پیش بینی شده است که اندازه بازار گرافیت تا سال 2027 و با رقم 5.3٪ CAGR به 21.6 میلیارد دلار برسد

پیش بینی شده است که اندازه بازار گرافیت تا سال 2027 و با رقم 5.3٪ CAGR به 21.6 میلیارد دلار برسد

بنگلور ، هند، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بازار گرافیت بر اساس نوع (گرافیت طبیعی ، گرافیت مصنوعی) ، بر اساس کاربرد (نسوز ، روغن کاری ، ریخته گری ، تولید باتری) ، فروشندگان کلیدی و رشد منطقه ای: تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2021-2026 تقسیم بندی می شود. این گزارش در تاریخ منتشر شده است گزارشات را ارزیابی می کند در صنایع شیمیایی دسته بندی.

بازار جهانی گرافیت در ارزش گذاری شد 14.3 میلیارد دلار در سال 2019 ، و انتظار می رود که برسد 21.6 میلیارد دلار تا سال 2027 ، ثبت CAGR 5.3٪ از سال 2020 تا 2027.

عامل اصلی رشد اندازه گرافیت در بازار ، کاربردهای مختلف کاربر نهایی در صنایعی مانند وسایل نقلیه الکتریکی ، مواد نسوز ، ریخته گری ، مواد روان کننده ، برنامه های ساختمانی و غیره است. بعلاوه ، انتظار می رود که تقاضای زیاد صنعت باتری لیتیوم یون و تولید قابل توجه فولاد از طریق کوره های قوس الکتریکی الکترود گرافیتی ، به اندازه بازار گرافیت دامن بزند.

این گزارش تجزیه و تحلیل کمی و کیفی از روند فعلی بازار گرافیت و برآورد های آینده بازار جهانی گرافیت از سال 2020 تا 2027 را برای تعیین فرصت های غالب ارائه می دهد.

نمونه ای از گزارش را برای تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در بازار گرافیت درخواست کنید:

https://reports.valuates.com/request/sample/ALLI-Auto-4G15/Graphite_Market

گرایش ها بر اندازه بازار گرافیت تأثیر می گذارد

بازار جهانی گرافیت عمدتا به دلیل تقاضای زیاد برای باتری های لیتیوم یون در سراسر جهان برای تسهیل استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی هدایت می شود. علاوه بر این ، تولید قابل توجه فولاد با استفاده از یک کوره قوس الکتریکی ، متشکل از یک الکترود گرافیت ، به رشد بازار گرافیت در دوره پیش بینی دامن می زند. گرافیت یک ترکیب اصلی در باتری های مجهز به یون لیتیوم است. انتظار می رود افزایش تقاضا برای خودروهای الکتریکی با استفاده از باتری های لیتیوم یون. علاوه بر این ، گرافیت ماده مهمی است که در واشرهای خودرو ، اجزای کلاچ ، موتورها ، سیستم های اگزوز و سرسیلندرها استفاده می شود.

انتظار می رود افزایش کاربرد در صنعت هوافضا رشد اندازه بازار گرافیت را افزایش دهد. گرافیت معمولاً در صنعت هوافضا مورد استفاده قرار می گیرد زیرا تولید اجزای سازه ای سبک را که به افزایش بازده سوخت کمک می کنند ، تقویت می کند. گرافیت در مقایسه با محصولات معمولی هوا فضا ، مانند فلزات و پلاستیک ها ، نسبت مقاومت به وزن بالایی دارد. این امر باعث می شود تا از نظر ساختاری و آیرودینامیکی ، طرح های کارآمد ساخته شوند. سازندگان هواپیما مانند بوئینگ و ایرباس به تدریج از کامپوزیت های گرافیت استفاده می کنند.

مطلب مرتبط  فناوری ALD Picosun عملکرد UVC LED را افزایش می دهد

گرافیت همچنین برای استفاده در کاربردهای نظامی که به مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت و سختی بالا نیاز دارد ، مناسب است. به نوبه خود ، انتظار می رود که اندازه بازار گرافیت را تأمین کند.

مشاهده جزئیات گزارش قبل از خرید: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Auto-4G15/graphite

تجزیه و تحلیل سهام بازار گرافیت

انتظار می رود که بخش گرافیت مصنوعی بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی داشته باشد. این به دلیل افزایش تقاضا از صنعت فولاد و باتری است. این افزایش تقاضا از صنایع فولاد و باتری به دلیل افزایش استفاده از الکترودهای گرافیت است.

آسیا و اقیانوسیه بزرگترین سهم بازار گرافیت را در سال 2019 برگزار کرد. رشد بازار گرافیت در آسیا و اقیانوسیه توسعه صنعتی سریع در کشورهایی مانند چین، هند، و ژاپن و در نتیجه افزایش مصرف گرافیت در صنایع خودرو ، باد و صنایع برق و الکترونیک.

توسط منطقه

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
  • آلمان
  • فرانسه
  • بریتانیا
  • اسپانیا
  • ایتالیا
  • بقیه ی اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
  • چین
  • هند
  • ژاپن
  • استرالیا
  • کره جنوبی
  • بقیه ی آسیا و اقیانوسیه
 • LAMEA
  • برزیل
  • عربستان سعودی
  • آفریقای جنوبی
  • بقیه LAMEA

پرسش برای داده های منطقه ای: https://reports.valuates.com/request/regional/ALLI-Auto-4G15/Graphite_Market

تقسیم بازار گرافیت

بر اساس نوع

توسط برنامه

 • روغن کاری
 • مواد نسوز
 • ریخته گری
 • تولید باتری
 • دیگران.

شرکتهای کلیدی

 • Triton Minerals Limited ،
 • Showa Denko K.K. ،
 • Graf tech International Holding ،
 • شرکت صنایع گرافیت نیپون ، آموزشی ویبولیتین ،
 • شرکت توکای کربن ، آموزشی ویبولیتین ،
 • Focus Graphite، Inc.،
 • منابع آب غربی ، شرکت ،
 • منبع بعدی مواد ، شرکت ،
 • شرکت گرافیت شمالی ،
 • Mason Graphite، Inc.

اکنون برای یک کاربر خریداری کنید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Auto-4G15&lic=single-user

اکنون برای کاربر Enterprise بخرید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Auto-4G15&lic=enterprise-user

اشتراک، ابونمان

ما اشتراکی سفارشی را برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. لطفاً برای اطلاع از برنامه های اشتراک ما ، یادداشتی را در بخش نظرات بگذارید.

گزارش های مشابه:

بازار گرافیت مصنوعی اندازه بود 8454.8 میلیون دلار، و انتظار می رود که برسد 8636.1 میلیون دلار تا پایان سال 2026 ، با CAGR 0.3٪ در طی 2021-2021.

در سال 2016 ، بازار جهانی گرافیت مصنوعی تحت سلطه قرار گرفت چین، تصرف حدود 31٪ از تولید جهانی گرافیت مصنوعی.

ایالات متحده آمریکا دومین سهم بزرگ بازار گرافیت مصنوعی با حدود 16٪ را در اختیار داشت. ژاپن دنبال می کند ایالات متحده آمریکا با 15٪ در حالی که اروپا و هند در سال 2016 به ترتیب 12 درصد زمان برد.

مطلب مرتبط  بازار جهانی نیتروژن صنعتی تا سال 2025

بازار تخصصی گرافیت مصنوعی توسط گرافیت ایزوتروپیک نوع ، گرافیت گرافیت اکسترود شده ، توسط صنعت فتوولتائیک کاربردی ، صنایع نیمه هادی ، ماشین آلات تخلیه الکتریکی ، ریخته گری و متالورژی و مناطق مختلف تقسیم شده است.

بازار الکترودهای گرافیت پیش بینی می شود اندازه برسد 10420 میلیون دلار تا سال 2026 ، از 9333.1 میلیون دلار در سال 2020 ، با CAGR 1.9٪ طی سالهای 2021-2026.

3 تولید کننده برتر صنعت عبارتند از Showa Denko K. K ، GrafTech International و Fangda Carbon New Material که به ترتیب 18.94٪ ، 17.51٪ و 12.69٪ درآمد سال 2019 را به خود اختصاص داده اند.

بازار گرافیت ایزوتروپیک پیش بینی می شود اندازه برسد 1303.6 میلیون دلار تا سال 2026 ، از 1030.3 میلیون دلار در سال 2020 ، با نرخ CAGR 4.0٪ طی سالهای 2021-2026.

آسیا و اقیانوسیه بزرگترین بازار در جهان است. و چین در این منطقه در سال 2019 به میزان مصرف سهم بازار حدود 55 درصد رسیده است.

عمده شرکت های گرافیت ایزوتروپیک در متمرکز شده اند ژاپن، ایالات متحده آمریکا، اروپا، و چین. سه تولید کننده برتر هستند تويو تانسو، توکای کربن ، مرسن ، با سهم بازار جهانی به ترتیب 16 ، 12 و 10 درصد در سال 2019.

بازار گرافیت گسترش یافته است پیش بینی می شود اندازه برسد 173.1 میلیون دلار تا سال 2026 ، از 128.4 میلیون دلار در سال 2020 ، با نرخ CAGR 5.1٪ طی سالهای 2021-2026.

انتظار می رود افزایش تقاضا برای کالاهای الکترونیکی مصرفی مانند لپ تاپ ، تلفن های هوشمند و تبلت ها رشد اندازه گرافیت بازار را گسترش دهد. این دستگاه های الکترونیکی از فویل های گرافیت تولید شده از گرافیت منبسط شده استفاده می کنند. فویل های گرافیت هدایت الکتریکی و حرارتی بسیار خوبی دارند. از این رو ، آنها گرما را از اجزای مهم الکترونیکی پخش می کنند و از آنها در برابر آسیب محافظت می کنند.

بازار گرافیت ویژه و اکسترود شده توسط گرافیت نوع جزئی ، گرافیت متوسط ​​درشت (اندازه دانه 0.8 میلی متر) ، گرافیت الکترود (اندازه دانه 2-4 میلی متر) ، توسط کاربرد موتورهای الکتریکی صنعت فتوولتائیک ، صنایع نیمه هادی و LED ، کوره های با درجه حرارت بالا ، صنایع فلزی ، شیشه و نسوز تقسیم شده است صنایع و مناطق مختلف

بازار گرافیت نقره توسط نوع 1-5 میکرومتر ، 5-40 میکرومتر ، 20-160 میکرومتر ، با استفاده از مدارهای قطع کننده مدار ولتاژ پایین ، کنتاکتورهای غیر جوش داده شده ، برس های موتور AC با ارتفاع زیاد و توسط مناطق مختلف تقسیم بندی می شوند.

مطلب مرتبط  صنعت جهانی افزودنی های ZDDP (2020 تا 2027)

بازار گرافن اندازه با ارزش در 91.3 میلیون دلار در سال 2019 ، و پیش بینی می شود که به آن برسد 1،369.1 میلیون دلار تا سال 2027 ، با رشد 40.4 درصدی CAGR از سال 2020 تا 2027.

بازار نانوکامپوزیت های گرافن توسط نوع گرافن اکسید (GO) ، گرافن نانو پلاکت (GNP) ، گرافن پلیمر ، با بسته بندی کاربرد ، ساختمان و ساخت ، الکترونیک و برق ، خودرو ، پزشکی و مناطق مختلف تقسیم می شود.

بازار نانومواد گرافن توسط نوع گرافن ، گرافن اکسید ، توسط برنامه کاتالیزور ، انرژی ، سنسورها ، پوشش ها و مناطق مختلف تقسیم می شود.

بازار نانو پلاکت گرافن بر اساس نوع آبگریز ، آب دوست ، توسط کامپوزیت های کاربردی ، انرژی و نیرو ، جوهرهای رسانا و پوشش ها و بر اساس مناطق مختلف تقسیم بندی می شود.

برای دیدن سایر گزارش های مرتبط اینجا را کلیک کنید بازار گرافیت

درباره ما:

Valuates بینش عمیق بازار در مورد صنایع مختلف را ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مرتب به روز می شود تا نیازهای تجزیه و تحلیل صنعت شما را تغییر دهد.

تیم ما از تحلیلگران بازار می توانند در انتخاب بهترین گزارش صنعت خود به شما کمک کنند. ما نیازهای خاص منطقه شما را درک می کنیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، شما می توانید از گزارشی که نیازهای تجزیه و تحلیل بازار را برآورده می کند ، اطلاعات خاصی را درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دید ثابت از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و ثانویه جمع آوری می شوند ، در هر مرحله ، روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه سازگار از بازار استفاده می شود. هر نمونه ای که ما به اشتراک می گذاریم شامل روش تحقیق مفصلی است که برای تهیه گزارش به کار رفته است.

با ما تماس بگیرید:

گزارشات را ارزیابی می کند
[email protected]
برای تماس رایگان ایالات متحده با شماره تلفن + 1- (315) -215-3225
برای IST + 91-8040957137 + تماس بگیرید
واتس اپ: +91 9945648335
سایت اینترنتی: https://reports.valuates.com
توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
لینک شده – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارشات را ارزیابی می کند

پاسخی بگذارید