چرا عرضه پایدار نیکل می تواند به یک “مسئله جدی” برای بازار EV تبدیل شود

چرا عرضه پایدار نیکل می تواند به یک “مسئله جدی” برای بازار EV تبدیل شود

ساحل پالم ، فلوریدا ، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بازار وسایل نقلیه الکتریکی دست اندازهایی در جاده داشته است ، اما این صنعت همچنان ادامه دارد و با سازگاری مداوم به پیشرفت خود ادامه می دهد … اما نیاز آنها به باتری ها و سلول های جدیدتر و بهتر یک کار همیشه در حال تغییر است … و “دستور” سلولهای انرژی آنها نیز در حال تکامل است. پیش از این ، طبق وال استریت ژورنال ، یك نوع استاندارد كاتد – ارزشمندترین قسمت یك باتری لیتیوم یون در سطح خودرو – كه حاوی قسمتهای مساوی نیكل ، كبالت و منگنز بود. اکنون هشت قسمت نیکل به هر یک از دو فلز دیگر دارد. مقاله اخیر در صنعت داخلی ، Net Zero آینده ، اظهار داشت که تأمین پایدار نیکل در حال تبدیل شدن به “مسئله جدی” برای بازار EV است و نیروگاههای EV “فشار ناگهانی و بی سابقه ای را بر چندین صنعت مواد اولیه” به ویژه نیکل وارد می کنند. سهام فعال در بازارهای این هفته شامل تسلا (NASDAQ: TSLA) ، اینجا برای خدمت Holding Corp. (فرابورسPK: HTSC) ، شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) ، کارگروه گروه وارز. (NASDAQ: WKHS) ، Vale S.A. (NYSE: VALE).

در این مقاله با اشاره به گزارشی از IDTechEx ، آمده است: “نیکل به طور فزاینده ای جایگزین کبالت در باتری های وسایل نقلیه الکتریکی (EV) می شود ، و این تولید فلز را که از نظر محیط زیست آگاه است ،” یک مسئله جدی “برای بازار می کند. این هشدار IDTechEx است ، که می گوید پیشرانه های EV “فشار ناگهانی و بی سابقه ای بر چندین صنعت مواد اولیه وارد می کنند” زیرا سهم فزاینده ای از وسایل نقلیه جهان را تشکیل می دهند. یکی از مسائل زیست محیطی ناشی از استخراج نیکل این است که این فلز به طور معمول از سنگ معدن استخراج می شود که فقط مقدار بسیار کمی از مواد مفید را شامل می شود ، در نتیجه حجم قابل توجهی از مواد زائد ایجاد می شود. ” این مقاله ادامه داد: “(گزارش) IDTechEx روند افزایش مقدار کاتدهای حاوی مقدار زیادی نیکل در باتری های EV را برجسته می کند – نیکل یک قسمت اساسی از کاتد در باتری های یون لیتیوم است و تعادل انرژی و چگالی قدرت را فراهم می کند. “بی ام و ، هیوندای و رنو از انواع شیمی لیتیوم نیکل منگنز اکسید کبالت (NMC) استفاده می کنند ، در حالی که تسل از شیمی لیتیوم نیکل کبالت اکسید آلومینیوم (NCA) استفاده می کند – در سال 2019 ، بیش از 95٪ از خودروهای الکتریکی مسافر جدید باتری های دست دوم این نوع مطالعه نشان می دهد که تقاضا برای این فلز با افزایش میزان نیکل در سلولهای باتری هدایت می شود ، زیرا تولیدکنندگان برای بهبود چگالی انرژی و کاهش وابستگی به کبالت به شیمی جدید می روند. “

اینجا برای سرویس Holding Corp. (فرابورسPK: HTSC) خبر فوری: Fortune Nickel and Gold Inc. گزارش ژئو محیطی دریافت می کند – Fortune Nickel and Gold Inc. (“Fortune”) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Here To Serve Holding Corp. ، گزارش ژئو محیطی را از شرکت Prairie Fire Enterprises دریافت کرده است. این گزارش به هیچ شرایط محیطی شناخته شده اشاره نکرد و چندین توصیه در مورد چگونگی کاوش ادعاهای استخراج نیکل در املاک گوان خود توسط Fortune ارائه داد.

سه توصیه برجسته ذکر شده در گزارش به شرح زیر است:

  1. حفاری مجدد گمانه (FH-68) را انجام دهید و پنج هدف ناهنجاری ژئوفیزیکی را آزمایش کنید. بررسی مجموعه داده های مته سوراخ شده تاریخی همراه با لایه های مختلف نقشه زمین مغناطیسی و الکترومغناطیسی موجود زمین شناسی و ژئوفیزیکی موجود در هوا در املاک گوان (و مجاورت) منجر به شناسایی اهداف حفاری مقدماتی متشکل از چندین ناهنجاری خطی ، روند شرقی ، الکترومغناطیسی (منطقه رسانا) شده است که بیش از چندین مایل به طول املاکی که Fortune ادعاهای استخراج را در آن برگزار می کند امتداد دارد.
  2. یک بررسی دقیق از داده های سوراخ حفاری تاریخی که شامل نتایج حفاری بیش از حد سنگین و تغییر در سرخپوشان توپوگرافی است ، انجام دهید.
  3. گزارش های قبلی حفاری ، فلزات گرانبهای پایه نیمه گسترده و گسترده ، از جمله کانی سازی طلا ، نقره ، مس و روی را که در سنگ های اولترا مافیک در تماس با متاولکان های فلسیک و سنگ های نفوذی در مرکز شهر گوان نگهداری می شوند ، تأیید کرده اند. مجموعه آتشفشانی نفوذی و دو طرفه دو جانبه در املاک گوان شبیه به معدن Giant Kidd Creek Mine است و هدف اکتشاف هیجان انگیزی را برای فلزات گرانبها و همچنین نیکل درجه یک ارائه می دهد که Fortune به دنبال تأمین برق برقی با رشد بالا است. وسیله نقلیه (“EV”) بازار. تسلا اخیراً پیش بینی کرده است که در دهه جاری 86 برابر در تولید باتری افزایش یابد که به تسلا اجازه می دهد تا سال 2030 20 میلیون دستگاه الکتریکی تولید کند.
مطلب مرتبط  Zoomlion اولین بیانیه ایمنی تاورکرین را منتشر می کند و استانداردهای ایمنی بهتر را می طلبد

مدیر عامل Fortune ، پل ریس، گفت: “من خوشحالم كه اعلام كنم كه بازبيني كامل مجموعه داده هاي تاريخي و كنوني املاك گوآن ما بسيار هيجان انگيز است ، زيرا پتانسيل قوي منطقه براي مقادير زياد طلا ، روي و مس و همچنين نيكل عظيم را برجسته كرده است find. این خاصیت در فلزات پایه و گرانبها و همچنین فلزات باتری بسیار متنوع است. ما به سرعت در مرحله جستجوی ویژگی Gowan حرکت می کنیم. ” برای اطلاعات بیشتر در مورد HTSC لطفا از اینجا بازدید کنید: https://www.heretoserve.tech/

سایر پیشرفت های اخیر توجه:

در مقاله ای از تسلا (NASDAQ: TSLA) وبلاگ امسال ، آزادی سفر به هر کجا برای مأموریت تسلا حیاتی است. از زمان معرفی 265 مایل مدل S خود در سال 2012 ، ما همچنان به بازبینی تمام جنبه های طراحی ادامه می دهیم تا وسایل نقلیه الکتریکی با بیشترین برد و بیشترین عملکرد را در جاده ارائه دهیم.

از ماه ژوئن ، تمام وسایل نقلیه آمریکای شمالی مدل S Long Range Plus دارای برد رسمی EPA دارای 402 مایل هستند که در مقایسه با مدل 2019 S 100D با همان طراحی بسته باتری ، تقریباً 20٪ افزایش دامنه دارد. این دستاورد مهم منعکس کننده وسواس تسلا در زمینه کارایی و صرفه جویی در مصرف انرژی است و از طریق چندین تغییر ، تکراری و تحول آفرین ، در سخت افزار اصلی و توسعه معماری سیستم توسط تیم های مهندسی ، طراحی و تولید تسلا تحقق می یابد. این تغییرات در اوایل سال جاری و هنگامی که ما برای اولین بار تولید مدل S Long Range Plus را در کارخانه خود آغاز کردیم ، تولید شد فریمونت ، کالیفرنیا. کلیه خودروهای مدل S Long Range Plus امتیاز جدید 402 مایل را دریافت خواهند کرد.

شرکت نیکولا (NASDAQ: NKLA) ، رهبر جهانی در سیستم های حمل و نقل با انتشار صفر ، اخیراً نتایج مالی مربوط به سه ماهه سوم سال 2020 را گزارش کرده است. “نیکولا در سه ماهه سوم سال 2020 پیشرفت چشمگیری در نقاط عطف اصلی کرد” مارک راسل، مدیر اجرایی نیکولا. “ما تعهد خود را برای مونتاژ اولین نمونه های اولیه Nikola Tre BEV متعهد شدیم و به کار با مشتریان در مورد سفارشات احتمالی و قبلا اعلام شده کامیون BEV ادامه می دهیم. من به دنبال اجرای استراتژی خود و ایجاد زمینه برای تبدیل شدن به قدرت ، مشتاقانه تلاش می کنم. یک رهبر راه حل های حمل و نقل با انتشار صفر. “

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

تکمیل اولین وسایل نقلیه آزمایش NIKOLA Tre Tre BEV در مرکز تولید IVECO در اولم آلمان. در سه ماهه سوم ، نیکولا و IVECO ، (یک مارک صنعتی CNH) شروع به جمع آوری پنج نمونه اولیه Nikola Tre BEV در مجتمع صنعتی IVECO در اولم ، آلمان، و اخیراً مونتاژ اولین را به پایان رسانده است نیکولا سه. اولین کامیون در حال راه اندازی سیستم ها است ، از جمله شارژ و تخلیه باتری های ولتاژ بالا. همچنین روی شاسی dyno قرار گرفته و تحت کالیبراسیون فرمان گشتاور به محورهای الکترونیکی در مسیر تست قرار دارد تا برای آزمایش اعتبار سنجی در سه ماهه اول سال 2021 آماده شود.

کارگروه گروه وارز. (NASDAQ: WKHS) ، یک شرکت فناوری آمریکایی متمرکز بر تهیه وسایل نقلیه الکتریکی پایدار و مقرون به صرفه با هواپیماهای بدون سرنشین به بخش تحویل آخرین مایل ، اخیراً اعلام کرده است که سفارش خرید 500 دستگاه C-1000 تمام الکتریکی خود را دریافت کرده است. وسایل نقلیه تحویل از شرکت های پریچارد (“پریچارد”).

بودجه موجودی توسط شرکت Hitachi Capital America (“Hitachi Capital America” ​​یا “HCA”) به عنوان بخشی از مشارکت استراتژیک قبلی شرکت با HCA تأمین خواهد شد. وسایل نقلیه از طریق نمایندگی های شرکت های پریچارد در سراسر کشور توزیع می شود. شرکت های پریچارد در طول 107 سال سابقه فعالیت خود ، یک شبکه ملی شرکای قوی ایجاد کرده و یکی از بزرگترین توزیع کنندگان وسایل نقلیه تجاری در کشور است که سالانه بیش از 30،000 دستگاه به مشتریان در سراسر 50 ایالت می فروشد.

Vale S.A. (NYSE: VALE) اخیراً از شرکت تابعه خود خبر داده است Vale Canada Limited (VCL) برای مذاکره در مورد فروش سود مالکیت خود در Vale Nouvelle-Calédonie S.A.S. به مدت 30 روز با یک کنسرسیوم انحصارطلب شده است. (VNC) کنسرسیوم تحت هدایت مدیریت و کارمندان فعلی Vale New Caledonia توسط هر دو دولت کالدونیای جدید و دولت فرانسه پشتیبانی می شود و Trafigura را به عنوان سهامدار اقلیت در اختیار دارد.

مذاکرات شامل نهایی کردن الزامات برجسته برای حمایت از انتقال و تداوم عملیات VNC از VCL به ساختار جدید مالکیت است. هرگونه معامله برای خرید VNC منوط به مشاوره قبلی شورای کار VNC و شرایط بسته شدن عادی ، از جمله مصوبات قانونی است. Vale بار دیگر تعهد خود را با سهامداران خود در جهت تبدیل تجارت Base Metals ، ساده سازی روند کار در جلو و امکان تمرکز مداوم بر دارایی های اصلی تأیید می کند ، ضمن اینکه از پیمان جدید خود با جامعه نیز احترام می گذارد و به حفظ یک محیط پایدار برای تداوم عملیات ایمن کمک می کند.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره Financialnewsmedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچگونه مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچگونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچگونه تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت ها درخواست یا توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. از كليه خوانندگان به شدت خواستار انجام تحقيقات و دقت دقيق خود و قبل از در نظر گرفتن هر سطح از سرمايه گذاري در سهام با يك متخصص مالي مجاز هستند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. سرمایه گذاران هشدار می دهند که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در سهام ، کل یا بخشی از سرمایه خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است بیست و ششصد دلار برای پوشش خبری اطلاعیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط Here To Serve Holding Corp. توسط این شرکت. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

مطلب مرتبط  Talos Energy به روزرسانی های هدایت عملیاتی و مالی را ارائه می دهد

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح پرونده های دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در اینجا گنجانده شده در نظر بگیرید و به بیانیه های اینچنینی اعتماد بیش از حد نداشته باشید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:
پست الکترونیک: [email protected]
– +1(561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com

پاسخی بگذارید