دارید ، لطفاً با مشاور مشترک سهامداران استراتژیک و نماینده وکالت پروکسی ، مشاوران کینگزدیل ، از طریق تلفن با شماره 1-888-518-1557 تماس بگیرید (رایگان در آمریکای شمالی) ، 1-800-155-612 (عوارض رایگان در استرالیا) یا 416-867-2272 (برای برقراری تماس در جای دیگر) یا از طریق ایمیل در [email protected].

درباره SSR Mining

SSR Mining Inc یک تولید کننده فلزات گرانبها در کانادا است و دارای سه عملیات می باشد ، از جمله معدن طلای ماریگولد در نوادا، ایالات متحده ، عملیات طلای Seabee در ساسکاچوان ، کانادا و عملیات پونا در جوجووی ، آرژانتین. SSR Mining همچنین دارای دو پروژه مرحله امکان سنجی و نمونه کارها از خصوصیات اکتشاف در شمال و آمریکای جنوبی. SSR Mining متعهد است با تأكید بی امان بر تعالی عملیاتی ، تولید ایمن را انجام دهد. SSR Mining همچنین با حفظ قدرت مالی ، بر رشد تولید و ذخایر معدنی از طریق اکتشاف و دستیابی دارایی برای رشد دگرسانیز متمرکز شده است.

درباره Alacer

Alacer یک پیشرو تولیدکننده طلای متوسط ​​و کم هزینه است که تمرکز اصلی آن اهرم سنگ معدن طلای آن Çöpler معدن طلایی و ترازنامه قوی به عنوان مبانی برای ادامه استراتژی رشد چند معدن ارگانیک خود ، به حداکثر رساندن جریان آزاد پول نقد است و بنابراین ایجاد حداکثر ارزش برای سهامداران معدن طلای Çöpler در شرق – مرکز واقع شده است بوقلمون در استان ارزینان ، تقریباً 1100 کیلومتر (“کیلومتر”) جنوب شرقی از آن فاصله دارد استانبول و 550 کیلومتر از شرق آنکارا ، ترکیه پایتخت.

مطلب مرتبط  ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

مخاطبین SSR Mining

پل بنسون، رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر
دبلیو جان دی کومن ، جونیور، معاون ارشد رئیس جمهور ، توسعه و استراتژی تجارت
مایکل مک دونالد، مدیر ، روابط سرمایه گذار
SSR Mining Inc.
ونکوور ، پیش از میلاد
پست الکترونیک: [email protected]

مخاطبین Alacer

رودنی P. آنتال، رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر
ف. ادوارد فرید، معاون ارشد رئیس جمهور ، توسعه تجارت و روابط سرمایه گذار
لیزا ماستاس، مدیر ، روابط سرمایه گذار
شرکت Alacer Gold Corp.
دنور ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]

توجه به اطلاعات و بیانیه های پیشرو:

به جز اظهارات واقعیت تاریخی مربوط به Alacer یا SSR Mining ، اظهارات خاص مندرج در این بیانیه مطبوعات شامل اطلاعات آینده نگر ، اطلاعات مالی جهت گیری آینده یا چشم اندازهای مالی (جمعاً “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا است. . اطلاعات به جلو ممکن است در این سند و سایر پرونده های عمومی Alacer یا SSR Mining موجود باشد. اطلاعات به جلو مربوط به جملات مربوط به چشم انداز Alacer یا SSR Mining ، رویدادهای پیش بینی شده یا نتایج ، اظهارات مربوط به انتظارات مدیریت Alacer و SSR Mining با توجه به معامله و شرکت ترکیبی و در برخی موارد با اصطلاحات نظیر ” ممکن است “،” اراده “،” می تواند “،” باید “،” انتظار “،” برنامه “،” پیش بینی “،” باور “،” قصد “،” تخمین “،” پروژه “،” پیش بینی “،” پتانسیل ” ، “ادامه” یا سایر اصطلاحات مشابه در مورد مواردی که واقعیتهای تاریخی نیستند.

این بیانیه مطبوعاتی همچنین حاوی بیانیه های آینده نگرانه در مورد اتمام پیش بینی معامله و زمان بندی آن است. اظهارات رو به جلو در این بیانیه مطبوعاتی براساس انتظارات و فرضیات کلیدی انجام شده توسط Alacer و SSR Mining است ، از جمله انتظارات و فرضیات مربوط به دریافت ، به موقع ، مصوبات نظارتی و بورس کالا در رابطه با معامله. اگرچه Alacer و SSR Mining معتقدند که انتظارات و فرضیاتی که چنین گفته های آینده نگر بر اساس آنها معقول است ، معقول است ، اما نباید اتکاء بی رویه بر روی بیانیه های آینده دار باشد زیرا Alacer و SSR Mining نمی توانند اطمینان حاصل کنند که آنها ثابت خواهند شد. درست. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات مختلفی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی و تجربه از نظر معناداری با نتایج یا انتظارات بیان شده در این بیانیه متفاوت باشد. خطرات و ابهامات کلیدی شامل ، اما محدود به الزامات و اقدامات دولتی و نظارتی مقامات دولتی از جمله تغییر در سیاست دولت ، الزامات مالکیت دولت ، تغییر در قوانین یا مقررات زیست محیطی ، مالیاتی و سایر قوانین و مقررات و تفسیر آن نمی باشد. تحولات مربوط به همه گیر COVID-19 ، از جمله طول ، شدت و دامنه همه گیری و اثرات احتمالی در عملیات معدن؛ و سایر عوامل خطر که هر از گاهی در گزارش های Alacer و SSR Mining به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا ارسال شده اند. خطراتی نیز وجود دارد که ماهیت معامله را شامل می شود ، از جمله عدم دستیابی به هر گونه تصویب قانونی لازم و سایر مصوبات (یا انجام این کار به موقع). جدول زمانی پیش بینی شده برای تکمیل معامله ممکن است به دلایل مختلف تغییر کند ، از جمله عدم توانایی در تأمین مقررات لازم ، بورس کالا یا سایر مصوبات در زمان پیش بینی شده ، تحولات مربوط به همه گیر COVID-19 یا نیاز به زمان اضافی شرایط را برای تکمیل معامله برآورده سازید. در نتیجه موارد فوق ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر مندرج در این بیانیه مطبوعاتی مربوط به زمان معامله اعتماد کنند.

مطلب مرتبط  گروه خدمات کرستون به دست آورد Rilo برق و ارتباطات ساخت و ساز ، LLC (d / b / a RECC بی سیم)

این اطلاعات و بیانیه های آینده نگر مبتنی بر تعدادی از عوامل و مفروضات مادی است ، از جمله ، اما به هیچ وجه محدود به مواردی که در پرونده های Alacer’s یا SSR Mining Mining فاش شده اند ، محدود نیست و شامل ماهیت سوداگرانه ذاتی نتایج اکتشاف می شود. توانایی اکتشاف. ارتباط با ذینفعان محلی حفظ روابط جامعه و دولت؛ وضعیت مذاکرات سرمایه گذاری مشترک؛ شرایط آب و هوایی در عملیات Alacer یا SSR Mining؛ قیمت کالاها؛ تعیین نهایی و تحقق ذخایر معدنی. وجود یا تحقق منابع معدنی؛ رویکرد توسعه در دسترس بودن و دریافت مجوزها ، عناوین ، مجوزها و مجوزهای لازم؛ سرمایه در گردش کافی برای توسعه و بهره برداری از معادن و اجرای برنامه های توسعه. دسترسی به خدمات و منابع کافی؛ نرخ ارز ارزی نرخ بهره؛ دسترسی به بازارهای سرمایه و هزینه های مربوط به بودجه؛ در دسترس بودن نیروی کار واجد شرایط؛ توانایی مذاکره ، نهایی و اجرای قراردادهای مربوطه. عدم مخالفت اجتماعی با معادن یا امکانات؛ عدم وجود چالش های حقوقی در مورد املاک Alacer یا SSR Mining؛ زمان و میزان تولید آینده؛ توانایی تحقق اهداف تولید ، هزینه و هزینه های سرمایه؛ زمان و توانایی تولید مطالعات و تجزیه و تحلیل. هزینه های سرمایه و عملیاتی؛ شرایط اقتصادی؛ در دسترس بودن بودجه کافی؛ توانایی نهایی استخراج ، فرآوری و فروش محصولات معدنی با شرایط اقتصادی مطلوب. و هر زمان دیگری ، اکتشافی ، توسعه ، عملیاتی ، مالی ، بودجه ، اقتصادی ، حقوقی ، اجتماعی ، ژئوپلیتیکی ، نظارتی و سیاسی که ممکن است بر رویدادها یا شرایط آینده تأثیر بگذارد. در حالی که ما بر اساس اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس ماست ، این عوامل و فرضیات را منطقی می دانیم ، ممکن است آنها نادرست باشند.

شما نباید به اطلاعات و اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. اطلاعات و بیانیه های به جلو فقط بر اساس انتظارات فعلی و پیش بینی های ما در مورد رویدادهای آینده پیش بینی می شوند. نتایج واقعی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله ، اما محدود به آنها ، خطرات و عدم قطعیت های فاش شده در پرونده های Alacer در وب سایت خود به نشانی www.alacergold.com ، SEDAR در www.sedar.com و در موارد مختلف ، از جمله این اطلاعات آینده نگر متفاوت نباشد. ASX در www.asx.com.au و پرونده SSR Mining در وب سایت خود در www.ssrmining.com ، SEDAR در www.sedar.com و EDGAR در www.sec.gov و سایر رویدادها یا شرایط پیش بینی نشده. به غیر از آنچه طبق قانون مقرر شده است ، Alacer و SSR Mining قصد ندارند و هیچ گونه مسئولیتی را برای به روزرسانی اطلاعات آینده نگر به منظور منعکس کردن ، از جمله چیزهای دیگر ، اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ندارند.

SOURCE SSR Mining Inc

لینک های مربوطه

http://www.ssrmining.com/

پاسخی بگذارید