پیشنهاد اجاره انرژی خورشیدی ساخته شده توسط Aggreko برای ارائه صرفه جویی در هزینه و انتشار به مشتریان

پیشنهاد اجاره انرژی خورشیدی ساخته شده توسط Aggreko برای ارائه صرفه جویی در هزینه و انتشار به مشتریان

لندن ، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Aggreko ، پیشروترین ارائه دهنده خدمات تلفن همراه ، انرژی مدولار ، کنترل دما و انرژی در جهان ، امروز عرضه فوری پیشنهادات اجاره خورشیدی خود را اعلام می کند. راه حل PV 1 مگاواتی برای کاربردهای ضعیف یا خارج از شبکه بهینه شده و نوآوری در زمینه انرژی پاک و بدون تعهد طولانی مدت مالی یا فناوری را ارائه می دهد.

Aggreko Solar Power را می توان به عنوان اجاره اجاره کرد ، بدون اینکه نیازی به هزینه قبلی باشد. زمان استقرار 3 تا 4 ماه است ، سیستم مورد نیاز O&M کم است و برای استفاده در محیط های سخت و دور از دسترس مناسب است. قراردادها می توانند از 5 سال به بعد ادامه داشته باشند ، که در صورت تغییر در فعالیت های تجاری یا شرایط بازار ، انعطاف پذیری بالایی ایجاد می کند.

مطلب مرتبط  ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

سیستم جدید به طور یکپارچه با محصولات ذخیره کننده باتری و مولدهای حرارتی این شرکت ادغام می شود. این سه ویژگی توسط نرم افزار هوشمند با استفاده از سیستم کنترل مدیریت می شود. نتیجه این کار یک سیستم هیبریدی با کارایی بالا است که با کارایی بیشتری کار می کند ، در ترکیب با ژنراتورهای پشتیبان از سوخت قابل توجهی کمتری استفاده می کند و ردپای CO2 بسیار کمتری دارد.

گفت: “Aggreko Solar Power برای تسهیل استقرار از نظر جسمی ، به لطف اجرای سریع نسبتاً خارج از شبکه و مالی ، بدون نیاز به هزینه های اولیه طراحی شده است.” کریم وزنی، مدیر عامل ، Aggreko Microgrid و Storage Solutions. “هدف ما ارائه گسترده ترین و انعطاف پذیرترین طیف از راه حل های تلفن همراه و مدولار ، از جمله سیستم های انرژی تجدیدپذیر خارج از شبکه مانند این ، به عنوان یک سرویس پلاگین و بازی برای نیازهای کوتاه مدت است.”

مطلب مرتبط  موفقیت کسب و کار را با کمک برنامه ضدعفونی کردن LiquidTech به دست آورید

پانل های فتوولتائیک (PV) ما دارای یک سیستم نظارت بر تک محور هستند تا با اجازه دادن به یک منحنی عملکرد پایدارتر و قابل پیش بینی ، تولید انرژی را به حداکثر برسانند. هنگام حرکت در آسمان از شرق به غرب ، خورشید را از نزدیک تحت نظر دارد. استفاده از سیستم مانیتورینگ میزان انرژی تأمین شده را بین 10 تا 20 درصد افزایش می دهد بدون اینکه از حداکثر نفوذ انرژی PV بیشتر شود ، صرفه جویی در مصرف سوخت بیشتر بدون به خطر انداختن پایداری سیستم است. با ترکیب اینورترهای رشته ای PV با کنترل های کانتینر دار ، سیستم با کاهش زمان نصب قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  کمیسیون آب دره Passaic به بخش هایی از شستشوی منابع آب در بخش Lakeview of Paterson اطلاع می دهد

Aggreko Solar Power در معدن طلای Granny Smith در استرالیای غربی نصب شد. سیستم جدید هیبریدی توسط بیش از 23000 صفحه خورشیدی با سیستم باتری 2 مگاوات / 1 مگاوات ساعت و نیروگاه 27 مگاواتی مجهز به گاز Aggreko تأمین می شود. راه حل ابتکاری انرژی باعث کاهش 10 تا 13 درصدی مصرف سوخت معدن می شود – معادل 2000 اتومبیل خارج از جاده.

منبع Aggreko

منبع Aggreko

پاسخی بگذارید