کاغذ سفید الکتریکی جدید لینکلن نشان می دهد که چگونه پیشرفت ها در تولید افزودنی مبتنی بر سیم ، چالش های مشترک تولید صنعتی را حل می کند

کاغذ سفید الکتریکی جدید لینکلن نشان می دهد که چگونه پیشرفت ها در تولید افزودنی مبتنی بر سیم ، چالش های مشترک تولید صنعتی را حل می کند
  • نقص یا خرابی قطعاتی که برای تعویض یا تعمیر آنها دشوار است.
  • مدت زمان طولانی منجر به ریخته گری و فرجنج قطعات جدید ، ابزارآلات یا نمونه های اولیه.
  • هزینه بالای مواد و حمل و نقل تجهیزات و قطعات سنگین.
  • آزمایش محصولات و مقررات صنعت که باعث تاخیر و یا نیاز به طراحی مجدد یا تولید مجدد قطعات می شود.

مقاله سفید ، پرداختن به چالش های تولید و محدودیت های ورود به بازار با تأمین کنندگان ارائه دهنده خدمات تولید افزودنی ، بررسی می کند که چگونه تولید افزودنی قوس سیم می تواند به تولید کنندگان قطعات فلزی با فرمت بزرگ کمک کند تا تنگناهای تولید را از بین ببرد ، زمان تحویل را کوتاه کند و طراحی نمونه اولیه و چرخه های آزمایشی را کاهش دهد. این فرایند برای قطعات بزرگتر از بسکتبال ایده آل است و به راحتی می توانید تا چند متر اندازه گیری کنید. مزایای خاص شامل موارد زیر است:

  • کاهش در زمان سرب از ماهها به هفته ها.
  • آزادی طراحی بزرگتر و ادغام بخشی.
  • تست نمونه اولیه سریعتر.
  • قطعات سبک تر و ضایعات کمتری دارند.
مطلب مرتبط  Axalta با 68th گزارش جهانی محبوبیت رنگ خودرو ، رهبری رنگ خودرو را ادامه می دهد

تولید کنندگان اغلب مجبورند با سرعت ، اندازه و حتی کیفیت سازش کنند. فن آوری افزودنی فلزی مبتنی بر سیم ، این معاملات را از بین می برد و مزایایی نسبت به فرآیندهای تولید سنتی دارد.

وی ادامه داد: تولید کنندگان تحت فشار مداوم برای تحویل سریعتر هستند ، چه نمونه اولیه ، چه قطعات تولیدی یا جایگزینی و اتفاقات اخیر شکنندگی زنجیره های تأمین را برجسته می کند. با توجه به پیشرفت های ما در فن آوری افزودنی ، اکنون آنها گزینه ای برای ایمن سازی قطعات بزرگ فلزی از یک منبع قابل اعتماد دارند. در لینکلن برقی ، خطرات زنجیره تأمین و زمان سرب را کاهش می دهد. ” مارک داگلاس، مدیر توسعه تجارت برای راه حل های افزودنی برقی لینکلن.

مطلب مرتبط  دکتر فنی TÜV Rheinland دکتر Christos Monokroussos برنده "جایزه IEC 1906"

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های تولید افزودنی لینکلن برقی ، به https://additive.lincolnelectric.com/ مراجعه کنید.

درباره لینکلن برقی

لینکلن برقی در طراحی ، توسعه و ساخت محصولات جوش قوس الکتریکی ، اتصالات خودکار ، مونتاژ و برش ، تجهیزات برش پلاسما و اکسیژن برقی پیشرو است و از موقعیت جهانی پیشرو در آلیاژهای لحیم کاری و لحیم کاری برخوردار است. دفتر مرکزی در کلیولند ، اوهایو، لینکلن دارای 59 مکان تولید در 18 کشور و شبکه جهانی توزیع و دفاتر فروش در سراسر جهان است که بیش از 160 کشور جهان را پوشش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لینکلن برقی و محصولات و خدمات آن ، به وب سایت شرکت به آدرس www.lincolnelectric.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی مدیریت مرکب از 583.58 میلیون دلار در سال 2019 به 1.402.99 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 15.74٪ رشد کند.

Pkg 829

منبع لینکلن برقی

پاسخی بگذارید