کارگران ، USW گزارش خطاهای ایمنی COVID-19 Kumho را گزارش دادند

کارگران ، USW گزارش خطاهای ایمنی COVID-19 Kumho را گزارش دادند

پیتزبورگ، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – کارگران کومه تایر در ماکون ، گا، امروز به مقامات بهداشتی هشدار داده شد تا از خرابی های ایمنی COVID-19 در محیط کار خود جلوگیری کنند.

کارگران ، که علیرغم تلاش های مکرر کومهو برای خنثی کردن انتخابات ، به پیوستن به کارگران متحد فولاد (USW) رأی دادند ، ابراز هردو ابراز ترس از عدم محافظت از انقباض تاج در کارخانه تایر و نگرانی خود مبنی بر عدم پیشگیری از اقدامات احتیاط آمیز می کنند. جامعه در معرض خطر

آنها خطاب به ماکونشهرستان Bibb هیئت بهداشت و درمان طی یک جلسه عمومی که به دلیل همه گیری از طریق تلفن انجام شده است.

کارگران گفتند کومو نتوانسته است به اندازه کافی ماسک صورت را توزیع کند ، ضد عفونی کننده را انجام دهد یا اقدامات عقلانی دیگری را برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام دهد. اکنون ، هنگامی که COVID-19 از طریق کارخانه در حال پیمایش است ، مقامات شرکت از اجرای مسافت پایدار اجتماعی و یا ارائه مرخصی کافی مرخصی برای کارگران مجبور به قرنطینه امتناع می ورزند.

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics شرکت مشارکت مدولار پشتیبان مدولار را با شهر تورنتو امضا کرد

یکی از کارگران ، که ماسک و ضد عفونی کننده خود را به گیاه می آورد ، گفت: “تنها لاستیک ها برای آنها مهم است ، اما هنوز هم از ابتلا به ویروس هراس دارد زیرا در هر شیفت تماس نزدیکی با همکاران دارد.

وی گفت ، در حالی که انتظار می رود کارگران بدون محافظت مناسب COVID-19 را به خطر بیاندازند ، مدیران “دیگر دیگر روی زمین نمی آیند ، زیرا آنها نمی خواهند آن را بگیرند و آن را به خانواده های خود ببرند.”

سایر کارگران گزارش دادند که کومهو هنوز از ضد عفونی منظم و کامل کارخانه خودداری می کند ، به طور مداوم استفاده از مناطق مشترک را محدود می کند یا جزئیات مربوط به بثورات موارد COVID-19 مانند تعداد همکاران آلوده را محدود می کند.

مدیر امور خارجه منطقه 9 آمریكا گفت: “بی اعتنایی كومهو به رفاه كارگران خود در طی این بیماری همه گیر ، ناامیدكننده و تعجب آور نیست.” دانیل فلیپو، که هزاران کارگر فولاد را در آنجا رهبری می کند جورجیاشش کشور جنوبی دیگر و جزایر ویرجین ایالات متحده. “این شرکت مدت ها قبل از برخورد COVID-19 لیست عظیمی از موارد نقض سلامت و ایمنی را در خود جای داده است. متأسفانه ، كومو بیشتر از تضمین حقوق كارگران از تضمین حقوق آنها ، خانواده ها و جامعه مراقبت می كند.”

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

در سال 2017 ، کارگران به سختی رأی اتحادیه را از دست دادند پس از آنکه کومو اقدام به کار غیرقانونی آزار و اذیت و ارعاب کرد. یک قاضی قانون اداری ، رفتارهای شرکت را چنان غیرقانونی دانست که نه تنها دستور انتخابات جدید داد بلکه شرکت را راهنمایی کرد تا لیستی از تخلفات آن را بخواند.

در دوره دوم انتخابات ، که در پاییز گذشته برگزار شد ، کارگران 141 تا 137 به نمایندگی USW رأی دادند ، با 13 رای آراء به چالش کشیده دیگر. کومهو روند تجدید نظر را به پایان رساند ، اما هیئت ملی روابط کار هفته گذشته دستور داد که تعداد آراء باقی مانده شمارش شود. هیچ تاریخی برای شمارش تعیین نشده است.

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

نماینده کارکنان منطقه 9 گفت: “کارگران به اتحادیه رای دادند زیرا کومهو از رفتار منصفانه خودداری کرد.” الکس پرکینز گفت “عدم تحمل جدی شركت در محافظت از آنها در برابر COVID-19 نشان می دهد كه چقدر سریع به حمایت های اتحادیه احتیاج دارند.”

اطلاعات بیشتر در مورد نگرانی های کارگران را می توان در اینجا یافت.

USW 850،000 مرد و زن شاغل در فلزات ، معادن ، خمیرها و کاغذها ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، شیشه ، تأمین خودکار و صنایع تولید انرژی به همراه تعداد فزاینده ای از کارگران در بخش های دولتی و مشاغل خدماتی را تشکیل می دهد.

مخاطب: جو سیمو، [email protected]، 412-562-2281

SOURCE کارگران فولاد متحد (USW)

لینک های مربوطه

http://www.usw.org

پاسخی بگذارید