کانادا ، شرکت Ultra Safe هسته ای یک قدم دیگر به ساخت اولین راکتور میکرو مدولار جهان با امضای توافق نامه میزبان پروژه نزدیک تر است

کانادا ، شرکت Ultra Safe هسته ای یک قدم دیگر به ساخت اولین راکتور میکرو مدولار جهان با امضای توافق نامه میزبان پروژه نزدیک تر است

سیاتل، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فوق العاده امن هسته ای (USNC) با امضای توافق نامه میزبان پروژه برای سایت استقرار اولیه شرکت در کانادا. Global First Power (GFP) Ltd. ، سرمایه گذاری مشترک بین تولید برق انتاریو (OPG) و سیاتلمبتنی بر هسته فوق العاده ایمن ، یک قرارداد میزبان پروژه را با آزمایشگاه های هسته ای کانادا (CNL) در حمایت از پروژه MMR در امضا کرده است رودخانه گچ، سایتی متعلق به Atomic Energy of Canada Ltd. (AECL) و تحت مدیریت CNL. این پروژه در شرف راه اندازی اولین راکتور میکرو در جهان است.

  • توافقنامه میزبان پروژه چارچوبی را تعیین می کند که تحت آن GFP و CNL در رابطه با صدور مجوز ، طراحی ، جایگذاری و سایر موارد برای پیشبرد پروژه به طور مشترک کار می کنند.
  • امضای توافق نامه GFP و CNL را قادر می سازد تا در یک قرارداد استفاده از زمین شروع کنند رودخانه گچ.
  • با تکمیل مرحله توافق میزبان ، GFP وضعیت خود را به عنوان پروژه راکتور پیشرفته و نزدیک به استقرار ، پیشرفته در آمریکای شمالی.

نیروگاه 15 مگاواتی (مگاواتی) حرارتی (5 مگاواتی الکتریکی) MMR در رودخانه گچ به عنوان الگویی برای نصب های تجاری MMR آینده ، پشتیبانی از مشتریان خارج از شبکه با انرژی پاک و بدون کربن و پشتیبانی کانادا اهداف تغییر اقلیم.

مطلب مرتبط  صنایع اشمیت انتصاب مدیر مالی را اعلام می کند

رودخانه گچ این پروژه تا سال 2026 در مسیر تکمیل باقی مانده و طراحی برتر راکتور و سوخت ما را نشان می دهد و همچنین مدل تجاری ما را تأیید می کند. ” مارک میچل، معاون ارشد راکتورهای تجاری USNC. “شرکای ما در کانادا در راستای دستیابی به یک چشم انداز ابتکاری برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی ، رهبری واقعی نشان می دهند. “

وی گفت: “MMR ما ابزاری کاملاً انعطاف پذیر است که می تواند در انواع مختلف پیکربندی ها به کار گرفته شود و ما همچنان با پیشرفت مداومی که در سایت آزمایشگاه های رودخانه چاله ایجاد می کنیم مورد تشویق قرار می گیریم.” فرانچسکو ونیری، مدیر عامل شرکت Ultra Safe Nuclear. “حرکتی که ما در حال دستیابی به آن هستیم رودخانه گچ و با داشتن فرصتهای استراتژیک دیگر ، ما را قادر ساخته است تا پرسنل خود را به بیش از 100 نفر افزایش دهیم ، فن آوری عالی را آماده آماده برای اجرا کنیم و یک برنامه تهاجمی را برای ایجاد سیستم زیست محیطی تولید آمریکای شمالی اجرا کنیم. “

مطلب مرتبط  شانگهای برقی دیجیتالی شدن صنعت را با ارتقاء به Seunicloud خود تسریع می کند

در باره سیستم انرژی MMR

سیستم انرژی MMR یک نیروگاه هسته ای با کربن صفر است که یک یا چند رآکتور میکرو استاندارد (MMR) را با واحد ذخیره گرما و نیروگاه مجاور آن برای تبدیل و استفاده از انرژی ادغام می کند. برق یا گرمای فرآیند (یا ترکیبی از هر دو) بسته به تنظیمات در سیستم انرژی تولید می شود. گرمای هسته ای از راکتورهای میکرو به یک واحد ذخیره انرژی نمک مذاب منتقل می شود که سیستم هسته ای را از سیستم استفاده از برق جدا می کند ، عملیات بسیار ساده و استفاده انعطاف پذیر از انرژی تولید شده را امکان پذیر می کند. از سیستم انرژی می توان برای تأمین گرمای فرآیند بدون کربن و با کیفیت بالا برای کاربردهای صنعتی مستقر در محل ، و برای تولید هیدروژن با بازده بالا استفاده کرد.

مطلب مرتبط  انرژی نوترینوولتائیک و خازن های الکترومغناطیسی تنظیم شده در دوره جدیدی از انرژی کاملاً پاک

درباره شرکت Ultra Safe Nuclear

شرکت هسته ای فوق العاده ایمن (USNC) است سیاتلرهبر جهانی مستقر در استقرار رآکتورهای میکرو و یکپارچه کننده عمودی قوی فن آوری های انرژی هسته ای ، کاملاً متعهد به آوردن انرژی هسته ای ایمن ، تجاری ، پاک و قابل اعتماد به بازارهای سراسر جهان است. این شرکت از طریق نوآوری فناوری در سوخت ، مواد و طراحی به اصول سخت ذاتی و ذاتی پایبند است: USNC انرژی قابل اطمینان است. هر جا.

USNC
1-206-290-4431
https://usnc.com/
[email protected]

SOURCE Ultra Safe Nuclear Corporation

لینک های مربوطه

https://usnc.com/

پاسخی بگذارید