پیش بینی می شود که بازار جهانی بایوسیدها تا سال 2026 از 15.94 میلیارد دلار فراتر رود.

پیش بینی می شود که بازار جهانی بایوسیدها تا سال 2026 از 15.94 میلیارد دلار فراتر رود.

SELBYVILLE ، دل.، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – مطابق گفته های Global Market Insights Inc. ، پیش بینی می شود ارزش بازار بیوسیدها به ارزش تقریبی 15.94 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 5.4٪ از سال 2020 تا 2026. این گزارش تجزیه و تحلیل کاملی از برآوردهای بازار و همچنین اندازه ، روند نزولی صنعت ، راه های اصلی سرمایه گذاری ، استراتژی های برنده برتر ، فرصت ها و محرک ها و سناریوی رقابتی ارائه می دهد.

به دلیل تغییر سریع به سمت اقدامات پایداری ، همراه با افزایش تقاضا برای محلولهای شیمیایی غیر سمی ، تقاضای بیوکسیل در سراسر جهان در حال رشد است. توسعه در عملیات بالادست و پایین دست و اکتشاف گاز طبیعی باعث افزایش سهم بازار بیوسیدها می شود. علاوه بر این ، فعالان بازار به طور فزاینده ای برای تقویت حضور منطقه ای خود موافقت نامه های خرید را امضا می کنند و برای تحکیم سهام تجاری خود درگیر توسعه محصول جدید هستند. تولید کنندگان همچنین در حال عقد قراردادهای طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه هستند تا بطور مؤثر از خطوط تولید مربوطه خود محافظت کنند تا در اقتصاد پس از koronavirus رقابتی باقی بمانند.

درخواست یک گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/150

از نظر محصول ، بخش اسیدهای آلی از ارزش تقریبی فراتر می رود 1.7 میلیارد دلار در پایان بازه زمانی تحلیل. این رشد به نفوذ سریع در لوازم آرایش ، لوازم آرایشی و بهداشتی و شخصی مربوط می شود و از این طریق تقاضای بازار بیوسیدها را برانگیخته است.

دلایل اصلی رشد بازار بیوسیدها:

  1. افزایش تقاضا برای پوشش با کارایی بالا و محلول های رنگ در ترکیبات فلزی.
  2. افزایش نفوذ هالوژن ها در صنعت تصفیه آب.
  3. در حال افزایش مصرف محصول در سراسر آسیا و اقیانوسیه.

پیش بینی های 2026 پیش بینی می کند که بخش کاربرد “سوخت” رشد قابل ملاحظه ای را نشان می دهد:

از نظر کاربرد ، بخش سوختها با CAGR بیش از 5.5٪ در بازه زمانی پیش بینی به دلیل روند افزایشی به سمت افزایش اقدامات پایداری و تغییر جهانی به سمت سوختهای پاک ، رشد خواهند کرد. این محصول به طور گسترده در ذخیره سازی ، بالادست و برنامه های پایین دستی مورد استفاده قرار می گیرد. این نقش کلیدی در تولید گاز طبیعی دارد ، که احتمالاً باعث افزایش تقاضای محصول می شود. علاوه بر این ، فعالان بازار نفت و گاز و همچنین صنعت سوخت به سرعت در حال دستیابی به راه حل های ایمن ، اقتصادی ، غیر سمی و پایدار برای ادغام ارزش برند خود هستند و از این طریق درآمد بازار بیوکسیدها افزایش می یابد.

آسیا و اقیانوسیه و اروپا صنعت بیوسیید شاهد رشد قدردانی:

بر اساس دیدگاه منطقه ای ، آسیا و اقیانوسیه به احتمال زیاد از ارزش ارزیابی تجاوز خواهد کرد 5.6 میلیارد دلار در پایان دوره زمانی تحلیل به دلیل رشد HVAC و صنعت خودرو. محلول های بیوسیتس در ساخت رنگ و روکش اتومبیل بطور گسترده استفاده می شود. این نه تنها به تقویت محافظت در برابر باران اسیدی ، رطوبت ، آب ، اکسیداسیون و مواد شیمیایی کمک می کند بلکه باعث جذابیت زیبایی نیز می شود. علاوه بر این ، مصرف کنندگان در این منطقه به دلیل افزایش تمایل به وسایل نقلیه کم کار و با کارایی بالا ، به سمت راه حل های اقتصادی و همچنین کارایی بالا حرکت می کنند و از این طریق بازار بیوسیدها را تحریک می کنند.

بازار biocides اروپا با CAGR بیش از 4.5٪ در بازه زمانی پیش بینی رشد خواهد کرد. این رشد به تغییر سریع به سمت پاکسازی سریع ، اقدام و همچنین راه حلهای اقتصادی بدون نسخه نسبت داده می شود.

درخواست سفارشی سازی این گزارش: https://www.gminsights.com/roc/150

پیشروان بازار:

فعالان کلیدی بازار که در گزارش صنعت بیوسیدها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند عبارتند از Troy Corporation ، Baker Hughes Incorporated، Lanxess، Solvay، Lubrizol، Sigma – Aldrich، Clariant AG، AkzoNobel، DuPont، BASF، GE Water & Proces Technologies، Dow Company Chemical، Lonza، و گروه ثور محدود در میان بسیاری دیگر. آنها چندین استراتژی از جمله مشارکتها ، مشارکتها ، مشارکتها ، سرمایه گذاریهای مشترک و سایر موارد را درگیر کرده اند تا جایگاه خود را در این صنعت تقویت کنند.

گزارش های مرتبط:

استراتژی های تجاری آینده و تجزیه و تحلیل تأثیر درآمدهای بازار هالوژن بیوکسیدها – 2026

پوشش های ضد میکروبی استراتژی های تجاری و تجزیه و تحلیل بازار – 2026

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است. Global Market Insights، Inc. با ارائه گزارش های تحقیقاتی و هم افزایی سندیکایی و سفارشی ، مشاوره رشد و سرویس های اطلاعاتی تجاری ، قصد دارد به مشتریانی که دارای اطلاعاتی نافذ و داده های عملی در بازار هستند ، کمک کند تا به تصمیم گیری استراتژیک کمک کند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت ما ، گزینه ای تعاملی و آنلاین را برای کاوش در داده های تحقیقاتی صنعت اختصاصی ما به روشی آسان و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در داخل آنها کشف کنند و آمار منطقه ای ، سطح شرکت و سطح مقطعی را ارائه می دهند که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیری ها متمایز می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.gminsights.com

تصاویر مرتبط

global-biocides-market-statistics.jpg
آمار بازار جهانی بیوسیدها – 2026

لینک های مربوطه

بازار پوششهای آبی | استراتژی های تجاری آینده و تحلیل تأثیر درآمد – 2025

استراتژی های تجاری بازار کوپلیمر بلوک Styrenic و تجزیه و تحلیل تأثیر درآمد – 2024

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

مطلب مرتبط  منابع PNM سود عمومی را افزایش می دهد ، برنامه 2021 تماس تلفنی راهنمای درآمد برای 17 دسامبر

پاسخی بگذارید