ژانگ جیانگانگ ، چین شرقی ، پروژه سرمایه گذاری 61.5 میلیارد RMB را در هفته اقتصاد و تجارت 2020 جشن می گیرد

ژانگ جیانگانگ ، چین شرقی ، پروژه سرمایه گذاری 61.5 میلیارد RMB را در هفته اقتصاد و تجارت 2020 جشن می گیرد

در طی این رویداد ، این شهر اجلاس همکاری های زنجیره ای صنعت را در تاریخ 31 اکتبر آغاز کرد و اعلام کرد که چهار زنجیره اصلی صنعتی از مواد جدید متالورژی ، تجهیزات هوشمند ، مواد شیمیایی جدید و منسوجات پیشرفته و چهار زنجیره صنعتی در حال ظهور را توسعه می دهد. انرژی های جدید ، اقتصاد دیجیتال ، داروسازی زیستی و تجهیزات پزشکی پیشرفته و همچنین نیمه هادی های پیشرفته برای افزایش اندازه صنعت و بهبود رقابت.

برای پیشبرد توسعه زنجیره صنعتی با کیفیت بالا ، ژانگ جیاگانگ یک سیستم صنعتی زنجیره ای اصلی را برای اصلاح بیشتر برنامه ریزی صنعتی خود ، پشتیبانی از سیاست های ترجیحی ، طرح ها و جذب سرمایه معرفی کرد.

مطلب مرتبط  Zoomlion در Bauma China 2020 نه خط تولید پیشرو ارائه می دهد

پان گووکیانگ ، رئیس کمیته شهرداری حزب ژانگ جیانگانگ در این اجلاس اظهار داشت که این شهر به طور فعال ادغام زنجیره های نوآوری و صنعتی خود را ایجاد می کند و صنایع زنجیره ای کامل ایجاد می کند تا پنج خوشه صنعتی تشکیل شود که هرکدام 100 میلیارد یوان بازده دارند. و خوشه های مختلف صنعت با عملکرد 10 میلیارد یوان تا سال 2025.

ژانگ جیاگانگ ، در لیست فوربس به عنوان یکی از بهترین شهرها برای تجارت در آن ذکر شده است چین برای سالها ، بیش از 1000 شرکت بزرگ ، حدود 600 شرکت فن آوری پیشرفته و بیش از 1300 نهاد تجاری سرمایه خارجی را برای سرمایه گذاری در این شهر جذب کرده است.

مطلب مرتبط  LyondellBasell به کنفرانس مجازی مواد اولیه Citi در سال 2020 می پردازد

این شهر دارای بیش از 80 کیلومتر خط ساحلی در امتداد رودخانه یانگ تسه و 135 اسکله است که بزرگترین خلیج تجارت بین المللی در امتداد رودخانه یانگ تسه محسوب می شود. در حال حاضر ، این شرکت بیش از 20 خط حمل و نقل بین المللی را اداره می کند و با بیش از 300 بندر در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان با حجم 235 میلیون تن مبادلات تجاری را حفظ می کند.

مطلب مرتبط  پلی پلاستیک درجه جدید POM را از DURACON (R) با مقاومت در برابر سوخت دیزل برای قطعات سوخت خودرو بهبود می بخشد

به عنوان یک شهر مهم برای حمل و نقل ، Zhangjiagang به طور فزاینده ای با “دایره اقتصادی یک ساعته دلتای رودخانه یانگ تسه” ادغام می شود ، به ویژه هنگامی که جاده شانگهای-سوژو-نانتونگ ، یک خط راه آهن که از طریق شهر عبور می کند ، این در ماه ژوئیه به بهره برداری رسید و دو خط آهن سریع السیر (HSR) به نام HSR South در امتداد رودخانه یانگ تسه و HSR Nantong-Suzhou-Jiaxing-Ningbo نیز در دست ساخت یا در دست اجرا هستند.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/317286.html

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1326058/1.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید