کارشناسان WHO Arawana را به عنوان روغن دوران 5G تحسین می کنند ، و آنها توصیه می کنند که روغنهای آشپزی بدون چربی استفاده کنند

کارشناسان WHO Arawana را به عنوان روغن دوران 5G تحسین می کنند ، و آنها توصیه می کنند که روغنهای آشپزی بدون چربی استفاده کنند

WHO تخمین می زند که هر ساله ، مصرف چربی از طریق چربی منجر به بیش از 500000 مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی می شود. استاد جنیفر کوتس، یک متخصص WHO ، در این مجمع توضیح داد: بیش از 40000 چینی در هر 1 میلیون نفر در معرض مصرف اسیدهای چرب ترانس (TFA) هستند.

براساس گزارش ارزیابی خطر مصرف اسیدهای چرب رژیم غذایی در جمعیت چین که در سال 2012 منتشر شد ، حدود نیمی از مصرف TFA مردم چین در شهرهای بزرگ از روغن های پخت و پز حاصل می شود.

مطلب مرتبط  شرکت کانادایی راه حل جدید محافظتی را برای بازگرداندن کودکان در مدرسه در طول همه گیری ایجاد می کند

بر این اساس ، گروه Yihai کری بیش از سرمایه گذاری کرد 200 میلیون یوان در یک تحقیق منظم و جامع در مورد فن آوری پردازش سبز با دقت و اعتدال مد نظر ، و تسریع آن در کاربردهای صنعتی ، و بدین ترتیب دوره روغن سالم روغنهای نباتی ترانسفر چربی Arawana Sunshine Zero راه اندازی شد. به روز، آراوانا آفتاب روغن ذرت ، روغن دانه آفتابگردان ، روغن کانولا و روغن سویا را با مارک Sunshine به بازار عرضه کرده است.

مطلب مرتبط  Weatherford Vero ™ برای یکپارچگی اتصال خودکار ، 100 موفقیت اجرا و 33،000 اتصال لوله را با موفقیت انجام می دهد

استاد والتر ویلت از دانشگاه هاروارد گفت: “آراوانا آفتاب روغن های گیاهی بدون چربی صفر به شما کمک می کنند چین برای کنترل مصرف TFA در منبع ، در نتیجه اجتناب از خطرات سلامتی ناشی از TFA برای 1.4 میلیارد نفر. ”

اکنون آراوانا با روغن های گیاهی Sunshine Zero Trans-Fat راهی جدید بین المللی را دنبال می کند ، به دنبال اجرای بسته اقدام REPLACE و ارائه گزینه های غذای بیشتر برای چینی ها مردم.

گروه Yihai Kerry Group

مطلب مرتبط  Sabesp - اعلامیه بازار

پاسخی بگذارید