چمن و باغبانی مواد مصرفی اندازه بازار تا 2027 ارزش 25.94 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

چمن و باغبانی مواد مصرفی اندازه بازار تا 2027 ارزش 25.94 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

سانفرانسیسکو، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود چمن جهانی و اندازه بازار مواد مصرفی باغبانی رسیدن 25.94 میلیارد دلار تا سال 2027 ، در حال گسترش است CAGR 3.6٪ طبق گزارش جدید Grand View Research ، Inc در طول دوره پیش بینی ، پیش بینی می شود با ترجیح رشد برای محوطه سازی و فعالیت های باغبانی در بخش های مسکونی ، تجاری و صنعتی بازار را برای مصرف چمن و باغچه های مصرفی پیش ببریم.

پیشنهادات اصلی گزارش:

 • توسط کاربر نهایی ، بخش مسکونی سهم بیش از 45 درصد در سال 2019 را به خود اختصاص داده و انتظار می رود در بالاترین دوره CAGR در طول دوره پیش بینی گسترش یابد
 • براساس محصول ، کودها سهم عمده ای از بیش از 32٪ در سال 2019 را در اختیار داشتند و پیش بینی می شود تا چند سال آینده سرب خود را حفظ کند
 • برخی از بازیکنان اصلی فعال در زمین چمن و باغبانی مواد مصرفی عبارتند از: Ace Hardware Corporation، AE McKenzie، Agrium Incorporated، AMBRANDS، Amrep، Andersons Incorporated، APEX کود مهدکودک ، BASF SE ، DowDuPont ، شرکت Espoma ، Ferry-Mors Seed، Premier Tech محدود ، و بذر چشمه اسکوتنی.

گزارش تحقیق 80 صفحه ای با ToC در مورد “چمن و باغبانی مواد مصرفی بازار ، گزارش تجزیه و تحلیل روند و روندها براساس محصول (کود ، سموم دفع آفات ، بذرها) ، توسط کاربر نهایی (تجاری ، مسکونی ، صنعتی) ، منطقه و پیش بینی های فصل ، 2020 – 2027 ” در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/lawn-gardening-consumables-market

مطلب مرتبط  Absen برنده جایزه Red Dot 2020 برای سری جدید LED برای اجاره صحنه شد

علاوه بر این ، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای بهبود ساختار خانه سنتی خود سرمایه گذاری در پروژه های بهسازی خانه یا بازسازی خانه می کنند. رشد ارزش خانه در 5 سال گذشته کل سهام دارایی را دو برابر کرده است. این امر به صاحبان خانه اجازه داده است که نسبت به هزینه کردن برای بهسازی منزل ، ثروتمندتر و تمایل بیشتری نشان دهند. این سناریو ترجیح برای ترجیح اسکان مناطق باغداری در واحدهای مسکونی را نشان می دهد. طبق بررسی مسکن آمریکا که توسط هاروارد در مرکز مشترک مطالعات مسکن ، صنعت بهسازی خانه در آن ارزشمند بود 383.3 میلیارد دلار در سال 2017

علاوه بر این ، موج هزاره ساله خرید خانه ، به ویژه خانه های مسن تر که نیاز به پیشرفت های بیشتری دارند ، در نتیجه تقاضا برای محصولات محوطه سازی را افزایش می دهد. براساس تحقیقات انجام شده توسط Homeociation ، هزاره ساله در مقایسه با سایر گروه های سنی سالانه در تعداد بیشتری از پروژه های بهسازی خانه سرمایه گذاری می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از مصرف کنندگان مفهوم محوطه سازی را به عنوان بخش اساسی دکوراسیون داخلی در نظر می گیرند ، که به نوبه خود ، تقاضای چمنزار و باغداری مواد مصرفی را نیز سوق می دهد.

آمریکای شمالی به عنوان بزرگترین بازار منطقه ای در سال 2019 ظهور کرد و پیش بینی می شود رهبری خود را در دوره پیش بینی حفظ کند. انتظار می رود روند رو به رشد مناسبت های خانه موجب افزایش تقاضا برای چمن کاری و باغداری مواد مصرفی در منطقه شود. علاوه بر این ، طبق اعلام انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) ، تعداد مجوزهای تک خانواده در ایالات متحده در سال 2018 با 8.4٪ افزایش یافته است. بنابراین ، انتظار می رود روند رو به رشد در طبقه بندی مسکن مسکونی ، نیاز به دکوراسیون منزل را برطرف کند. در نتیجه منجر به افزایش تقاضا برای چمن و باغچه های مصرفی می شود.

مطلب مرتبط  بازار جهانی مصنوعی Zeolites (2019 تا 2028)

Grand View Research بازار جهانی مواد مصرفی باغ چمن و باغبانی را بر اساس محصول ، کاربر نهایی و منطقه تقسیم کرده است:

 • چشم انداز محصول قابل استفاده برای چمن و باغبانی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • کود
  • دانه
  • آفت کش ها
  • دیگران
 • چشم انداز مصرف کننده نهایی چمن و باغبانی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • مسکونی
  • تجاری
  • صنعتی
 • چشم انداز منطقه ای مصرف مواد چمن و باغی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه و آفریقا

گزارش های تحقیق بیشتری در مورد صنعت خانه و دکوراسیونتوسط Grand View Research:

 • بازار سموم دفع آفات در خانه و باغ اندازه بازار جهانی سموم دفع آفات در خانه و باغ مورد ارزیابی قرار گرفت 6.8 میلیارد دلار در سال 2018 و پیش بینی می شود CAGR 3.8٪ از سال 2019 تا 2025 را به ثبت برساند.
 • بازار گلدان های باغبانی اندازه بازار گلدان های جهانی در آن ارزش داشت 1.7 میلیارد دلار در سال 2018. انتظار می رود رشد علاقه هزاره به باغبانی همچنان یک عامل مطلوب برای رشد صنعت باشد.
 • بازار محصولات محوطه سازی اندازه بازار محصولات محوطه سازی جهانی در آن ارزش داشت 63.59 میلیارد دلار در سال 2018 و پیش بینی می شود CAGR 5.4٪ از سال 2019 تا 2025 را به ثبت برساند.
مطلب مرتبط  دستکش مواد غذایی تجزیه و تحلیل بازار ، فرصت رشد ، چشم انداز رقابت ، عوامل رانندگی و نکات برجسته بازار تا سال 2024: Radiant Insights، Inc.

دسترسی به قطب نما بزرگBI ما پایگاه داده تحقیق بازار بصری 10،000+ گزارش را فعال کرد

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیقات و مشاوره در بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی و خدمات مشاوره ای اختصاصی و همچنین پژوهشی اختصاصی را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و مقر آن در سانفرانسیسکواین شرکت بیش از 425 تحلیلگر و مشاور تشکیل می دهد و سالانه بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به بانک اطلاعات گسترده خود می افزاید. این گزارشها تحلیلی عمیق در 46 صنعت در 25 کشور اصلی جهان ارائه می دهند. Grand View Research با کمک یک بستر اطلاعاتی تعاملی در بازار ، به شرکت های Fortune 500 و موسسات دانشگاهی مشهور کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کنند و فرصتهای پیش رو را ارزیابی کنند.

مخاطب:

شری جیمز
متخصص فروش شرکت ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: + 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]

وب: https://www.grandviewresearch.com
با ما دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research ، Inc

پاسخی بگذارید