چرا ممکن است افزایش نگرانی های واکسن و واکسن افزایش قیمت طلا را ایجاد کند

چرا ممکن است افزایش نگرانی های واکسن و واکسن افزایش قیمت طلا را ایجاد کند

ساحل پالم ، فلوریدا، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بسیاری از گزارش ها درباره “خیابان” احساس می کنند ، با افزایش قیمت طلا در میان شیوع ویروس کرونا ، به ارتفاعات جدید ، لرزش با ورود واکسن اجتناب ناپذیر است. با این وجود ، چشم انداز میان مدت سهام طلا و قیمت طلا کاملاً روشن به نظر می رسد ، زیرا سیاست فدرال رزرو احتمالاً برای سالهای آینده بسیار آسان باقی خواهد ماند ، در حالی که سیاست گذاران اعتقاد جدید خود را مبنی بر اینکه تورم دیگر تهدیدی نیست ، آزمایش می کنند. با این وجود وضوح در چشم انداز کوتاه مدت قیمت طلا و سهام طلا ممکن است تا زمان انتظار بانک فدرال رزرو کند 16 دسامبر به روزرسانی خط مشی ، که می تواند تغییری در برنامه خرید دارایی آن ایجاد کند. 5 ژانویه انتخابات دور دوم سنا در گرجستان همچنین ممکن است به عنوان یک کاتالیزور مثبت برای قیمت طلا باشد و به سهام طلا کمک کند تا جلوه از دست رفته را بدست آورد. اما بسته به نتایج ، آنها همچنین می توانند احساسات منفی را تعمیق بخشند. یک مقاله CNBC گفت که افزایش اخیر طلا تحت تأثیر قرار گرفته است: ” سهام فعال در بازارهای معدن این هفته شامل شرکت باریک طلا (NYSE: GOLD) (TSX: ABX) ، شرکت استقلال طلایی طلایی (OTCQB: GIDMF) (CSE: IGLD) ، شرکت نیومونت (NYSE: NEM) (TSX: NGT) ، شرکت B2Gold (NYSE: BTG) (TSX: BTO) ، شرکت طلای الدورادو (NYSE: EGO) (TSX: ELD).

طبق گفته Metal Miner ، گاوها پیش بینی می کنند که قیمت دوباره به ایالات متحده افزایش یابد. 2300 دلار به ازای هر اونس تروی در سال 2021. این مقاله می گوید: “گلدمن ساکس (اخیراً اعلام شد) آنها هدف 2300 دلار، زیرا بهبودی ناشی از رکود اقتصادی مربوط به ویروس کرونا باعث افزایش تورم در سال آینده می شود. تیم اقتصادی گلدمن قبل از تضعیف در پایان سال ، تورم را در سال آینده به 3 درصد افزایش می دهد. سوخت بیشتری می تواند از طریق تقاضای تقاضا از هند و چین in قیمت طلا در نیمه اول سال 2020 به شدت افزایش یافت که عمده آن به دلیل افت عملکرد اسمی و واقعی بود. Capital Economics اخیراً نوشت: افزایش تقاضای سرمایه گذاری در پناهگاه امن در پی رکود اقتصادی ناشی از ویروس نیز در این امر سهیم بود. این خانه تحقیق توضیح داد که افزایش قیمت از ابتدای سال 2019 تاکنون بسیار زیاد بوده است ، افزایش 18 ماهه تقاضا برای دارایی های ETF به عنوان یک سرمایه امن. این فرایندی است که سرعت آن را در برابر همه گیری جمع می کند. “

شرکت استقلال طلایی طلایی (CSE: IGLD) (OTCQB: GIDMF) خبر فوری: استقلال طلایی حفاری به روز را ارائه می دهد – استقلال طلایی (“شرکت”) خوشحال است که به روزرسانی در مورد پیشرفت حفاری در برجسته ترین پروژه استقلال این شرکت واقع در مجاورت معادن طلای نوادا عملیات استخراج ققنوس-فورتودیت در کوه نبردروند کورتز نوادا.

به روز رسانی برنامه مته – Golden Independence برنامه تمرین توسعه منابع 2020 خود را در پروژه استقلال این شرکت به پایان رسانده است. در مجموع 23 سوراخ گردش معکوس (RC) با هدف تأیید منبع تاریخی و گسترش مناطق معدنی سازی شناخته شده حفر شده است. سنجش های برنامه مته که اخیراً تکمیل شده است ، با داده های 56 سوراخ مته RC که اخیراً منتشر شده اند ، ادغام می شوند (به انتشار اخبار مورخ مراجعه کنید 9 دسامبرهفتم، 2020 و 15 دسامبرهفتم، 2020) ، برای تهیه برآورد منابع سازگار با NI 43-101 برای پروژه استقلال پیش بینی شده در Q1 2021. شکل 1 یک نمای نقشه از محل یقه های سوراخ سوراخ RC را ارائه می دهد که در به روزرسانی منابع گنجانده خواهد شد.

مطلب مرتبط  بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

همزمان با محاسبه منابع Q1 2021 NI 43-101 ، حفاری با یک برنامه مته RC 6000 فوت با هدف گسترش اکسید شناخته شده و کانی سازی اسکارن طلا علاوه بر آزمایش عمق کانی سازی اسکارن طلا از سطح ، ادامه دارد. این شرکت همچنین قصد دارد در اوایل سال 2021 سه تا پنج هسته الماس (DC) را برای اهداف ژئوتکنیک و مهندسی حفاری کند.

مدیر عامل استقلال طلایی اظهار داشت: “با اتمام برنامه آموزش 2020 ، گام بعدی ما جدول گذاری یک منبع سازگار با NI 43-101 برای پروژه استقلال در اوایل سال 2021 است ، زیرا در نیمه دوم سال جاری به PEA صعود می کنیم.” کریستوس دولیس. “ما معتقدیم که ادغام هر دو 23 حفره حفاری شده در سال 2020 به علاوه 56 حفره تاریخی باید منجر به تخمین منابع به طور قابل توجهی در پروژه استقلال شود.” این نسخه کامل را برای اخبار استقلال طلایی در این قسمت بخوانید: https://www.financialnewsmedia.com/news-igld/

سایر تحولات اخیر در بازارهای معدن عبارتند از:

شرکت باریک طلا (NYSE: GOLD) (TSX: ABX) و AngloGold Ashanti Limited (JSE: ANG) (NYSE: AU) اخیراً فروش علاقه خود را در Morila Gold Limited ، که 80٪ از معدن طلای Morila در مالی، به Firefinch Limited (قبلاً Mali Lithium Limited نامگذاری شده بود) (ASX: FFX) برای 28.8 میلیون دلار پول نقد وضعیت مالی همچنان 20٪ باقی مانده را حفظ می کند.

با اشاره به اینکه همه کارمندان موریلا توسط Firefinch ، رئیس Barrick و رئیس اجرایی مجددا استخدام شده اند مارک بریستو گفت: این معامله با فرصت دادن به Firefinch برای افزایش عمر خود با دسترسی به منابع ماهواره و تطبیق زیرساخت ها ، به نفع ذینفعان مالین معدن خواهد بود. برنامه ریزی شده بود که این معدن در سال 2021.1 تعطیل شود. باریک مجری معدن بوده و فروش آن نیز در جریان است.

شرکت نیومونت (NYSE: NEM) (TSX: NGT) و شرکای سرمایه گذاری مشترک آن اخیراً از ادغام موفقیت آمیز معدن ، کارخانه و زیرساخت های آلبومبرا با پروژه Agua Rica یامانا طلا برای ایجاد پروژه یکپارچه MARA خبر دادند. ادغام این دو دارایی سرمایه گذاری مشترک بین نیومونت (18.75٪) ، Glencore International AG (25٪) و Yamana Gold (56.25٪) را نهایی می کند.

رئیس و مدیرعامل نیومونت گفت: “من خوشحالم که می بینم این مشارکت یکپارچه سازی پروژه ها را کامل می کند. پیوستن به سنگ معدن Agua Rica با زیرساخت های با کیفیت بالا از Alumbrera پایداری منابع هر دو سایت را تضمین می کند.” تام پالمر. “نیومونت مشتاقانه منتظر پروژه MARA است که برای نمونه کارها در کلاس جهانی ما ارزش افزوده است.”

بر اساس پروژه MARA ، آگوا ریکا با استفاده از زیرساخت ها و امکانات موجود از معدن آلبومرا ، تقریباً 35 کیلومتری ، توسعه و بهره برداری می شود. این ادغام با استفاده از زیرساخت های Alumbrera از جمله نیروگاه ، تاسیسات ذخیره سازی باطله ، خط لوله و سایر زیرساخت های مورد استفاده برای فرآوری سنگ معدن از Agua Rica ، ارزش قابل توجهی را باز می کند.

مطلب مرتبط  چرا عرضه پایدار نیکل می تواند به یک "مسئله جدی" برای بازار EV تبدیل شود

شرکت B2Gold (NYSE AMERICAN: BTG) (TSX: BTO) اخیراً اعلام کرده است که این شرکت پشتیبانی مالی بیشتری از سازمان های جامعه در مترو ونکوور ، کانادا، که در خط مقدم برای کمک به جوامع محلی تحت تأثیر گسترش روزافزون COVID-19 هستند. B2Gold از طریق صندوق CSR کانادایی خود ، در مجموع 1،000،000 دلار CDN به سازمانهایی که از آسیب پذیرترین مترو ونکوور در طی همه گیر شدن بیماری حمایت می کنند ، اهدا کرده است. B2Gold مبلغ 500000 دلار CDN دیگر به منظور پشتیبانی مالی از چهار سازمان محلی در Metro Vancouver در برنامه پاسخ مداوم خود برای رسیدگی به تأثیرات اجتماعی ، مسائل و خطرات ناشی از گسترش روزافزون COVID-19 اختصاص داده است.

سینتیا بولتر گفت: “یک بار دیگر ، ما از سخاوتمندی B2Gold شگفت زده شده ایم. این کمک هزینه چندین ماه را تأمین خواهد کرد و بانک غذا را ادامه خواهد داد زیرا هر ماه نزدیک به 675،000 پوند غذای مقوی را برای مشتریان و شرکای خود توزیع می کنیم.” مدیر عامل در بانک غذایی بزرگ ونکوور. “ما از ماه مارس شاهد مراجعه مداوم مشتریان جدید بوده ایم و کمک های B2Gold در اوایل سال جاری به ما کمک کرده است که بیش از نیم میلیون پوند غذای سالم و هزاران مواد غذایی از قبل بسته بندی شده را هر ماه در طول بیماری همه گیر توزیع کنیم و به ما امکان تغذیه ماهانه 20،000 نفر در جوامعی که ما خدمت می کنیم ، از جمله در مناطق حیاتی که نیاز به گسترش داشتیم. “

شرکت طلای الدورادو (NYSE: EGO) (TSX: ELD.TO) به تازگی برآورد ذخیره و منابع به روز شده خود را از 30 سپتامبر، 2020. ذخایر اثبات شده و احتمالی طلای شرکت در کل 17.7 میلیون اونس بود 30 سپتامبر 20201، در مقایسه با 17.5 میلیون اونس 31 دسامبر 2019، افزایش 1.3٪. فهرست کامل ذخایر معدنی و منابع در پایان این نسخه یافت می شود و شامل داده های مربوط به تن ، گریدها و فلزات موجود است.

افزایش اندک در ذخایر اثبات شده و احتمالی ناشی از افزایش در Kisladag ، Lamaque و Perama Hill بود که با کاهش در Olympias و Efemcukuru جبران شد.

در Kisladag ، ذخایر معدنی به دلیل ترکیبی از فرض بلندمدت قیمت طلا افزایش یافت (1300 دلار/ oz در مقابل 1250 دلار/ oz) و یک مدل بهبود یافته لیچ. مورد دوم از آزمایشات متالورژی اضافی انجام شده در سال 2020 بر روی مواد معدنی طلا از بخش جنوب شرقی گودال باز برنامه ریزی شده به دست آمده است. این افزایش در لاماک در درجه اول نتیجه حفاری موفقیت آمیز تبدیل مداوم بود. افزایش ذخایر تپه پراما در نتیجه یک طرح باز بازسازی شده و گسترش یافته است که به شما اجازه می دهد مقدار بیشتری از سنگ معدن شناخته شده استخراج شود.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره کننده Financialnewsmedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچگونه مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچ گونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچگونه تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکتی درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. به کلیه خوانندگان توصیه می شود که قبل از در نظر گرفتن سطح سرمایه گذاری در سهام ، تحقیق و دقت لازم را به تنهایی انجام دهند و با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است چهل و ششصد دلار برای پوشش خبری بیانیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط Golden Independence Mining Corp. توسط شخص ثالث غیر وابسته. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

مطلب مرتبط  شکستن نیروی زمینی نیروی دریایی NORESCO و ایالات متحده بر روی سیستم تولید همزمان برای تقویت مقاومت در پایگاه دریایی زیر دریایی New London

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995. “اظهارات آینده نگر” توصیف انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده است و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در این مقاله گنجانده شده است ، در نظر داشته باشید و به چنین اظهاراتی اعتماد بیجا نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:

ایمیل تماس با رسانه: [email protected]
1+561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com

پاسخی بگذارید