کارمندان SoCalGas منجر به دریافت صدها کیت بهداشتی برای کسانی که از خانه های خانوادگی LA بی خانمان در حال انتقال از بی خانمان هستند

کارمندان SoCalGas منجر به دریافت صدها کیت بهداشتی برای کسانی که از خانه های خانوادگی LA بی خانمان در حال انتقال از بی خانمان هستند

لس آنجلس، 14 مه 2020 / PRNewswire / – کارمندان شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) و کارمندان ، طرفداران و ماسک های LA Kings ، بیلی امروز یک مراسم اهدای عضو برای مسکن خانوادگی LA ، برای ارائه صدها مورد بهداشت برای افراد در حال گذر از بی خانمانی برگزار کردند. SoCalGas و بنیاد انرژی Sempra نیز برای اهدا کمک مشترک شدند 50،000 دلار به مسکن خانوادگی LA (LAFH). عکس و فیلم از این رویداد در اینجا موجود است.

“SoCalGas اهمیت حمایت از جوامع ما و به ویژه کسانی که با آنها مشکل دارند یا در آستانه بی خانمان شدن قرار دارد را می شناسد. مردم از هر قدم زندگی به اصول اولیه احتیاج دارند. بسیاری از افراد برای اولین بار به دنبال کمک هستند.” جیلیان رایتمعاون ارشد خدمات مشتری در SoCalGas و صندلی هیئت مدیره در LA Family Housing. “SoCalGas در تلاش است تا اصول اولیه را مقرون به صرفه سازد – گرایش مقرون به صرفه ، گرما ، آب گرم و خانه های با انرژی بیشتر. با گذشت سالها ، کارمندان ما میلیون ها نفر را برای حمایت از طرح های بی خانمان جمع کرده اند. بسیار شگفت انگیز است که می بینیم کارمندان و شرکای ما در این زمان قدم می زنند. نیاز بی سابقه ای. “

“LA Kings و SoCalGas از یک همکاری عظیم برخوردار هستند و بسیار جالب است که در این زمان دشوار و بی نظیر برای کمک به جامعه ما گرد هم آیند.” جنیفر پاپ، معاون رئیس جمهور ، روابط عمومی و خدمات تیمی در LA Kings. “به طور جمعی – با هواداران ما – تمام خانواده پادشاهان می توانند به حمایت از این تلاش ها و حمایت از LAFH کمک کنند.”

“LAFH همیشه به یک پایگاه قوی از حمایت جامعه بستگی دارد تا به شرکت کنندگان کمک کند تا در هنگام گذر از بی خانمان به بی خانمان ها کمک کنند.” استفانی کلاسکی-گیمررئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مسکن خانوادگی LA. “هنگامی که ما به پیچیدگی های بحران COVID -19 می پردازیم ، ما هرگز از شرکای جامعه اختصاصی مانند SoCalGas و LA Kings که برای ایجاد مشاغل و رفع نیازهای همسایگان آسیب پذیر ما را پیدا کرده اند ، سپاسگزارتر نیستیم.”

مسکن خانوادگی LA سالانه 12،000 کیت بهداشتی را به افرادی که بی فاقد سکونت هستند ، در خانه های موقت زندگی می کنند ، توزیع می کند و خانواده هایی را که اخیراً به محلی از آنجا منتقل شده اند. در طول بحران COVID-19 ، آنها برای رفع نیاز به 3000 کیت اضافی در هر ماه نیاز دارند. از طریق حمایت از جامعه و مشارکت با سازمان های پیشرو مانند SoCalGas و LA Kings ، LA Family Housing با پشتکار و تلاش برای رفع نیازهای آسیب پذیرترین افراد ضمن حفظ شرکت کنندگان در برنامه ، کارمندان و داوطلبان تلاش می کند.

برای هدیه دادن ، شرکت کنندگان می توانند لوازم مورد نیاز خود را ارسال کنند ، کالاهایی را از لیست آرزوهای آمازون LAFH خریداری کنند یا در این رویداد در LAFH شرکت کنند هالیوود شمالی دفتر مرکزی برای دور کردن وسایل اهدا شده خود از وسایل نقلیه خود. LAFH موارد جدیدی از قبیل روکش صورت پارچه ای ، دماسنج ، شامپو ، تهویه مطبوع ، شستشوی بدن و موارد دیگر را پذیرفت.

LA Family Housing یک سازمان غیر انتفاعی است که به مردم کمک می کند تا از بی خانمان و فقر به واسطه ادامه مسکن غنی شده با خدمات حمایتی ، به خارج از کشور بیایند. چشم انداز این سازمان رهبری در ارائه راهکارهایی برای پایان دادن به بی خانمانی است. غیر انتفاعی دارای 29 ویژگی مسکن حمایتی موقت ، دائم در دسترس و دائمی در لس آنجلس است که دارای دفتر مرکزی و بیشتر خدمات مستقر در دره سان فرناندو است.

SoCalGas یک حامی دیرینه از LA Family Housing است که از سال 1998 با این سازمان همکاری کرده و بیش از 132،000 دلار پشتیبانی داده است. در ماه مارس ، SoCalGas اعلام کرد 1 میلیون دلار کمک به سازمان های غیرانتفاعی در سراسر منطقه خدمات خود برای حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی و ارائه کمک هزینه برای مشتریانی که بیشتر تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند.

با هم ، خانواده شرکت های انرژی Sempra Energy – از جمله شرکت SoCalGas خواهر کالیفرنیا ، سن دیگو گاز و الکتریک ، و بنیاد انرژی Sempra – با پیشرفت بیش از 8 میلیون دلار به افراد نیازمند در این بحران

درباره مسکن خانوادگی LA

مسکن خانوادگی LA (LAFH) یک سازمان غیرانتفاعی است که به مردم کمک می کند چرخه بی خانمان ها را بشکنند و از طریق یک مدل ثابت مسکن غنی شده با خدمات حمایتی ، ثبات را بیابند. از زمان آغاز فعالیت آنها در سال 1983 ، LA Family Housing به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان مسکن ارزان قیمت و ارائه دهندگان خدمات بی خانمان در کشور تبدیل شده است. لس آنجلس. امروزه آنها 29 املاک مسکن حمایتی موقت ، دائمی مقرون به صرفه و دائمی دارند لس آنجلسدارای دفتر مرکزی و بیشتر خدمات مستقر در دره سان فرناندو است. LA Family Housing ، یک رهبر منطقه ای در خدمات بی خانمان برای خانواده ها و افراد ، به بیش از 11000 نفر کمک می کند که هر سال از بی خانمان ها خارج شوند.

درباره پادشاهان لس آنجلس

بیش از نیم قرن ، Los پادشاهان آنجلس باعث شور و هیجان ، شور و شادی و افتخار استنلی جام شده اند جنوب کالیفرنیاما با داشتن یک رهبر در وقایع باورنکردنی و به کار بردن بهترین بازیکنان تاریخ NHL ، از هواداران عمیقاً وفادار ما لذت می بریم. علاوه بر این ، میراث LA Kings یک تعهد نهایی درجه یک هم برای طرفداران و هم شرکای ما است که با تعهد بی بدیل برای ارتقاء جامعه ما با خدمت به عنوان یک حق رای دادن ورزشی مدل.

درباره SoCalGas

دفتر مرکزی آن در لس آنجلس ، SoCalGas® بزرگترین ابزار توزیع گاز در ایالات متحده است. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اطمینان ، تمیز و به طور فزاینده ای را به 21.8 میلیون مشتری در 24000 مایل مربع از کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ارائه می دهد ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا موارد دیگر استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش اساسی در تأمین برق به کالیفرنیایی ها دارد – حدود 45 درصد از برق تولید شده در ایالت از نیروگاه های گازسوز استفاده می شود.

چشم انداز SoCalGas این است که تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی باشد و انرژی مقرون به صرفه و تجدید پذیرتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در حمایت از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. SoCalGas همچنین متعهد است که ضمن نگه داشتن صورتحساب برای مشتریان ، در زیرساخت های تحویل گاز خود سرمایه گذاری کند. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقاء و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه Sempra Energy است (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر به سایت socalgas.com/newsroom مراجعه کرده یا با SoCalGas در ارتباط باشید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

مطلب مرتبط  DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

پاسخی بگذارید