ژنراتورهای کوهلر به عنوان یک شریک لنگر در شماره 6 به Roush Fenway Racing می پیوندند

نیومن ، که چند ثانیه با برنده شدن در مسابقه دیتونا 500 در فصل گذشته فاصله داشت ، گفت: “ما مشتاقانه منتظریم که امسال به دیتونا برگردیم و Kohler Generators را به عنوان شریک اصلی بزرگترین مسابقه فصل خود معرفی کنیم ، بسیار هیجان انگیز است.” “کوهلر یکی از معتبرترین مارک های جهان است و با Roush Fenway و تیم شماره 6 مطابقت طبیعی دارد. فصل گذشته بسیار به پیروزی در این مسابقه نزدیک شده بودیم ، بنابراین امیدواریم امسال بتوانیم به دیتونا برویم ، کار را تمام کنیم و فورد را کهلر تولید کننده کوهلر را در خط پیروزی قرار دهیم ، بدون شک یکی از بزرگترین رویدادها در تمام مسابقات اتومبیلرانی است. “

نیومن ، قهرمان 2008 Daytona 500 ، وارد 20 سالگی خود می شودهفتم فصل کامل در سری جام های NASCAR و سومین پشت فرمان دارنده مشاهیر جک روش نمادین شماره 6 ورود. پیشکسوت 43 ساله قبل از سقوط وحشتناک در خط پایان ، چند ثانیه با برنده شدن در مسابقه “مسابقه بزرگ آمریکایی” در سال 2020 فاصله داشت. نیومن که پس از این حادثه در بیمارستان بستری شد ، کمتر از 48 ساعت بعد مرخص شد و پس از سه بار از دست دادن رویداد معجزه آسا به پیست بازگشت.

Roush Fenway دارای یک جفت پیروزی در Daytona 500 است ، و با کسب پرچم شطرنجی مشهور در سال 2009 و 2012 ، با دومی به عنوان 300 تاریخی Roush خدمت می کندهفتم پیروزی NASCAR. به طور کلی ، RFR هفت بار در “مرکز جهانی مسابقه” در سری برتر NASCAR برنده شده است ، آخرین بار در مسابقه تابستانی 2017.

مطلب مرتبط  مشارکت Ameren سه ماهه سوم سال 2020 درآمد وب پخش شده در 5 نوامبر سال 2020

“ما خوشحال می شویم که استقبال کنیم کهلر به خانواده Roush Fenway ، “صاحب تالار مشاهیر NASCAR گفت جک روش. “ما در هر دو زمینه عملکرد مشابه بالایی را دنبال می کنیم ، و من نمی توانم جایی بهتر از Daytona برای شروع همکاری فکر کنم.”

این 20 نیومن استهفتم Daytona 500 شروع می شود. علاوه بر کسب رتبه هفتم در مراسم تحلیف خود در سال 2002 ، ساوت بند ، ایندیانا، بومی شش بار در جمع 10 تیم برتر از جمله پیروزی در سال 2008 به پایان رسیده است. به طور کلی ، نیومن با 263 نفر برتر 10 ساله ، 115 نفر برتر پنجگانه ، 18 پیروزی و 51 قطب وارد مبارزات انتخاباتی 2021 می شود.

“همکاری ما با Roush Fenway Racing و راننده رایان نیومن فرصت های جدیدی را برای نمایش طراحی ، تکنولوژی و قابلیت اطمینان پیشرفته فراهم می کند کوهلر ژنراتورهایی با طرفداران پرشور و وفادار NASCAR. جک روش تالار مشاهیر حرفه ای و قهرمانی صحبت از شهرت عالی او را به دست آورده است ” برایان ملکا، رئیس گروه – قدرت در شرکت کوهلر “گرد هم آوردن Roush Fenway Racing و کهلر، همراه با یک رقیب بسیار تزئین شده در رایان نیومن، هیجان انگیز است و تعهد مشترک ما به قدرت و فناوری را تقویت می کند ، و انگیزه ای درونی برای دستیابی به بالاترین سطح عملکرد است. ما خوشحالیم که از اتومبیل براق آبی شماره Kohler شماره 6 در Daytona 500 و همچنین Road America که کمتر از 20 مایل از مقر جهانی ما فاصله دارد ، رونمایی می کنیم. کوهلر ، ویسکانسین

مطلب مرتبط  منابع Antero از تاریخ انتشار و تماس کنفرانس سه ماهه دوم سال 2020 خبر می دهد

مسابقات انتخابی Daytona 500 برای چهارشنبه ، 10 فوریه برای تعیین ردیف جلو برای 63rd اجرای مسابقه بزرگ آمریکایی. Duels – مسابقات دوقلوی 150 مایلی که باقی مانده از ترکیب اصلی را تعیین می کند – برای شب بعد قرار است با Daytona 500 ادامه یابد یکشنبه ، 14 فوریه، در ساعت 2:30 بعد از ظهر ET در FOX.

درباره شرکت کوهلر
در سال 1873 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کوهلر ، ویسکانسین، شرکت کوهلر یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکتهای خصوصی آمریکاست که از نزدیک به 35000 همکار تشکیل شده است. کهلر یک رهبر جهانی در تولید محصولات آشپزخانه و حمام است. موتورها و سیستم های قدرت کابینت برتر ، کاشی و روشنایی؛ و صاحب / مجری دو بهترین هتل پنج ستاره مهمان نوازی و استراحتگاه گلف در جهان کوهلر ، ویسکانسین، و سنت اندروز ، اسکاتلند.

یک نیروی جهانی در راه حل های قدرت از سال 1920 ، کهلر سیستم های قدرت کاملی را تولید می کند ، از جمله ژنراتور (قابل حمل ، دریایی ، مسکونی ، تجاری و صنعتی) ، سوئیچ انتقال خودکار ، تابلو ، کنترل نظارت و لوازم جانبی برای برنامه های مهم اضطراری ، قدرت اصلی و مأموریت در سراسر جهان. از KohlerGenerators.com ، facebook.com/KOHLERPower و توییتر باKOHLERPower دیدن کنید.

مطلب مرتبط  برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

درباره Roush Fenway Racing
Roush Fenway Racing یکی از تیم های موفق در تاریخ NASCAR است که تیم های مختلفی را در سری NASCAR Cup به میدان می آورد. Roush Fenway که قرار است سی و چهارمین فصل خود را در سال 2021 آغاز کند ، پیشرو در توسعه راننده است ، زیرا مشاغل بسیاری از رانندگان برتر این ورزش را آغاز کرده است. خارج از مسیر ، Roush Fenway با تولید چندین رسانه اجتماعی ، محتوای دیجیتال و کمپین های بازاریابی تجربی ، پیشرو در راه حل های بازاریابی NASCAR است. Roush Fenway به طور مشترک توسط مالک تیم تالار مشاهیر NASCAR مشارکت دارد جک روش و گروه ورزشی Fenway ، شرکت مادر لیگ برتر بیس بال در Boston Red Sox و لیگ برتر انگلیس Liverpool F.C. به RoushFenway.com مراجعه کنید ، در فیس بوک و اینستاگرام طرفدار شوید و در Twitter درroushfenway دنبال کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

کوهلر:

ROUSH FENWAY:

تاد وبر

کوین وودز

مدیر ارتباطات – روابط عمومی

VP ، بازاریابی و عملیات

شرکت کوهلر

Roush Fenway Racing

[email protected]

[email protected]

شرکت کوهلر

لینک های مربوطه

http://www.kohler.com

پاسخی بگذارید