کامینز منابع راد را به عنوان شریک ارتباطات برای ابتکارات متنوع ، برابری و شمول انتخاب می کند

کامینز منابع راد را به عنوان شریک ارتباطات برای ابتکارات متنوع ، برابری و شمول انتخاب می کند

شیکاگو، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Rudd Resources LLC برای کمک به شرکت کامینز (NYSE: CMI) در برنامه ریزی و اجرای استراتژی ارتباطی تنوع ، ارزش ویژه و شمول (DE&I) انتخاب شده است.

از طریق مشاوره استراتژیک و توسعه محتوا ، منابع راد به کامینز کمک می کند تا تعهدات خود را درمورد کار و شیوه های کاری منصفانه و فراگیر اعلام کند. این آژانس همچنین از راه اندازی C.A.R.E (حمایت کامینز برای برابری نژادی) پشتیبانی خواهد کرد ، جنبشی که در چهار زمینه اصلی نژادپرستی سیستمیک تمرکز دارد: اصلاحات پلیس ؛ اصلاحات گسترده تر در عدالت کیفری ؛ عدالت اجتماعی؛ و توانمند سازی اقتصادی.

وی گفت: “اشتیاق و تعهد کامینز به تنوع ، عدالت و گنجاندن مدت هاست که در هسته اصلی افرادی که ما هستیم ، نقش داشته است – از ارزش های شرکت و مشارکت های استراتژیک ما با تأمین کنندگان خود گرفته تا تلاش های مداوم تعامل مدنی ما”. کارول کاستو، معاون رئیس بازاریابی و ارتباطات در شرکت کامینز “بنابراین برای ما مهم بود که شرکتی را شناسایی کنیم که نه تنها با ارزشها و اهداف ما مطابقت داشته باشد ، بلکه می تواند به تبدیل حرکت ما به اقدامات اضافی نیز کمک کند. پس از انجام یک جستجوی ملی ، روشن بود که با نوآوری و گستردگی تجربه رود در این زمینه ، با هم می توانیم تأثیر واقعی برای کارمندان و جوامع خود بگذاریم. ”

مطلب مرتبط  Chemours تاریخ انتشار درآمد سه ماهه سوم 2020 و کنفرانس پخش وب را اعلام می کند

منابع راد یک آژانس روابط عمومی دارای مجوز متعلق به زنان و اقلیت ها است. مشتریان آن شامل اداره بانک کوک لند ، بانک اعتماد شیکاگو ، اتحادیه ارکسترهای آمریکایی ، شیکاگو Elevated شیکاگو و بیمارستان سنت برنارد هستند. در سال 2020 کار منابع راد با جوایزی از طرف تبلیغات باشگاه تقدیر شد شیکاگو، انجمن برنامه ریزی آمریکا – فصل ایلینوی و دوستان رودخانه شیکاگو.

مطلب مرتبط  برنامه های Oasis Petroleum اولین فراخوان کنفرانس سه ماهه 2020 برای 18 می سال 2020

وی گفت: “ما از این فرصت برای خدمت به یک شرکت جهانی با تعهد و رهبری طولانی مدت در فضای DE&I هیجان زده هستیم.” کیمبرلی رود، رئیس جمهور و مشاور ارشد در منابع راد. “کامینز دارای یک تاریخچه افتخارآمیز درگیر کردن در مسائل مهم اجتماعی است. امروز ، جنبش C.A.R.E همراه با ابتکارات گوناگونی ، برابری و شمول ، نوعی از کار را نشان می دهد که ما از حمایت و ترویج آن مفتخریم.

مطلب مرتبط  Tech Company Prospector از طریق بستر جدید جستجوی رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

منابع راد یک مشاوره ارتباطی با خدمات کامل و برنده جایزه است که امور عمومی و داستان سرایی را برای ابتکارات بشردوستانه ، عدالت و توسعه جامعه اداره می کند. کار آن به نمایندگی از مشتریان خود ، که شامل سازمان های غیر انتفاعی ، سازمان های بشردوستانه و شرکت های بزرگ است ، مردم ، ایده ها و جوامع را پیشرفت می دهد.

مخاطب: آملیا آلدرد
[email protected]

منابع Rudd

لینک های مربوطه

http://www.ruddresources.net

پاسخی بگذارید