ژانگ جیانگانگ در شرق چین از طرح 61.5 میلیارد RMB در هفته اقتصاد و تجارت 2020 رونمایی می کند

ژانگ جیانگانگ در شرق چین از طرح 61.5 میلیارد RMB در هفته اقتصاد و تجارت 2020 رونمایی می کند

در طی این رویداد ، در تاریخ 31 اکتبر ، این شهر اجلاس همکاری زنجیره های تولید را آغاز کرد و چهار زنجیره تولید مفید برای مواد جدید متالورژی ، تجهیزات هوشمند ، مواد شیمیایی جدید و منسوجات با کیفیت بالا و چهار زنجیره تولید در حال ظهور برای انرژی های جدید ، اقتصاد دیجیتال را اعلام کرد. استفاده از تجهیزات پزشکی بیوفارا و با کیفیت بالا و نیمه هادی های پیشرفته برای گسترش صنعت و بهبود رقابت.

به منظور ارتقا development توسعه زنجیره تولید با کیفیت بالا ، ژانگ جیاگانگ یک سیستم کنترل زنجیره تولید را به منظور برنامه ریزی صنعتی خود معرفی کرد سیاسی پشتیبانی ، برنامه ریزی پروژه و سرمایه گذاری برای جذابیت بیشتر.

مطلب مرتبط  XCMG X-GSS را در Bauma China 2020 راه اندازی می کند ، که نشان می دهد چگونه در ساخت ماشین آلات دیجیتال می شویم

پان گووکیانگ ، رئیس کمیته حزب شهرداری ژانگ جیاگانگ ، در این اجلاس گفت که این شهر به طور فعال در حال ادغام زنجیره های نوآوری و تولید خود است و تا سال 2025 ، پنج خوشه صنعتی با خروجی هر کدام 100 میلیارد یوان و چندین خوشه صنعتی با خروجی هر کدام 10 میلیارد یوان

ژانگ جیانگانگ ، که Forbes سالها در میان بهترین شهرهای تجاری چین رتبه بندی کرده است ، دارای بیش از 1000 شرکت بزرگ و نزدیک به 600 شرکت با فناوری پیشرفته است و بیش از 1300 شرکت با بودجه خارجی را برای سرمایه گذاری در این شهر جذب کرده است.

مطلب مرتبط  Zoomlion در Bauma China 2020 نه خط تولید پیشرو را معرفی می کند

این شهر بیش از 80 کیلومتر خط ساحلی در امتداد رودخانه یانگ تسه و 135 اسکله دارد که بزرگترین بندر تجارت بین المللی در امتداد یانگ تسه محسوب می شود. در حال حاضر بیش از 20 خط حمل و نقل بین المللی را اداره می کند و با بیش از 300 بندر در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان تجارت می کند و گردش مالی سالانه 235 میلیون تن است.

مطلب مرتبط  پلت فرم Seunicloud Shanghai Electric برنده جایزه در WAIC 2020 برای بهترین استفاده صنعتی از فناوری های هوش مصنوعی čeština English English English English Pусский español برزیل - Português America Latin - español

به عنوان یک محل اتصال ترافیکی ، Zhangjiagang به طور فزاینده ای در “چرخه اقتصادی یک ساعته دلتای رود یانگ تسه” ادغام می شود ، به ویژه از آنجا که خط راه آهن شانگهای-سوژو-نانتونگ که از طریق این شهر عبور می کرد در ماه ژوئیه به بهره برداری رسید و دو خط آهن سریع السیر (HSR) ، یعنی HSR جنوب در امتداد یانگ تسه و HSR Nantong-Suzhou-Jiaxing-Ningbo نیز در دست ساخت است.

به لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/317286.html

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1326058/1.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید