پیش بینی می شود حجم بازار باتری ردوکس جریان تا سال 2026 به 403 میلیون دلار برسد

پیش بینی می شود حجم بازار باتری ردوکس جریان تا سال 2026 به 403 میلیون دلار برسد

بانگالور ، هند، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – بازار جهانی باتری جریان ردوکس در مرحله نوظهور خود است و در حال حاضر چندین پیشرفت در این بخش شاهد هستیم. گفته می شود ، نوع باتری جریان ردوکس دارای مزایای زیادی است که آن را به یکی از پر کاربردترین در برنامه های ذخیره انرژی تبدیل می کند.

اندازه بازار باتری جریان ردوکس جهانی در آن ارزشمند بود 130.4 میلیون دلار در سال 2018 و پیش بینی شده است که برسد 403.0 میلیون دلار تا سال 2026 ، در CAGR 15.2٪ از سال 2019 تا 2026 در حال رشد است.

باتری جریان ردوکس با استفاده از یک واکنش الکتروشیمیایی برگشت پذیر بین دو محلول الکترولیت مایع موجود در مخازن الکترولیت خارجی ، انرژی الکتریکی را به انرژی پتانسیل شیمیایی تبدیل می کند.

تأمین انرژی پاک و پایدار از منابع تجدید پذیر نیاز به سیستمهای ذخیره انرژی دارد که کارآمد ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشند. باتریهای جریان ردوکس به دلیل تطبیق پذیری در طراحی دستگاه و شایستگی در مقیاس پذیری در ذخیره انرژی ثابت از منابع متناوب مانند خورشیدی و باد وعده می دهند.

گزارش بازار باتری ردوکس جریان تحلیلی عمیق از پیش بینی بازار باتری جریان ردوکس به همراه روند فعلی و آینده بازار ارائه می دهد.

پرس و جو برای نمونه: https://reports.valuates.com/ درخواست/sample/ALLI-Manu-4U20/Redox_Flow_Battery_Market

معاملات در اندازه بازار باتری جریان REDOX

 • افزایش فعالیت های تولید انرژی و افزایش ظرفیت تولید انرژی باعث افزایش اندازه بازار باتری جریان ردوکس می شود.
 • تنها کالایی که می تواند 100 درصد بازیافت شود ، باتری جریان ردوکس است که از استفاده آن در انرژی های تجدید پذیر پشتیبانی می کند و منجر به رشد مصرف کننده می شود. در نتیجه ، طبیعت قابل بازیافت بالا ، اندازه بازار باتری جریان ردوکس را در طول دوره پیش بینی خودرانگیز می کند.
 • پیش بینی می شود که توسعه باتری های جریان ردوکس هیبریدی باعث افزایش اندازه بازار در دوره پیش بینی شده شود.
 • پیش بینی می شود رقابت بسیار خوبی در بخش ذخیره انرژی و پایگاه مشتری گسترده باتری لیتیوم یونی اندازه بازار باتری جریان ردوکس را محدود کند.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Manu-4U20/redox-flow-battery

بازار باتری جریان REDOX آنالیز سهام را به اشتراک بگذارید

 • بخش باتری جریان ردوکس وانادیوم بیشترین سهم بازار باتری جریان ردوکس را در دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است. ظرفیتهای بالاتر در ارتباط با این نوع باتری ، آن را به خوبی در برنامه های بزرگ برای ذخیره انرژی مناسب قرار می دهد. تأسیسات آب و برق ، ادغام انرژی پاک و سیستم های UPS نیز برخی از کاربردهای محبوب باتری های جریان ونادیوم ردوکس هستند.
 • بر اساس منطقه ، آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم بازار باتری جریان ردوکس را در اختیار دارد. کشورهایی مانند چین، ژاپن، هند، کره جنوبیو استرالیا به عنوان مصرف کنندگان پیشرو در این منطقه ظاهر شده اند. مصرف انرژی به میزان قابل توجهی در حال افزایش است آسیا و اقیانوسیه به دلیل رشد جمعیت ، صنعتی شدن سریع و اتخاذ محصولات صرفه جویی در مصرف انرژی.
مطلب مرتبط  نتایج هیدرو یک سه ماهه 2020 قبل از افتتاح بازارها در 6 نوامبر 2020 منتشر می شود

شرکت های برتر در تحلیلی بازار باتری جریان

برخی از فعالان اصلی بازار که در این بازار فعالیت دارند عبارتند از: شرکت باتری آوالون ، شرکت دالیان رونگکه ، با مسئولیت محدود ، HydraRedox ، H2 ، Inc ، Le System Co.، Ltd. ، redT Energy plc، StorEn Technologies Inc، Storion Energy، Sumitomo Electric صنایع ، با مسئولیت محدود ، و انرژی Vionx.

بخش های اصلی بازار

براساس منطقه

 • آمریکای شمالی
 • اروپا
 • آسیا و اقیانوسیه
 • LAMEA

استعلام گزارش منطقه ای: https://reports.valuates.com/ درخواست/regional/ALLI-Manu-4U20/Redox_Flow_Battery_Market

براساس نوع

 • باتری جریان ونادیوم ردوکس
 • باتری جریان ترکیبی ردوکس.

توسط برنامه

 • خدمات خدمات
 • ادغام انرژی تجدید پذیر
 • یو پی اس
 • دیگران.

اکنون بخرید برای تنها کاربر: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Manu-4U20&lic=single-user

اکنون برای مجوز سازمانی بخرید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=ALLI-Manu-4U20&lic=enterprise-license

گزارش های مشابه

 • گزارش بازار باتری All-Vanadium ردوکس رد یونی مبادله یون

در سال 2019 ، حجم جهانی باتری Ion Exchange از باتری All-Vanadium Redox Flow باتری بود 15 میلیون دلار، و انتظار می رود که برسد 50 میلیون دلار در پایان سال 2026 ، با CAGR 19.0٪ در طول 2021-2026.

غشاء تبادل یونی تجاری از رسانایی پروتون بالایی برخوردار بوده و مقرون به صرفه هستند. در حال حاضر ، قیمت غشای تبادل یونی هنوز خیلی بالاست. این امر بر رشد ممبرین Ion Exchange از اندازه MarkeT باتری All-Vanadium Redox Flow Flow تأثیر می گذارد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-33S2400/global-ion-exchange-membrane-of-all-vanadium-redox-flow-battery

 • گزارش بازار باتری جریان
مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

بیشتر دارایی های مسکونی و تجاری به دلیل افزایش هزینه های انرژی ، ذخیره انرژی را در برنامه های ساختمان خود ادغام می کنند. مصرف کنندگان در فن آوری های ارزان تر و کارآمد تر سرمایه گذاری می کنند. از این رو فناوری ذخیره انرژی به طور گسترده در بخش مسکونی پذیرفته شده است.

ویژگی های ذاتی مانند شمارش زیاد چرخه عمر ، مدولار بودن ، غیر قابل اشتعال و ظرفیت انعطاف پذیر باعث می شود باتری های جریان بسیار مناسب برای برنامه های مسکونی و تجاری باشند. انتظار می رود این ویژگی ها اندازه بازار باتری های جریان را افزایش دهند.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Othe-0H270/flow-battery

 • گزارش بازار باتری های جریان All-Vanadium Redox

در سال 2019 ، اندازه بازار جهانی باتری All-Vanadium Redox Flow بود 625.4 میلیون دلار، و انتظار می رود که برسد 6186 میلیون دلار در پایان سال 2026 ، با CAGR 38.3٪ در طول 2021-2026.

باتری های جریان ونادیوم ردوکس (VRBs) فقط از یک عنصر (وانادیوم) در هر دو مخزن استفاده می کنند و از توانایی وانادیوم برای وجود چندین حالت استفاده می کنند. با استفاده از یک عنصر در هر دو مخزن ، VRB ها می توانند بر آلودگی متقابل غلبه کنند.

قیمت جهانی باتری ونادیوم ردوکس باتری (VRB) در حال کاهش است 4505 دلار/ KW در سال 2012 تا 1916 دلار/ KW در سال 2018.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-18K1567/global-all-vanadium-redox-flow-battery

اندازه بازار باتری تخمین زده شد 89،200 میلیون دلار در سال 2018 و پیش بینی شده است که برسد 123،700 میلیون دلار تا سال 2025 ، در CAGR 4.2٪ در دوره پیش بینی شده.

پیش بینی می شود افزایش وسایل نقلیه هیبریدی و برقی عاری از آلودگی ، اندازه بازار باتری دوره پیش بینی شده را پیش برود. علاوه بر این ، کاهش قیمت باتری های لیتیوم یونی و افزایش استقرار ذخیره انرژی در شبکه های برق نیز رشد اقتصادی بازار را تقویت می کند.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-17T281/global-battery-market

 • گزارش بازار باتری لیتیوم-یون

اندازه بازار جهانی باتری لیتیوم یونی در سطح ارزش گذاری شد 30،186.8 میلیون دلار در سال 2017 و پیش بینی شده است که برسد 100،433.7 میلیون دلار تا سال 2025 ، در CAGR 17.1٪ از سال 2018 تا 2025 در حال رشد است.

مطلب مرتبط  صنعت جهانی افزودنی های ZDDP (2020 تا 2027)

انتظار می رود که بازار این باتری ها به دلیل افزایش استفاده در تلفن های هوشمند ، تبلت ها / رایانه های شخصی ، دوربین های دیجیتال و ابزارهای قدرت شاهد رشد قابل توجهی باشد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Manu-3M8/lithium-ion-battery

 • گزارش بازار باتری اسید سرب

اندازه جهانی باتری اسید سرب در سطح جهانی ارزش گذاری شد 39.7 میلیارد دلار در سال 2018 و پیش بینی شده است که برسد 59.7 میلیارد دلار تا سال 2026 ، در CAGR 5.24 درصد از سال 2019 تا 2026 در حال رشد است.

عوامل اصلی مسئول رشد بازار باتری سرب اسید افزایش برنامه های کاربردی SLI در صنعت خودرو ، رشد تولید انرژی تجدیدپذیر و تقاضای زیاد برای دستگاه های ذخیره انرژی است.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Manu-4H6/lead-acid-battery

درباره ما:

Valuates بینش های عمیق بازار را در مورد صنایع مختلف ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مداوم به روز می شود تا نیازهای تغییر صنعت تجزیه و تحلیل شما را برآورده سازد.

تیم تحلیلگران بازار ما می توانند در انتخاب بهترین گزارش مربوط به صنعت خود به شما کمک کنند. ما الزامات خاص منطقه شما را می فهمیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، می توانید اطلاعات خاصی را از گزارشی که پاسخگوی نیازهای تحلیل بازار شما باشد درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دیدگاه مداوم از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و فرعی جمع آوری می شود ، در هر مرحله از روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه مداوم از بازار استفاده می شود. هر نمونه ای که ما به اشتراک می گذاریم شامل روش تحقیق مفصلی است که برای تهیه گزارش استفاده می شود ، لطفاً برای دریافت لیست کامل منابع داده ما به تیم فروش ما نیز مراجعه کنید

با ما تماس بگیرید:

گزارشات را ارزشیابی می کند
[email protected]
برای تماس تلفنی رایگان ایالات متحده: 1- (315) -215-3225
برای تماس IST: + 91-8040957137
واتس اپ: + 91-9945648335
سایت اینترنتی: https://reports.valuates.com
توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
لینکدین – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارش ها را ارزیابی می کند

پاسخی بگذارید