کارشناسان انرژی ، تحرک و سوخت های حمل و نقل در کنفرانس بین المللی تحرک تجدیدپذیر “سوخت های آینده 2021” دیدار می کنند

کارشناسان انرژی ، تحرک و سوخت های حمل و نقل در کنفرانس بین المللی تحرک تجدیدپذیر “سوخت های آینده 2021” دیدار می کنند

برلین ، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – کنفرانس بعدی “سوخت های آینده” که از 18 تا 22 ژانویه 2021 به صورت آنلاین برگزار می شود ، مهمترین رویداد جهانی است اگر می خواهید با بحث و گفتگوهای فعلی به روز باشید انتقال انرژی و تحرک مانند سالهای گذشته ، این کنفرانس دیدگاه های مهمی در مورد موضوعات مربوط به تحرک تجدید پذیر و سوخت های زیستی ارائه خواهد داد.

در حال حاضر بسیاری از کشورها در مرحله حساس پیاده سازی مفاهیم جدید تحرک هستند که باید با تغییرات آب و هوایی مبارزه کنند و به ضروریات توسعه شهری و پایداری پاسخ دهند. رهبران سیاسی ، دانشمندان و شرکت کنندگان صنعت در این کنفرانس بین المللی گرد هم می آیند و درباره سیاست حمل و نقل و انرژی امروز و چالش های آینده در این زمینه بحث می کنند. سوخت های تجدیدپذیر نقش مهمی را در این بحث بازی می کنند ، عمدتا با توجه به تجارت جهانی مواد اولیه و طیف گسترده ای از استراتژی های ملی سوخت های زیستی.

مطلب مرتبط  اجلاس مجازی Gastech انگیزه انتقال انرژی را فراهم می کند

بنابراین ، این کنفرانس از کارشناسان ، دانشمندان و مشاوران صنعت و همچنین نمایندگان سازمان های غیردولتی و دولت ها در سراسر جهان به یک بحث آنلاین دعوت می کند. در طی کنفرانس پنج روزه از 18 تا 22 ژانویه 2021 ، 15 جلسه با بیش از 60 سخنران با شرکت کنندگان از بخش سوخت های زیستی و نمایندگان بخش های روغن معدنی ، خودرو و شیمی ، تدارکات و حمل و نقل ، کارمندان دولت برگزار می شود و دانشمندان این جلسات طیف متنوعی از موضوعات را شامل می شود ، از جمله نوآوری در بیودیزل و بیواتانول ، قوانین اروپایی و ملی ، پایداری ، سوخت های زیستی در حمل و نقل هوایی ، سوخت های جایگزین پیشرفته ، به عنوان مثال ، سوخت های الکترونیکی ، سوخت های بیومتان و همچنین فناوری و چشم انداز بازار.

مطلب مرتبط  Elkem ASA - دقیقه از نشست عمومی سالانه 2020

هر روز ، سه جلسه آنلاین متوالی (با ترجمه همزمان به انگلیسی و آلمانی) صبح آغاز می شود و بعد از ظهر به وقت برلین (CET) پایان می یابد. سخنرانان آخرین یافته های خود را ارائه می دهند ، و سپس یک جلسه پرسش و پاسخ ارائه می شود. کانال گفتگوی کنفرانس فرصتی برای شبکه سازی و ارتباطات تجاری فراهم می کند. برنامه مفصل ، مشخصات سخنرانان ، ارائه 40 شریک کنفرانس و اطلاعات اولیه در مورد پنج انجمن میزبان برگزار کننده کنفرانس را می توانید در سایت www.fuels-of-the-future.com/en مشاهده کنید.

مطلب مرتبط  Tetra Technologies، Inc. برای ارائه در H.C. بیست و دومین کنفرانس سالانه سرمایه گذاری جهانی Wainwright & Co

بلیط های کنفرانس ، از جمله تخفیف برای مقامات دولتی و دانشجویان و همچنین دسترسی رایگان به مطبوعات ، در سایت www.fuels-of-the-future.com/en/registration در دسترس است.

SOURCE انجمن بیوانرژی آلمان (BBE)

SOURCE انجمن بیوانرژی آلمان (BBE)

پاسخی بگذارید