ژلاتین X-خالص XMA خالص اصلاح شده برای پزشکی ترجمه

ژلاتین X-خالص XMA خالص اصلاح شده برای پزشکی ترجمه

ایروینگ ، تگزاس، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Darling Ingredients Inc (NYSE: DAR) ، امروز اعلام کرد که تجارت Rousselot ، رهبر جهانی راه حل های مبتنی بر کلاژن ، با موفقیت X-Pure® GelMA را در Bio Digital 2020 معرفی کرده است. اولین عمل خوب تولید ( GMP) محدوده زیست توده های ژلاتین متاکریلوئیل (GelMA) در حال حاضر مناسب برای برنامه های بالینی و بالینی X-Pure® GelMA بخشی از نمونه کارها X-Pure® ژلاتین ها و کلاژهای فوق العاده خالص است که برای استفاده به عنوان مواد بیولوژیکی در bioprinting 3D ، مهندسی بافت و داروهای احیا کننده مناسب است.

در هیدروژلهای GelMA ، متنوع ترین محیط زیست شناختی سلول ها ، فعال شدن زیست محیطی ذاتی ، تجزیه پذیری تجزیه پذیری و سازگاری سلولی ژلاتین با توانایی خیاط عکسبرداری از عکس با یکدیگر ترکیب شده است. این ترکیب پتانسیل عظیمی برای ایجاد محیطهای بیولوژیکی قابل تنظیم برای فرهنگ سلولهای مختلف یوکاریوتی در دمای بدن دارد. استفاده از این فناوری زیست پزشکی می تواند چسبهای زیستی برای وصله شریانها ، سوزنهای ترانس درمال برای تحویل دارو یا به عنوان ماتریس برای بازسازی استخوان باشد.

X-Pure® GelMA – اولین ژلاتین متابریل ژل آماده GMP. برنامه های ثبت اختراع با هدف GelMA در طی 5 سال گذشته بصورت تصاعدی در حال رشد بوده اند و بسیاری از این مفاهیم تحقیقاتی هم اکنون در کلینیک ترجمه شده اند. با این حال ، محصولات استاندارد GelMA معمولاً دارای مقادیر زیاد و متغیر ناخالصی محلول از مواد اولیه ژلاتین یا فرایند سنتز شیمیایی هستند. حضور این ناخالصی ها از قبیل اندوتوکسین ها ، پیروژن ها و / یا باقیمانده های اسید متاکریلیک برای استفاده در بدن مضر است اما همچنین می تواند موفقیت برنامه های آزمایشگاهی را تحت تأثیر قرار دهد. X-Pure® GelMA یک راه حل فوق العاده خالص ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  پلی پلاستیک درجه جدید POM را از DURACON (R) با مقاومت در برابر سوخت دیزل برای قطعات سوخت خودرو بهبود می بخشد

وی گفت: “ما خوشحالیم که تیم توسعه ما روسلوت این محصول جدید هیجان انگیز را برای بازار زیست پزشکی تحویل داده است.” رندال سی استوو، رئیس و مدیر اجرایی دارلینگ مواد اولیه. “روسلوت همچنان رهبر جهانی راه حل های مبتنی بر کلاژن برای بخش های مواد غذایی ، زیست پزشکی و دارویی است.”

فرآیند تصفیه دو مرحله ای منحصر به فرد Rousselot منجر به سطوح بسیار کم پیروژن ها و اسید متاکریلیک باقیمانده می شود و یک مشخصات ایمنی عالی برای محصول ایجاد می کند. علاوه بر این ، کیفیت مداوم دسته ای به دسته ، نتایج قابل اعتماد و زمان کوتاهتری منجر به کلینیک را تضمین می کند.

Jos Vervoort ، معاون اجرایی Rouselot اظهار داشت: محصولات X-Pure® ما در بازار بی نظیر هستند زیرا دارای سطح بسیار کمی اندوتوکسین ها و قابلیت ردیابی کامل مواد اولیه هستند. “X-Pure® GelMA آخرین افزودنی ما به دامنه زیست پزشکی از ژلاتین ها و کلاژهای فوق العاده خالص است و با پیشروی با محصولات با ارزش افزوده به کل صنعت زیست پزشکی ، دامنه ما بیشتر خواهد شد.”

X-Pure® GelMA که به راحتی در دسترس است ، می تواند مطابق با الزامات نظارتی GMP برای کیفیت ، منابع اولیه و اسناد و مدارک لازم جهت تأیید در کلیه تنظیم کننده های اصلی در سراسر جهان تولید شود ، از این طریق خطرات نظارتی را به حداقل می رساند و سرعت پیشرفت محصول را بهینه می کند. دامنه جدید انتخاب گسترده ای از وزن های مولكولی و درجه های اصلاح ژئوماتین های متاكریلوئیل ژلاتین را در بر می گیرد ، و این امر باعث همکاری نزدیك مشتری برای راه حل های دلخواه می شود.

مطلب مرتبط  Sungrow برای تهیه راه حل های اینورتر 1500V SG250HX به 500 مگاوات PV کارخانه PV در عمان

با تجارت Rousselot با Darling Ingredients تماس بگیرید تا با یک متخصص در مورد چگونگی تأثیر X-Pure® GelMA در جامعه پزشکی تأثیر بگذارد و نیازهای جمعیت سالخورده را در www.rousselot.com/biomedical برآورده سازید.

برای مشاهده بیشتر مزایای X-Pure® GelMA:
https://youtu.be/jBnH4FUffYQ

درباره عزیزم
Darling Ingredients Inc. یک سازنده جهانی و تولید کننده مواد طبیعی پایدار از مواد مغذی زیستی خوراکی و غیر خوراکی است ، و طیف گسترده ای از مواد تشکیل دهنده و راه حل های ویژه را برای مشتریان در داروهای ، مواد غذایی ، غذای حیوانات اهلی ، خوراک ، فنی ، سوخت ، بیولوژیکی ، ایجاد می کند. صنایع کود. این شرکت با بهره برداری از پنج قاره ، کلیه جنبه های جریان های جانبی محصول را به حیوانات و مواد معدنی قابل استفاده و خاص مانند ژلاتین ، چربی های خوراکی ، چربی های خوراک ، پروتئین های حیوانی و وعده های غذایی ، پلاسما ، مواد غذایی حیوان خانگی ، کودهای ارگانیک جمع آوری و تبدیل می کند. ، گریس زرد ، مواد اولیه سوخت ، انرژی سبز ، مخازن طبیعی و مخفیگاه ها. این شرکت همچنین روغن های بازیافت شده (روغن پخت و پز و چربی های حیوانی مورد استفاده) را به مواد خوراکی و سوختی با ارزش تبدیل و تبدیل می کند و محصولات نانوایی مانده را به مواد خوراکی جمع آوری و پردازش می کند. علاوه بر این ، این شرکت خدمات محیطی ، مانند جمع آوری تله گریس و خدمات دفع آن را به مؤسسات خدمات غذایی ارائه می دهد. این شرکت محصولات خود را در داخل و بین المللی به فروش می رساند و در سه بخش صنعت فعالیت می کند: مواد اولیه خوراکی ، مواد تشکیل دهنده مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده سوخت. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس http://www.darlingii.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  با داشتن نام تجاری بیش از 105 میلیارد یوان ، شانگهای برقی در رتبه بندی با ارزش ترین مارک های چین در رتبه 48 قرار دارد

بیانیه بندر ایمن
برخی از اظهارات گفته شده در این بیانیه مطبوعاتی اظهارات آینده نگر هستند این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و پیش بینی های فعلی ما در مورد رویدادهای آینده است و عموماً مربوط به برنامه ها ، اهداف و انتظارات ما برای توسعه تجارت ما است. اگرچه مدیریت معتقد است كه برنامه ها و اهداف منعكس شده یا پیشنهاد شده توسط این بیانیه های آینده نگر ، منطقی هستند ، اما همه اظهارات آینده نگر شامل ریسك ها و عدم قطعیت ها هستند و نتایج واقعی آینده ممكن است با برنامه ها ، اهداف و انتظارات بیان شده در این مطبوعات متفاوت باشد. .

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
سرمایه گذاران

رسانه ها

جیم استارک

ملیسا گیتر

VP ، روابط سرمایه گذار

VP ، ارتباطات جهانی و پایداری

+1 (972) 281-4823

+1 (972) 281-4478

[email protected]

[email protected]

SOURCE Darling Ingredients Inc.

لینک های مربوطه

http://www.darlingii.com

پاسخی بگذارید