پیش بینی می شود که بازار دوچرخه برقی هند با CAGR بیش از 44 درصد در دوره 2019-2025 رشد کند

پیش بینی می شود که بازار دوچرخه برقی هند با CAGR بیش از 44 درصد در دوره 2019-2025 رشد کند

نیویورک، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – با خرید گزارش بازار دوچرخه برقی هند ،
یک نسخه رایگان از تأثیر بازار COVID-19 بر مشاغل دریافت کنید.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05882090/؟utm_source=PRN

بازار دو چرخ برقی در هند انتظار می رود طی CAGR بیش از 44٪ در دوره 2019-2025 رشد کند.

بازار دو چرخ برقی در هند به دلیل افزایش سیاست های دولت در حمایت از وسایل نقلیه باتری ، افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست ، افزایش قیمت بنزین و هنجارهای دقیق انتشار. دولت هند برای افزایش فروش وسایل نقلیه الکتریکی (EV) از جمله دوچرخه اقدامات مختلفی را انجام داده است. در سال 2013 ، با راه اندازی برنامه ملی مأموریت تحرک الکتریکی 2020 ، که هدف آن افزایش تصویب و تولید EV در است هند (FAME هند) ، حدود 90٪ از وسایل نقلیه که از مشوق استفاده می کردند ، دارای دو چرخ محرک باتری بودند. به همین ترتیب ، در بودجه اتحادیه 2019 ، دولت چندین سیاست را تنظیم کرده بود و تخفیف های مربوط به خودروهای باتری را اعلام کرده بود. از این رو ، انتظار می رود که اعلان مورد علاقه مشتریانی که قصد خرید وسایل نقلیه باتری را دارند ، باعث افزایش تصویب و تقاضا برای اسکوترهای باطری و موتور سیکلت شوند.

یکی دیگر از محرکهای مهم در رشد و پذیرش EV ، به ویژه اسکوترها و موتور سیکلتها ، آگاهی روز افزون در مورد انتشار گازهای گلخانه ای و آلودگیهای محیطی است. وسایل نقلیه برقی پتانسیل کاهش وابستگی به نفت خام را دارند. هند شاهد افزایش آگاهی زیست محیطی است و از این طریق آژانس های دولتی را وادار می كنند تا اقدامات خود را برای مهار شیوه های افزایش خطرات زیست محیطی انجام دهند. بنابراین ، مقرون به صرفه بودن EV ها به دلیل مشوق های دولت و صرفه جویی طولانی مدت سوخت به همراه دوستی در محیط زیست از عوامل اصلی افزایش خرید وسایل نقلیه برقی در هند.

عوامل زیر احتمالاً در رشد بازار دوچرخه برقی در ایران نقش دارند هند در طول دوره پیش بینی:
• همکاری دولت و صنعت
• افزایش در دسترس بودن
• افزایش ابتکارات دولت
• رشد در آگاهی از محیط زیست

در این تحقیق سناریوی فعلی از بازار دو چرخ برقی و پویایی بازار آن برای دوره 2019؟ 2025 در نظر گرفته شده است. این نمای کلی از چندین عامل رشد ، محدودیت ها و روندهای رشد بازار را در بر می گیرد. این مطالعه جنبه های تقاضا و عرضه بازار را ارائه می دهد. این شرکت های پیشرو و سایر شرکت های برجسته فعال در بازار را پروفایل و بررسی می کند.

بازار دوچرخه برقی در هند: تقسیم بندی

این گزارش تحقیق شامل تقسیم بندی دقیق بازار با استفاده از فناوری ، باتری ، وسیله نقلیه ، ولتاژ ، سرعت و جغرافیا است. انتظار می رود که بخش باتری قابل جابجایی با بالاترین CAGR در دوره پیش بینی رشد کند. از آنجا که اسکوترهای برقی و موتور سیکلت با چالش شارژ زیرساخت ها مواجه هستند ، باتری های قابل جابجایی به عنوان یک راه حل در بازار ظهور کرده اند هند. باتری های قابل جابجایی نسبت به غیر قابل جابجایی تقاضا بیشتری دارند زیرا شارژ در خانه را فراهم می کنند. انتظار می رود که آنها یک دستگاه گیم ساز باشند. تغییر در باتری های قابل جدا شدن سرعت کشور به سمت برق را دو برابر می کند. باتریهای قابل تعویض نیز یک ایده اصلی است که در حال حاضر در بین چندین شرکت برقی دو چرخ برقی ظهور کرده است.

مطلب مرتبط  بازار کولین کلراید اروپا تا سال 2027

در حال حاضر ، چندین تولید کننده برقی دو چرخ الکتریکی از باتری های اسید سرب استفاده می کنند زیرا تهیه و مقرون به صرفه بودن آنها بسیار آسان است. با این حال ، باتری های لیتیوم یونی نیز از نظر دامنه ، سرعت و شارژ بهتر از تقاضا برخوردار هستند. اگرچه انتظار می رود سهم باتری های اسید سرب در طی دوره پیش بینی منجر شود ، باتری های لیتیوم به احتمال زیاد از نظر حجم رشد قابل توجهی خواهند داشت. روروک مخصوص بچه ها یا موتور سیکلت باتری لیتیوم یون با سرعت بالا دو برابر قیمت باتری با اسید سرب کم سرعت دارد. بنابراین ، به دلیل کم هزینه ساخت ، تولید کنندگان همچنان به تولید دوچرخه برقی بر اساس باتری های اسید سرب ، منجر می شوند و از این طریق رشد قطعه را به حرکت در می آورند. اگرچه انتظار می رود باتری های اسید سرب به دلیل ظرفیت و کارآیی کم ، عمق تخلیه و کاهش طول عمر پایین ، باتری های لیتیوم یونی آینده حمل و نقل برقی باشند. پیش بینی می شود در دسترس بودن یارانه ها و افزایش کارآیی در فناوری باتری یون لیتیوم باعث افزایش کاربرد خواهد شد.

با هند تولیدکنندگان اصلی خودرو که وارد خودروهای باطری شده ، تولید اسکوتر برقی و موتور سیکلت می شوند به تدریج در حال تبدیل شدن به حمل و نقل اصلی هستند. پشتیبانی شده توسط “ساخت در هند“ابتکار عمل و ظهور استارتاپ های بومی ، دولت هدف گرفته تا سال 2025 90٪ برقی باشد. بازار الکترونیکی اسکوتر و موتور سیکلت به دلیل یارانه ها و ابتکارات دولت در سه سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. و موتور سیکلت در حال پیشروی انقلاب الکترونیکی در هستند هند. اگرچه اسکوترهای برقی و موتور سیکلت بخشی از کل دو چرخ در حال حاضر را تشکیل می دهند ، انتظار می رود تقاضا در دوره پیش بینی انتخاب شود. اسکوترها و همچنین موتور سیکلت ها می توانند سریع و به راحتی از طریق نقاط پلاگین موجود در خانه شارژ شوند. پیش بینی می شود تا سال 2030 فروش اسکوتر برقی از 2 میلیون فراتر رود. با این حال ، پس از اجرای طرح FAME II در آوریل 2019، کاهش شدید فروش اسکوتر برقی و موتور سیکلت به دلیل یارانه کم ، که در نهایت باعث افزایش هزینه اسکوترهای برقی و موتور سیکلت می شود. علاوه بر این ، با کاهش کیفیت هوا و افزایش ترافیک ، به عنوان نگرانی ترین چالش در شهرهای مهم هند ، اسکوترهای الکترونیکی پتانسیل ظهور را به عنوان یک جایگزین مطمئن و مناسب دارند.

ولتاژ باتری در EV تفاوت عمده ای دارد زیرا بر دامنه ، سرعت ، مسافت پیموده شده ، قیمت و وزن تأثیر می گذارد. باتری های 48 ولت از نظر مقرون به صرفه و ایمنی از اهمیت بالایی در بازار وسایل نقلیه الکتریکی برخوردار هستند. این باتری ها در صنایع خودرو ، صنعتی و ارتباطات مورد تقاضا هستند. باتریهای 48 ولت با ظرفیت فعلی مناسب ، مناسب ترین ترکیب از نظر دامنه و ایمنی هستند. از این رو پیش بینی می شود باتری های ولتاژ 48 ولت بیشترین سهم را در بخش باتری خودروهای برقی داشته باشند.
باتری های 60 ولت دومین مورد استفاده در بازار دوچرخه برقی است. از نظر شارژر نوع باتری ، شارژرهای باتری لیتیوم یون 60 ولت با راندمان فوق العاده بالا و محفظه های فلزی کامل طراحی شده اند. عملکرد فوق العاده اتلاف کم مصرف ، قابلیت اطمینان بالا و ماندگاری فوق العاده طولانی را فراهم می کند و این باعث افزایش نفوذ آنها می شود. علاوه بر این ، تولید کنندگان به دلیل سخت گیری در هنجارهای انتشار ، به سمت وسایل نقلیه الکتریکی با برد متوسط ​​تا 60 ولت کم حرکت می کنند. پیش بینی می شود که تغییر مصرف کنندگان به سمت وسایل نقلیه برقی کم هزینه و متوسط ​​، در تقاضای 60 باتری ولتاژ در دوره پیش بینی تأثیر بگذارد.

مطلب مرتبط  صنعت ذخیره انرژی گرمایی در سراسر جهان تا سال 2025

دو چرخ الکتریکی تا حد زیادی به بازار نفوذ کرده است. قطعه پر سرعت دو چرخه در قالب یارانه از دولت حمایت می کند. طبق استانداردهای جدید (FAME II) ، اسکوترهای باطری و موتورسیکلتهای با حداقل برد 80 کیلومتر و حداکثر سرعت 40 کیلومتر در ساعت برای دریافت یارانه واجد شرایط هستند و از این طریق بخش را تقویت می کنند. از این رو ، تولید کنندگان انواع مختلفی از اسکوترهای برقی با سرعت بالا و موتور سیکلت ها را ارائه می دهند که پیش بینی می شود حداکثر سرعت آنها بین 40 تا 80 کیلومتر در ساعت باشد. بنابراین ، پیش بینی می شود دو چرخ متحرک با سرعت بالا در طول دوره پیش بینی تقاضای بالایی داشته باشند.

اگرچه دو چرخ برقی با سرعت پایین واجد شرایط دریافت هیچ مشوق در طرح FAME II نیستند ، اما به دلیل مقرون به صرفه بودن ، سهم بالایی دارند. تقریباً تمام باتری های کم سرعت روی باتری های اسید سرب کار می کنند و باعث می شوند مقرون به صرفه تر و ارزان تر شوند. بنابراین ، اکثر وسایل نقلیه دارای باطری را تشکیل می دهد. با این حال ، ظرفیت حمل بار کم و استفاده از باتری های اسید سرب مهمترین عامل محدود کننده در استفاده از باتری های کم سرعت باتری با سرعت پایین در هند.

تقسیم بازار توسط فناوری
• قابل جدا شدن
• غیر قابل جابجایی
تقسیم بازار توسط باتری
• یون لیتیوم
• اسید سرب
تقسیم بازار توسط وسیله نقلیه
• اسکوتر
• موتور سیکلت
تقسیم بازار توسط ولتاژ
• 48 ولت
• 60 ولت
• 72 ولت و بالاتر
تقسیم بازار با سرعت
• زیاد
• کم

بینش های جغرافیا
صنعت خودروسازی هند با تولید بیش از 30 میلیون وسیله نقلیه مسافری و تجاری در سال 2019 به چهارمین تولید کننده بزرگ جهان تبدیل شد. بازار خودروی هند در بین پنج بازار برتر با بیشترین میزان ورود مستقیم FDI قرار دارد. دامنه عظیمی در بازار خودرو در کشور وجود دارد هند با رشد زیرساخت ها ، فناوری ها و تقاضای مصرف کننده. با افزایش جمعیت و اتومبیل در هندمیزان آلودگی رو به افزایش است. از این رو ، معرفی دو چرخ برقی راه حل مطلوب در کشور است. هند به لحاظ استفاده از فناوری ، سوادآموزی ، درآمد یکبار مصرف به عنوان یکی از سریعترین کشورها شناخته می شود و یک محیط تجاری مناسب را فراهم می کند. این عوامل جذابیت اصلی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در صنعت EV بوده است. با فشار دولت به سمت دو چرخ برقی برای مهار آلودگی و کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی ، پیش بینی می شود تصویب EV افزایش یابد.
انتظار می رود سرمایه گذاری های بلند مدت در تحقیق و توسعه در دوره پیش بینی رشد قوی ایجاد کند. الکتریسیته صنعت خودرو با هدف دستیابی به اهداف اعلام شده با دفع گاززدایی از سیستم حمل و نقل. آندرا پرادش ، بیهار ، دهلی، کارناتاکا ، کرالا ، ماهاراشترا ، تامیل نادو ، تلانگانا ، اوتاراکند و اوتار پرادش ده ایالت و سرزمین اتحادیه ای هستند که راه را برای تولید ساختمان ، زیرساخت ها و خدمات برای افزایش حرکت استفاده از وسایل نقلیه برقی در هند.

تقسیم بازار توسط جغرافیا
هند
o شرقی
بیهار
ادیشا
بنگال غربی
آسام
دیگران
ای غربی
گجرات
ماهاراشترا
راجستان
مادیا پرادش
دیگران
o شمالی
اوتار پرادش
هاریانا
دهلی
اوتاراکند
دیگران
o جنوبی
کارناتاکا
تامیل نادو
کرالا
Telangana
آندرا پرادش

مطلب مرتبط  بازار حفاری دریایی تا سال 2026 به 56.97 میلیارد دلار برسد. سرمایه گذاری سنگین در فعالیت های E&P دریایی از طرف دولت های ملی برای فروش بولستر: Fortune Business Insights

بینش فروشندگان

بازار دوچرخه برقی هند یک بازار بسیار رقابتی است که دارای چندین بازیکن منطقه ای و محلی است. سهم اکثریت بازار توسط Hero Electric (Ather Energy) ، Ampere ، اوکیناوا، و خیلی های دیگر. برای حفظ وجهه رقابتی در بازار ، بازیکنان با ایجاد سرمایه گذاری های بالای تحقیق و توسعه ، روی توسعه محصولات نوآورانه و افزایش سبد محصولات خود تمرکز می کنند.
اگرچه بازیگران مستقر در بازار حاکم هستند ، اما فرصتهای رشد برای بازیگران منطقه ای و محلی نیز وجود دارد. شدت رقابت در مناطق شمالی و جنوبی بیشتر است هند به دلیل رشد پروژه های فناوری و زیرساختی در بازار دوچرخه برقی. شمالی و هندوستان جنوبی ایالات اکثراً در بخش خودروهای برقی نقش دارند. در مقابل ، چند کشور مانند ماهاراشترا و گجرات در آن حضور ندارند هندوستان غربی همچنین بالاتر از سایر ایالات هند.

فروشندگان
• Bajaj Auto
اوکیناوا
• منزا موتور
• لوهیا
• انرژی Ather
• Hero Electric
• تحرک برقی BattRe
• چرخه ایوان
• ماوراء بنفش
• YoBykes
• آورا
• کرایون موتور
• Techo Electra
• تحرک الکترونیکی گورن
• M2GO
• تکامل
• رفعتار
• پالاتینو
• کوماکی
• SuperEco
• یوکی
• وسایل نقلیه آمپر
• 22 Kymco

بینش اصلی بازار
تجزیه و تحلیل بازار دوچرخه برقی در هند برای دوره 2020-2025 فرصت های اندازه و رشد را فراهم می کند.
• ارائه بینش جامع در مورد آخرین روند صنعت ، پیش بینی بازار و محرک های رشد در بازار.
• شامل تجزیه و تحلیل دقیق از محرک های رشد بازار ، چالش ها و فرصت های سرمایه گذاری است.
• نمای کلی از بخش های بازار و چشم انداز منطقه ای بازار را ارائه می دهد.
• خلاصه ای جامع از چشم انداز فروشنده ، تجزیه و تحلیل رقابتی و استراتژی های کلیدی بازار را برای به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار ارائه می دهد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05882090/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید