پیشرو مواد Edge نتایج AGM را اعلام کرد

پیشرو مواد Edge نتایج AGM را اعلام کرد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – پیشرو مواد پارچه (“مواد لبه پیشرو” یا “شرکت“) (TSXV: LEM) (Nasdaq North First: LEMSE) (OTCQB: LEMIF) نتایج رای گیری از سالانه کلی سهامداران این شرکت را که در جمعه 24 ژوئیه 2020 (ملاقات”). در مجموع 21،776،332 سهام مشترک رأی داده شد ، که 19.02٪ از سهام مشترک صادر شده و برجسته شرکت را نشان می دهد. سهامداران به تعیین تعداد مدیران در سه (3) و برای انتخاب مجدد کلیه نامزدهای کارگردان رای دادند.

درصد آراء هر کارگردان به شرح زیر است:

نامزد

رای برای

٪ برای

رأی داده نشد

بازپرداخت

لارس-اریک جوهانسون

21،758،183

99.92

18،149

0.08

دانیل بزرگ

21،757،345

99.91

18،987

0.09

اریک کارفت

21،756،990

99.91

19،342

0.09

علاوه بر این ، سهامداران همچنین تصویب برنامه گزینه سهام بورس 10 درصدی شرکت و تعیین گروه D&H LLP ، حسابداران حرفه ای دارای مجوز ، به عنوان حسابرسان شرکت برای سال آینده و مجوز مدیران شرکت را برای رفع آن تصویب کردند. پاداش آنها علاوه بر این ، تأیید سهامداران بی علاقه برای ایجاد احتمالی یک “جدید” بدست آمد.فرد کنترل“از این شرکت ، همانطور که در بخشنامه اطلاعات شرکت توضیح داده شده است. بخشنامه اطلاعات برای بارگذاری در زیر مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com یا در وب سایت شرکت به آدرس https://leadingedgematerials.com/investors/ قابل دریافت است. # 1511790980717-af1a9845-4bbd

جزئیات بیشتر نتایج این نشست در گزارشی از نتایج رای گیری ارائه می شود که تحت نمایه شرکت در SEDAR به نشانی www.sedar.com ثبت شود.

مطلب مرتبط  Hydro One Limited نتایج رای گیری از نشست سالانه سهامداران را اعلام می کند

پس از جلسه ، مدیران منصوب شدند لارس-اریک جوهانسون به عنوان رئیس غیر اجرایی ، فیلیپ کوزلوفسکی به عنوان مدیر ارشد اجرایی و آقای نیک دمیر به عنوان مدیر ارشد مالی و دبیر شرکت. آقایان: یوهانسون ، سرگرد و کرفت به عنوان اعضای کمیته حسابرسی منصوب شدند.

به نمایندگی از هیئت مدیره ،
پیشرو مواد پارچه

لارس-اریک جوهانسون، رئیس غیر اجرایی

درباره پیشرو مواد لبه

Leading Edge Material یک شرکت عمومی کانادایی است که بر توسعه سبد پروژه های مهم مواد اولیه واقع در اتحادیه اروپا متمرکز است. مواد اولیه بحرانی توسط اتحادیه اروپا با توجه به اهمیت اقتصادی و خطر عرضه آنها تعیین می شود. آنها بطور مستقیم با فن آوری های رشد بالا مانند باتری های لیتیوم یونی و آهنرباهای دائمی برای موتورهای برقی و نیروی باد مرتبط هستند که پایه گذار پایداری جامعه است. نمونه کارها پروژه ها شامل معدن 100٪ Woxna Graphite Graphite (سوئد) ، پروژه Norra Kärr HREE (سوئد) ، پروژه لیبیوم برگبی (سوئد) و 51٪ متعلق به ائتلاف اکتشاف Bihor Sud Nickel Cobalt (رومانی)

اطلاعات اضافی

مطلب مرتبط  الکترولوکس کارستن فرانکه را به عنوان گروه جدید COO معرفی کرد

صورتهای مالی تلفیقی شرکت و بحث و تحلیل مدیریت مربوط به آن در وب سایت شرکت به آدرس www.leadingedgematerials.com یا تحت نمایه آن در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است.

اطلاعات برای انتشار از طریق آژانس شخص تماس با ما در بالا ذکر شده است 24 ژوئیه سال 2020، در 11:45 صبح زمان ونکوور

Leading Edge Material در TSXV با نماد “LEM” ، OTCQB تحت نماد “LEMIF” و Nasdaq First North Stockholm تحت عنوان “LEMSE” ذکر شده است. Mangold Fondkommission AB یک مشاور معتبر شرکت در Nasdaq First North است و ممکن است از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید [email protected] یا از طریق تلفن +46 (0) 8 5030 1550.

مشاوره خواننده

این خبر ممکن است حاوی بیانیه هایی باشد که “اطلاعات آینده نگر” را تشکیل می دهد ، از جمله جمله هایی در رابطه با برنامه ها ، اهداف ، عقاید و انتظارات فعلی شرکت ، مدیران آن یا کارمندان آن با توجه به فعالیتهای تجاری آینده شرکت. کلمات “ممکن” ، “می” ، “می تواند” ، “اراده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” و عبارات مشابه ، همانطور که مربوط به شرکت یا مدیریت آن در نظر دارد چنین اظهارات آینده نگر را شناسایی کند. به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که هرگونه اظهارات آینده نگر تضمینی برای فعالیت های تجاری آینده نیست و ریسک ها و عدم قطعیت هایی را در بر می گیرد و ممکن است فعالیت های تجاری آینده شرکت از نظر عوامل مختلف از جمله ، اما محدود به نوسانات قیمت بازار ، موفقیت های عملکرد شرکت ، ادامه سرمایه و تأمین اعتبار و شرایط عمومی اقتصادی ، بازار یا تجارت نیست. هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اطلاعاتی به اثبات برسد و به همین دلیل به خوانندگان توصیه می شود به ارزیابی خود در مورد چنین عدم قطعیت ها اعتماد کنند. این شرکت هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده نگر به جز آنچه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است به عهده نمی گیرد.

مطلب مرتبط  قدرت ReneSola با تأمین بودجه 12 میلیون دلاری پل آمریکا تأمین می شود

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه خبری را نمی پذیرند.

منابع پیشرو لبه منبع

لینک های مربوطه

www.leadingedgematerials.com

پاسخی بگذارید