چینگدائو با شرکت های چینی در شرکت در آزمون بزرگ COVID-19 همراه است

چینگدائو با شرکت های چینی در شرکت در آزمون بزرگ COVID-19 همراه است

وانگ در سخنرانی خود گفت که بیماری همه گیر COVID-19 باعث تغییرات سریع در سرتاسر جهان می شود و زنجیره صنعت جهانی ، زنجیره تامین و زنجیره ارزش با سرعت سریع از نو بازسازی می شوند. بنابراین ، دولت چین استراتژی جدید اقتصادی برای ایجاد الگوی توسعه “گردش خون دوگانه” را مطرح کرده است که در آن بازارهای داخلی و خارجی می توانند یکدیگر را رونق بخشند و “گردش داخلی” پایه اصلی است. در چنین شرایطی ، اجلاس سران کارآفرینان نخبه چینی تجسم نقش کارآفرینان Yabuli China در حمایت از توسعه اقتصادی کشور است و از اهمیت قابل توجهی برای چینگدائو برای تبدیل شدن به یک کلانشهر مدرن بین المللی و ایجاد یک بستر جدید بین المللی برای همکاری تحت ابتکار عمل کمربند و جاده.

مطلب مرتبط  رهبران صنعت در کنفرانس افتتاحیه برق و انرژی های تجدیدپذیر اروپایی وود مکنزی سخنرانی خواهند کرد

در طول سخنرانی ، وانگ حضور خود را در اولین مجمع کارآفرینان چین Yabuli چین در هاربین در زمستان سال 2001. موضوع “هزاره جدید ، اقتصاد جدید” ، این رویداد در پی آمد چین اعلام کرد که به WTO بپیوندد ، و کارآفرینان چینی پس از آن هیجان زده شدند و همچنین برخی از فرصت ها و چالش های جهانی شدن نگران بودند. با این حال ، وانگ گفت که شرکت کننده در مجمع 2020 است چیندومین اقتصاد بزرگ جهان ، طی 20 سال گذشته شاهد تغییرات چشمگیر بوده است ، بنابراین موضوعات در مجمع امروز از موضوعاتی پیرامون چگونگی همگام سازی با روند جهانی شدن به مواردی در مورد چگونگی کنار آمدن با جهانی سازی تغییر یافته است.

مطلب مرتبط  Dory Power از اوهایو باتری های قابل حمل خانگی پیشرفته را ارائه می دهد که با قطع شدن برق مقابله می کنند

وانگ چهار پیشنهاد برای کارآفرینان چینی برای پاسخ به آزمایش COVID-19 ارائه داد: افزایش آگاهی از توسعه قدرتمند مبتنی بر نوآوری. بهبود کیفیت شرکت ها ، تقویت اراده ؛ بسیار علاقه مند به پذیرش اینترنت صنعتی.

وی همچنین وظایفی را توضیح داد چینگدائو می تواند در کنار کارآفرینان انجام دهد: اول ، ساخت مشترک چینگدائو برای گشایش ملی به یک محور استراتژیک جدید در مناطق شمالی رودخانه یانگ تسه. دوم ، به طور مشترک اطمینان حاصل شود چینگدائو می تواند نقش خود را به عنوان یک پلت فرم مبادله داخلی و بین المللی در پیشبرد “گردش داخلی” بازی کند. سوم ، ایجاد مشترک یک پایگاه نوآوری برای توسعه دور جدید با کیفیت بالا در بخش شمالی چین؛ چهارم ، به طور مشترک حلقه اقتصادی شبه جزیره جیاودونگ را به یک قطب رشد جدید برای توسعه اقتصادی ملی تبدیل کنیم.

مطلب مرتبط  هشدار آخرین مهلت تعیین شده: ROSEN ، یک شرکت حقوقی حقوق پیشگامان سرمایه گذاری ، مهلت مهم 2 نوامبر در اقدام کلاس اوراق بهادار را به سرمایه گذاران شرکت الکتریک جنرال پورتلند یادآوری می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1245707/Wang_Qingxian_Yabuli_China_Entrepreneurs_Forum_2020.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1245708/Yabuli_China_Ent کارآفرینان_Forum_2020.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1245709/Qingdao_Logo.jpg

تماس: خانم ژو ییلینگ
تلفن: + 86-532-85911619
وب: http://www.qingdaochina.org
حساب فیس بوک: https://www.facebook.com/qingdaocity
حساب توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

منبع Stadt Qingdao

لینک های مربوطه

http://qingdaochina.org

پاسخی بگذارید