چرا استرالیا جذاب ترین مرز طلای جهان است

چرا استرالیا جذاب ترین مرز طلای جهان است

لندن، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – از اواسط سال 2019 ، ما در یک هستیم بازار گاو فلزات گرانبها، در حالی که قیمت طلا به بالاترین سطح جدید در تمام تاریخ رسیده است 2079 دلار بر 3 آگوست 2020. و قیمت نقره نیز به طور پیوسته در حال صعود است از ابتدای 2Q 2020 ، سرمایه گذاران را برای جستجوی بهترین راه برای بازی این فلزات گرانبها با حداکثر پتانسیل صعودی ارسال می کند. ذکر شده در تفسیر امروز شامل موارد زیر است: Kirkland Lake Gold (NYSE: KL) ، معدن بزرگ پلنگ محدود (NYSE: GPL) ، شرکت Alamos Gold Inc (NYSE: AGI) ، Osisko Gold Royalties Ltd (NYSE: OR) ، Sandstorm Gold Ltd (نیویورک: شن).

در جستجوی قیمت صعودی در این بازار گاو نر ، بسیاری از سرمایه گذاران هوشمندانه به بخش اکتشافات ارشد متوسل می شوند ، زیرا شرکت های موجود در آن فضا بیشترین بالقوه بالقوه را در اختیار شما قرار می دهند. اما درک آن مهم است همه نمایشنامه های اکتشاف خردسال به طور یکسان ایجاد نمی شوند. سرمایه گذاران باتجربه در فضا می دانند که رمز موفقیت در بازار بزرگسالان سرمایه گذاری در افراد مناسب – و خواص مناسب – دقیقاً در زمان مناسب است.

در میان گاو فلزات گرانبهای جاری که در حال انجام است ، شرکت Sentinel Resources Corp. (SNL؛ SNLRF) یک شرکت اکتشاف تحت رادار است که اکنون به نظر می رسد آماده است تا از یک فرصت بالقوه قابل توجه درجه یک استفاده کند. استرالیا.

استرالیا بزرگترین و مقرون به صرفه ترین ذخایر طلای روی زمین است … و همچنین تعدادی از داستان های موفقیت آمیز اکتشافات جدید Fosterville South Exploration (FSX) و Kirkland Lake Gold (KL)

بازار طلای استرالیا بزرگترین و مقرون به صرفه ترین بازار جهان است

مطابق با نقد و بررسی آسیایی Nikkei، “امروز، استرالیا دارای بزرگترین منابع اقتصادی طلا در دنیا و برخی از بزرگترین معادن جهان است“[i]

اما شاید برای سرمایه گذاران در بخش اکتشاف ارشد مهمتر از سطح کلی تولید یک منطقه ، توانایی آن در تولید داستان های موفقیت معدن در رده های بالاتر باشد – و استرالیا چندین نمونه قابل توجه اخیر ارائه کرده است:

  • Fosterville South Exploration (FSX) از اوج گرفت 1.48 دلار در ماه مه تا اوج 5.38 دلار این تابستان …
  • Regis Resources Limited (RRL) در تابستان گذشته فقط در 5 ماه 72.54٪ صعود کرد[ii]…
  • فلزات برج جدی (CMM) در طی شش ماه بین مارس و سپتامبر 2020 ، 136.56٪ افزایش یافته است[iii]…
  • Musgrave Minerals Limited (MGV) – با یک کشف درجه بالا در استرالیای غربی – افزایش 560.87

حالا همراه می آید شرکت Sentinel Resources Corp. (SNL؛ SNLRF) در میان این بازار پایدار گاو طلا با مجموعه ای چشمگیر از خریدهای جدید در استرالیا که می تواند به شرکت کمک کند تا داستان بعدی موفقیت معدن در رده زیر شرکت کند.

مکانهای تاریخی پربار در نیو ساوت ولز

شرکت Sentinel Resources Corp. تیم رهبری کلاس جهانی اخیراً اعلام کرده است که خریدهای کلیدی در استرالیا که به احتمال زیاد توجه سرمایه گذاران را به دنبال بازی در این بازار جلب خواهد کرد … و دلیل خوبی هم دارد. این شرکت خریداری کرد هشت امتیاز اکتشاف متمرکز بر طلا در مجموع حدود 94،500 هکتار واقع در نیو ساوت ولز ، استرالیا.

امتیازاتی که توسط شرکت Sentinel Resources Corp. (SNL ؛ SNLRF) حداقل شامل می شود 198 معدن طلای تاریخی و چشم انداز اکتشاف طلا و سوابق تولید تاریخی نشان می دهد که گریدهای طلا اغلب چند اونسی بودند.

این خریدها ارائه می شود منابع نگهبان احتمال اهداف آماده حفاری فقط با مقدار کمی کار میدانی و نمونه برداری ، و آنها شامل تعداد زیادی معدن و نمایش طلای درجه یک عالی است.

با سطح بالایی از تمرکز بر کسب در نیو ساوت ولز منطقه – و تعداد فزاینده شرکتهایی که اکنون به منطقه نقل مکان می کنند – دستیابی به چنین مجموعه چشمگیری از اهداف یک نشانه بسیار مثبت یا Sentinel Resources Corp.. و آنها با هزینه بسیار کمتری خریداری شدند – فقط 10،000 دلار استرالیا برای هر امتیاز ، به علاوه هزینه های اکتشاف مورد نیاز به مبلغ 25000 دلار در سال اول و 50000 دلار در دوم

سرمایه گذاران که به دنبال داستان عالی بعدی در بخش منابع پایه هستند ، احتمالاً در جستجوی داستان بعدی هستند Fosterville South / Kirkland Lake Goldسبک موفقیت داستان … و Sentinel Resources Corp. به همان اندازه پتانسیل قوی برای آن عنوان ارائه می دهد که سایر منابع کوچک در فضا بازی می کنند.

بریتیش کلمبیا پتانسیل نقره و طلا قوی را ارائه می دهد

در حالی که خریدهای اخیر این شرکت در استرالیا خصوصیاتی هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند ، منابع نگهبان نمونه کارها همچنین شامل فرصت های جذاب در هر دو است کانادا و پرو.

که در کانادا، پروژه نقره ای واترلو این شرکت در واقع شده است بریتیش کلمبیا، خانه یکی از بزرگترین و سازنده ترین روند معدنی جهان. کمربند 1000 کیلومتری در شمال مرکزی بریتیش کلمبیا معروف به قله کوسنل تولید قابل توجهی از طلا را مشاهده کرده است. این تولید شامل عملیات استخراج بسیار گسترده مانند معدن طلای مس Kemess است که به تازگی در سال 2004 303،475 اونس طلا تولید کرده است.

مطلب مرتبط  Nanoemulsion یک تقاضای شیب دار در داخل پوست را تجربه می کند

پرو یکی دیگر از نقاط مهم پرواز در زیر رادار است

نگهبانان پروژه طلای سلامه متشکل از چهار امتیاز استخراج متمرکز طلا در مجموع تقریباً 2،700 هکتار است که در استان آنتا در غرب واقع شده است. پرو. بررسی مقدماتی نشان می دهد که این منطقه مناطق وسیعی از رگه های کوارتز با برش های سیلیکونی موضعی را ارائه می دهد ، که کانون تولید تاریخی معدنکاران صنعتگر و مقیاس کوچک بوده است. نگهبان (SNL؛ SNLRF) پیش بینی می کند که در این ویژگی ها برای کانی سازی طلای اپیترمال با سولفیداسیون بالا و کم و رسوبات طلا و نقره در سبک کار سهام برش وجود دارد.

کانادا غول های طلا یک سال عالی را سپری می کنند

Kirkland Lake Gold (KL) یک تولید کننده در حال رشد طلا است که در حال فعالیت است کانادا و استرالیا که در سال 2019 974،615 اونس تولید کرده و در آستانه تولید حتی بیشتر در سال جاری است. مشخصات تولید شرکت توسط سه عملیات با کیفیت بالا ، از جمله معدن Macassa و معدن دریاچه Detour ، هر دو واقع در انتاریوی شمالی، و معدن Fosterville واقع در ایالت ویکتوریا ، استرالیا. Kirkland Lake Gold’s پایه محکم دارایی های با کیفیت توسط پتانسیل اکتشاف در مقیاس منطقه تکمیل می شود ، که توسط یک موقعیت مالی قوی با تخصص مدیریت گسترده پشتیبانی می شود.

Kirkland شرکتی است که در جهان طلا حرکت های درستی انجام می دهد. در واقع ، اخیراً ، کرکلند و نیومونت امضا کردند 75 میلیون دلار معامله اکتشافی که می تواند باعث تغییر بازی در صنعت شود.

Great Panther Mining Limited (GPR) با وجود همه گیری جهانی COVID-19 که تولید آن را در ماه مارس تحت تأثیر قرار داده است ، یک سال درخشان داشته است. در واقع ، از کمترین میزان سالانه خود ، این شرکت شاهد افزایش قیمت سهام خود از 0.43 دلار به 1.13 دلار، بازدهی 162 درصدی برای سرمایه گذارانی است که در زمان مناسب وارد شده اند.

گریت پانترر در جدیدترین گزارش تولید خود اعلام کرد که تولید آن از سه ماهه دوم افزایش یافته و در آستانه دستیابی به راهنمایی های سال 2020 خود قرار دارد یا از آن فراتر می رود. این شرکت علاوه بر تولید رو به رشد خود ، ترازنامه ای نسبتاً سالم را نیز گزارش کرد و با ادامه روند صعودی طلای امسال ، اطمینان بیشتری به سرمایه گذاران برای حفظ سهام داد.

Alamos Gold Inc (AGI) معدنچی میلیارد دلاری دیگری است که سال قابل توجهی دارد. اخیراً از بالاترین سطح 5 ساله خود اصلاح شده است 10.60 دلار، اما هنوز هم در سال جاری بازدهی سالم داشته است که بخشی از آن را امیدوار کننده فشار اکتشافی و رکورد بالا قیمت طلا دانست.

در ماه سپتامبر ، آلاموس نتایج جدید حفاری اکتشاف سطح در معدن طلای جزیره را اعلام کرد. جان A. McCluskey، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی توضیح دادند ، “آنها نه تنها پتانسیل قابل توجهی برای رشد اضافی در ذخایر و منابع معدنی را نشان می دهند ، بلکه تصمیم ما را برای نصب شافت به عنوان بخشی از گسترش فاز III بیشتر تأیید می کنند.”

Osisko Gold Royalties Ltd (OR) به خصوص در سال جاری مشغول کار بوده و در تلاش است تا از تجمع بی سابقه طلا بیشترین بهره را ببرد. این خبر با رشته ای از معاملات به ویژه پیرامون پروژه طلای Cariboo خود در مرکز شهر به سرفصل های اصلی تبدیل شده است بریتیش کلمبیا. در واقع ، در اوایل ماه اکتبر ، آن اعلام کرد چندین کشف جدید عالی در پروژه مدیریت شده توسط معادن طلای Barkerville ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Osisko.

موفقیت در پروژه Cariboo همچنین تعهد این شرکت را برای همکاری مداوم با جامعه برجسته می کند. به تازگی ، این توافق نامه ای را با Lhtako Dene Nation امضا کرده است تا از زمین و آب در نزدیکی محل های حفاری اطمینان حاصل کند.

کریس فارینس، معادن طلای Barkerville VP پایداری و روابط خارجی BGM خاطرنشان کرد: “استقبال در جامعه و شنیدن امیدها و آرزوهایی که رهبری و اعضای LDN برای مردم خود دارند ، باعث افتخار و امتیازی بوده است.”

Sandstorm Gold Ltd (شن و ماسه)

یک شرکت حق امتیاز طلا است که گامهای Wheaten Precious Metals ، Franco-Nevada و Royal Royal Gold Osisko را ذکر می کند و به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد تا از رونق طلای امسال پول نقد کنند در حالی که همچنان از انزجار از خطر جلوگیری می کنند. اگرچه به اندازه برخی از همتایان معدن خالص خود یک سال چشمگیر نداشته است ، اما بازده متوسطی نیز داشته است ، به ویژه با توجه به وضعیت بازار منابع گسترده تر.

مطلب مرتبط  ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

مانند دیگر شرکت های طلا و منابع ، Sandstorm وقتی دید تعدادی از دارایی های خود را به طور موقت متوقف می کند تا از گسترش بیشتر COVID-19 جلوگیری کند ، ضربه بزرگی را به وجود آورد ، اما از آن زمان تاکنون برخی از ضررهای خود را بازپس گرفته است و در تلاش است تا اطلاعات بیشتر با بازگشت به حالت عادی ، سود به دست می آورد. علاوه بر مسیر رو به بالا ، روی ترازنامه ای سالم نیز نشسته است. نولان واتسون، رئیس جمهور و مدیر عامل Sandstorm ، توضیح داد: “ما در Sandstorm از داشتن ترازنامه قوی ، سبد سهام قوی و رشد قابل توجه پیش رو هیجان زده هستیم.”

توسط. استفان بلوم

اعلان و سلب مسئولیت مهم

تبلیغات پرداخت شده. این مقاله یک تبلیغ پولی است. GlobalInvestmentDaily.com و صاحبان ، مدیران ، کارمندان و وظایف آن (در مجموع “ناشر”) اغلب توسط یک یا چند شرکت پروفایل یا شخص ثالث برای انتشار این نوع ارتباطات پرداخت می شود. در این حالت ، ناشر توسط Sentinel Resources Corp. برای انجام تبلیغات و بازاریابی آگاهی از سرمایه گذاران ، غرامت پرداخت شده است. Sentinel به ناشر پرداخت كرد تا پنج مقاله مشابه و آگهی های تبلیغاتی دیگر با نرخ هفتاد هزار دلار آمریکا به ازای هر مقاله این جبران خسارت باید به عنوان تعارض اصلی با توانایی بی طرفانه بودن ما تلقی شود.

خوانندگان باید مراقب باشند که اشخاص ثالث ، شرکتهای دارای نمایه و / یا شرکتهای وابسته به آنها ممکن است سهام شرکتهای نمایه شده را در هر زمان ، از جمله در یا در نزدیکی زمانی که این ارتباط را دریافت می کنید ، تصفیه کنند ، که این امر می تواند به قیمت سهام آسیب برساند. شرکتهایی که در مقالات ما نمایه می شوند ، در دوره بازاریابی آگاهی از سرمایه گذار ، افزایش زیادی در حجم و قیمت سهام را تجربه می کنند ، که اغلب به محض متوقف شدن بازاریابی آگاهی از سرمایه گذار ، پایان می یابد. بازاریابی آگاهی از سرمایه گذار ممکن است به اندازه یک روز کوتاه باشد و پس از آن احتمالاً کاهش زیادی در حجم و قیمت سهام رخ دهد.

این ارتباط پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر نوع اوراق بهادار نیست و نباید تصور شود. نه این ارتباط و نه ناشر قصد ارائه تجزیه و تحلیل کامل از هر شرکت یا وضعیت مالی آن را ندارند. ناشر یک دلال فروشنده یا مشاور سرمایه گذاری ثبت شده نیست و نیست. این ارتباط مشاوره شخصی سرمایه گذاری برای هر سرمایه گذار خاصی نیست و یا نباید آن را تفسیر کرد. هرگونه سرمایه گذاری باید فقط پس از مشورت با یک مشاور سرمایه گذاری حرفه ای و فقط پس از بررسی صورتهای مالی و سایر اطلاعات مربوط به شرکت در مورد شرکت انجام شود. بعلاوه ، به خوانندگان توصیه می شود که عوامل خطر را که در SEC ، SEDAR و / یا سایر پرونده های دولتی تبلیغ شده شناسایی و مورد بحث قرار می گیرد ، بخوانید و آنها را به دقت بررسی کنید. سرمایه گذاری در اوراق بهادار ، به ویژه اوراق بهادار خرد ، سوداگرانه است و درجه بالایی از خطر را به همراه دارد. عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند. این ارتباط بر اساس اطلاعاتی است که عموماً برای عموم در دسترس است و مصاحبه با مدیریت شرکت است و شامل (به اطلاع ناشر ، همانطور که توسط Sentinel تأیید شده است) حاوی هیچگونه اطلاعات غیرعلنی و مادی نیست. اعتقاد بر این است که اطلاعاتی که بر اساس آن ساخته شده قابل اعتماد است. با این وجود ، ناشر نمی تواند صحت یا کامل بودن اطلاعات را تضمین کند.

اشتراک مالکیت. ناشر صاحب سهام و یا اختیارات سهام شرکت های برجسته است و بنابراین انگیزه دیگری برای دیدن عملکرد سهام شرکت های برجسته در اختیار دارد. ناشر هنگام تصمیم به خرید یا فروش سهام ناشر در بازار ، هیچ تعهدی در قبال اعلام بازار نمی کند. ناشر سهام شرکت برجسته را برای سود خود خرید و فروش می کند. به همین دلیل است که ما تأکید می کنیم که شما مراقبت های گسترده ای را انجام می دهید و همچنین قبل از سرمایه گذاری در هرگونه اوراق بهادار ، از مشاور مالی خود یا یک فروشنده کارگزار ثبت شده استفاده می کنید.

اظهارات جستجوگر جلو. این نشریه شامل بیانیه های آینده نگر ، از جمله بیانیه هایی در مورد رشد مداوم انتظار می رود شرکت های برجسته و / یا صنعت است. ناشر خاطرنشان می کند که اظهارات مندرج در این مقاله که به موقع منتظر می مانند ، که شامل موارد دیگری غیر از اطلاعات تاریخی است ، شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است نتایج واقعی شرکت را تحت تأثیر قرار دهد. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با هم متفاوت کنند شامل تغییر قوانین و سیاست های دولتی تأثیرگذار بر تجارت شرکت ، میزان موفقیت در شناسایی مناطق غنی از مواد معدنی برای کاوش ، میزان موفقیت سفرهای حفاری حفاری ، مسائل ژئوپلیتیک در این موارد است. مناطق مختلف جهان که شرکت در آن فعالیت می کند ، اندازه و رشد بازار محصولات و خدمات شرکت ها ، توانایی مدیریت در اجرای برنامه تجاری خود ، توانایی شرکت ها برای تأمین سرمایه مورد نیاز خود در کوتاه مدت و فشارهای طولانی مدت ، قیمت گذاری و غیره

مطلب مرتبط  مواد معدنی روبیکون اصلاح مقالات جدید و یادآوری سهامداران از قالب مجازی فقط برای جلسه عمومی سالانه و ویژه سهامداران

خسارت / رهاسازی مسئولیت. با خواندن این ارتباطات ، شما تصدیق می کنید که این سلب مسئولیت را خوانده و درک کرده اید و بعلاوه ، تا آنجا که طبق قانون مجاز است ، ناشر ، شرکت های وابسته ، مأمورین و جانشینان آن را از هرگونه مسئولیت ، خسارت و صدمه ناشی از این امر رها می کنید. ارتباطات شما همچنین ضمانت می کنید که مسئولیت نتیجه مالی که ممکن است ناشی از تصمیمات سرمایه گذاری شما باشد ، تنها به عهده شما است.

شرایط استفاده. با خواندن این ارتباط موافقت می کنید که شرایط استفاده را که در اینجا http://GlobalInvestmentDaily.com/Terms-of-Use پیدا کرده اید بررسی کرده و کاملاً موافقت می کنید. اگر با شرایط استفاده http://GlobalInvestmentDaily.com/Terms-of-Use موافق نیستید ، لطفاً برای قطع ارتباطات آینده با GlobalInvestmentDaily.com تماس بگیرید.

مالکیت معنوی. GlobalInvestmentDaily.com علامت تجاری ناشر است. تمام علائم تجاری دیگر که در این ارتباطات استفاده می شود ، دارایی دارندگان علائم تجاری مربوطه آنها است. ناشر به دارندگان علامت تجاری وابسته ، متصل یا مرتبط نیست و توسط آنها حمایت ، تأیید یا منشأ نمی شود ، مگر اینکه خلاف گفته شود. ناشر هیچ گونه ادعایی درمورد هیچ حقی در علائم تجاری شخص ثالث ندارد.

سلب مسئولیت: GlobalInvestmentDaily.com منبع کلیه مطالب ذکر شده در بالا است. FN Media Group، LLC (FNM) ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین منتشر می کند. FNM به هیچ وجه به GlobalInvestmentDaily.com یا هر شرکتی که در اینجا ذکر شده وابسته نیست. نظرات ، نظرات و نظرات بیان شده در این نسخه توسط GlobalInvestmentDaily.com صرفاً نظرات GlobalInvestmentDaily.com است و نظرات یا نظرات FNM را به اشتراک نمی گذارند و به هیچ وجه منعکس نمی کنند. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. FNM و شرکت های وابسته به آن ارائه دهنده راه حل های انتشار اخبار و بازاریابی مالی هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچ مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هر نوع اوراق بهادار را انجام ندهد. برای انتشار این بیانیه مطبوعاتی توسط هیچ شرکت سهامی عام ذکر شده در اینجا FNM جبران نشد. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح پرونده های دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر درج شده در اینجا در نظر بگیرید و به بیانیه های این چنینی اعتماد بیش از حد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:

ایمیل تماس با رسانه:
[email protected]
تلفن ایالات متحده: +1(954)345-0611


SOURCE GlobalInvestmentDaily.com

پاسخی بگذارید