کارمندان SoCalGas برای تأمین وسایل بهداشتی برای خانواده های نیازمند از طریق صندوق کودکان در منطقه سن برناردینو هدایت می شوند

کارمندان SoCalGas برای تأمین وسایل بهداشتی برای خانواده های نیازمند از طریق صندوق کودکان در منطقه سن برناردینو هدایت می شوند

لس آنجلس، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – کارکنان شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) امروز یک رویداد هدایای اهدای عضو بدون تماس برای صندوق کودکان برگزار کردند شهرستان سان برناردینو ارائه لوازم بهداشتی و مراقبت از نوزادان و همچنین کارتهای هدیه برای کودکان و خانواده های نیازمند. این سازمان این موارد را به آژانسها و افراد غیرانتفاعی که به کودکانی که فقر ، سوءاستفاده و بی توجهی دارند خدمت می کند. عکس و فیلم از رویداد امروز در اینجا موجود است.

“SoCalGas و کارمندان ما خوشحال هستند که از صندوق کودکان با این رویداد حمایت می کنند و به جوامع ما کمک می کنند تا در یک زمان بی سابقه قوی باشند.” کریستین اسکاتمدیر ارشد امور عمومی در SoCalGas. وی گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، این مهم است که ما از جوامع نیازمند خود حمایت کنیم. با اثرات همه گیر COVID-19 و تعداد افراد و خانواده هایی که با بی خانمانی دست و پنجه نرم می کنند ، در حال افزایش هستیم ، می دانیم که مأموریت باورنکردنی کودکان صندوق بسیار مهم است و ما مفتخریم که یک شریک جامعه هستیم و می بینیم که کارکنان ما در حمایت از این تلاش قدم بر می دارند. ”

دکتر سیریاکو “Cid” پیندرو ، رئیس جمهور و مدیر عامل صندوق کودکان گفت: “زمان بندی نمی تواند برای این هدایای اهدائی بهتر باشد.” وی گفت: “این شرایط بحرانی است که افراد شغل خود را از دست داده اند یا ساعات کاری خود را کاهش داده اند ، و نیاز به کمک های لازم برای رفع نیازهای اساسی مانند مواد بهداشتی و ملزومات کودک دارند. در کشوری که یک چهارم کودک آنها در فقر زندگی می کنند اکنون این حمایت بیشتر از همیشه.” وی می افزاید: “ما می خواهیم از کارمندان SoCalGas بخاطر سخاوت و پشتیبانی آنها تشکر کنیم.”

برای رانندگی امروز ، اهدا کنندگان می توانند لوازم بهداشتی و مراقبت از نوزادان از جمله پوشک ، لوسیون کودک ، شامپو ، تهویه مطبوع ، روکش صورت و کارتهای هدیه داروخانه را خریداری کنند تا در صندوق کودکان کنار بیایند.

صندوق کودکان یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 1986 تأسیس شد و در خدمت استان است سان برناردینو ماموریت این است که با شکستن چرخه های مخرب از طریق مشارکت در جامعه ، به کودکان آسیب پذیر پشتیبانی ، فرصت و امید بدهیم. این سازمان با بیش از 80 آژانس و سازمان های غیرانتفاعی همکاری می کند تا به کودکان نیازمند پناهگاه ، مراقبت های پزشکی ، مشاوره ، کمک اجاره ای به خانواده ها و موارد دیگر کمک کند.

سال گذشته صندوق کودکان بیش از 66000 کودک خدمت کرده است. این سازمان نزدیک به 3،000 پوشاک و محصولات بهداشتی جدید توزیع کرده ، بیش از 43،000 هدایای تعطیلات اهدا کرده است و بیش از 2700 کودک و اتاق تختخواب جدید و تشکر از تختخواب جدید را به بخشی از شرکای جامعه مانند SoCalGas هدیه داده است.

SoCalGas یک طرفدار دیرینه صندوق کودکان است و از سال 2000 با این سازمان همکاری داشته است.

از ماه مارس ، SoCalGas بیش از 2 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی برای حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی ، کمک به صورتحساب به مشتریان و بیشتر به عنوان بخشی از تلاش های بهبودی COVID-19 خود اهدا کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ SoCalGas به بیماری همه گیر COVID-19 ، لطفا مراجعه کنید www.socalgas.com/coronavirus.

درباره صندوق کودکان

در سال 1986 توسط محترم پاتریک موریس ، فقید تأسیس شد جک اچ. براون، و بنیانگذار A. گری اندرسون، صندوق کودکان غیرانتفاعی است که ماموریت این است با شکستن چرخه های مخرب از طریق مشارکت در جامعه ، به کودکان آسیب پذیر ما کمک ، فرصت و امید بدهد. سال گذشته ، صندوق کودکان بیش از 66000 خدمات به کودکان نیازمند ارائه داد شهرستان سان برناردینو و از بدو تأسیس ، بیش از 1.7 میلیون نقطه خدمات به کودکان و خانواده ها تسهیل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق کودکان یا یاد بگیرید که چگونه می توانید به کودک امید برای فرداهای روشن تر بدهید ، به www.childrensfund.org بروید یا با شماره 909.379.0000 تماس بگیرید.

درباره SoCalGas

مقر آن در لس آنجلس ، SoCalGas® هست بزرگترین ابزار توزیع گاز در ایالات متحده. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، تمیز و به طور فزاینده ای را با 21.8 میلیون مشتری در سراسر کشور ارائه می دهد 24000 مایل مربع در کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا سایر موارد استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش مهمی در تأمین برق کالیفرنیایی ها دارد 45 درصد برق تولید شده است در ایالت از نیروگاههای گازسوز استفاده می شود.

دید SoCalGas این است تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی، با ارائه انرژی مقرون به صرفه و به طور فزاینده ای تجدید پذیر به مشتریان خود. در حمایت از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. گاز طبیعی تجدید پذیر از زباله های ایجاد شده توسط مزارع لبنیات ، دفن زباله ها و تصفیه خانه های فاضلاب ساخته می شود. SoCalGas همچنین متعهد است در ضمن نگه داشتن صورت حساب برای مشتریان ، سرمایه گذاری را در زیرساخت های تحویل گاز خود انجام دهد. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقا و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه است Sempra Energy (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید socalgas.com/newsroom یا با SoCalGas روشن شوید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

مطلب مرتبط  محصولات نفتی Breaux و CITGO همکاری برای حمایت از بازیابی دریاچه چارلز را اعلام کردند

پاسخی بگذارید