پیش بینی می شود بازار باتری America SLI تا سال 2026 بیش از 16 میلیارد دلار باشد ، می گوید Global Market Insights Inc.

پیش بینی می شود بازار باتری America SLI تا سال 2026 بیش از 16 میلیارد دلار باشد ، می گوید Global Market Insights Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – براساس گزارش Global Market Insights Inc ، بازار جهانی باتری SLI آمریکا تخمین زده شد 14 میلیارد دلار در سال 2019 و قرار است پیشی بگیرد 16 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 6٪ از سال 2020 تا 2026. این گزارش تجزیه و تحلیل عمیقی از مسیرهای اصلی سرمایه گذاری ، محرک ها و فرصت ها ، استراتژی های اصلی پیروزی ، متزلزل شدن روند صنعت ، سناریوهای رقابتی و برآورد بازار و همچنین اندازه ارائه می دهد.

باتری پیشرفته (EFB) به دلیل وجود ماده فعال صفحات همراه با تعداد زیادی چرخه شارژ در مقایسه با باتری معمولی ، رشد قابل توجهی را به دلیل عمر طولانی آنها شاهد خواهد بود. عملکرد استثنایی آنها در کاربردهای خودرو ، تقاضای بازار باتری America SLI را نسبت به جدول زمانی پیش بینی شده افزایش می دهد. علاوه بر این ، عملکرد شارژ و دشارژ شدید ، طراحی منحصر به فرد و قدرت آمپلی لرزش بالا از دیگر ویژگی های اصلی اساسی هستند که رشد باتری های EFB را بیشتر تقویت می کنند.

درخواست گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/request-sample/detail/3260

رشد فروش وسایل نقلیه سبک همراه با افزایش اعتماد به نفس مصرف کننده و کاهش نرخ بهره توسط نهادهای نظارتی ، سهم بازار باتری America SLI در آمریکای لاتین را برای دوره پیش بینی افزایش می دهد. علاوه بر این ، جمعیت رو به رشد با افزایش قدرت خرید و تمرکز دولت بر توسعه تولید داخلی خودرو ، چشم انداز تجاری مثبتی را برای بازیگران جهانی و منطقه ای ایجاد می کند.

برخی از یافته های مهم گزارش بازار باتری America SLI شامل این موارد است:

  • برنامه های تحقیق و توسعه در حال انجام با هدف کاهش تأثیرات زیست محیطی و هزینه این باتری ها باعث رشد صنعت می شود.
  • رشد اقتصادی قوی و بالا بردن قدرت خرید منجر به گسترش پایگاه تولید خودرو و رشد فروش خودرو در سراسر منطقه شده است.
  • پذیرش فزاینده فن آوری های start-stop همراه با نیاز روزافزون به باتری هایی که دارای قدرت لرزش بالا هستند ، به اتخاذ باتری های EFB دامن می زند.
  • کانالهای توزیع معکوس قوی اکوسیستم بازیافت باتری اسید سرب نفوذ محصول را بیشتر می کند.
  • افزایش برنامه های پشتیبانی نظارتی همراه با سیاست های مالیاتی مطلوب ، چشم انداز صنعت خودرو را بیشتر تقویت می کند ، در نتیجه تقاضای چرخه ای برای باتری های اسید سرب ایجاد می کند.

درخواست شخصی سازی این گزارش: https://www.gminsights.com/roc/3260

تجارت باتری SLI در مکزیک پیش بینی می شود که تا سال 2026 بیش از 7 درصد گسترش یابد. تولید رو به رشد خودروهای سنگین تجاری همراه با تعداد قابل توجهی از وسایل نقلیه جاده ای ، رشد بازار باتری America SLI را تقویت می کند. دستمزد پایین تر و جبران کم هزینه مونتاژ خودرو چند عامل پشتیبانی کننده است که به تولیدکنندگان خودرو امکان سرمایه گذاری بیشتر در کشور را می دهد. علاوه بر این ، تمایل مصرف کننده به تعمیر و استفاده مجدد از وسایل نقلیه تقاضای دوره ای باتری SLI را تقویت می کند.

بازیکنان اصلی فعال در سراسر صنعت باتری SLI آمریکا شامل ، Leoch International Technology Limited ، شرکت ساخت باتری Crown ، Enersys ، GS Yuasa Corporation ، شرکت باتری تروجان ، Clarios ، NorthStar Battery Company LLC و Power Sonic Corporation در میان دیگران هستند.

گزارش های مرتبط:

استراتژی های آینده تجارت باتری SLI و تجزیه و تحلیل تأثیر درآمد – 2025

استراتژی های تجاری آینده تجزیه و تحلیل بازار و تجزیه و تحلیل رقابتی – 2026

درباره Global Market Insights، Inc.

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در تحقیقات بازار جهانی است. Global Market Insights ، Inc با ارائه گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی ، مشاوره رشد و خدمات هوش تجاری ، قصد دارد به مشتریان با بینش نفوذی و داده های عملی بازار کمک کند که به تصمیم گیری استراتژیک کمک می کنند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت ما ، یک گزینه تعاملی آنلاین برای کاوش داده های تحقیقاتی صنعت انحصاری ما را به روشی آسان برای استفاده و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در آنها کشف کنند ، که شامل آمار منطقه ای ، سطح شرکت و سطح مقطعی است که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیرندگان برجسته می کند.

با ما تماس بگیرید:
آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: + 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.gminsights.com

تصاویر مرتبط
america-sli-battery-market-outlook.jpg

SOURCE Global Market Insights، Inc.

مطلب مرتبط  وسایل نقلیه برقی سلولی سوخت ، آنچه در آینده به نظر می رسد

پاسخی بگذارید