کانتورا خروج از حوضه رودخانه پودر را کامل می کند

کانتورا خروج از حوضه رودخانه پودر را کامل می کند

بریستول ، تن، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – Contura Energy، Inc. (NYSE: CTRA) ، یکی از پیشروترین شرکت های ذغال سنگ ایالات متحده ، امروز پایان کار خود را با حوضه رودخانه پودر در وایومینگ.

امروز کارآمد است ، 29 مه سال 2020، دو شرکت تابعه که قبلاً کاملاً متعلق به شرکت Contura Energy — Contura Coal West West ، LLC (Contura Coal West) و Contura Wyoming Land ، LLC (Contura Wyoming) بودند ، با برخی از شرکتهای تابعه Eagle Specialty Material ، LLC (ESM) ادغام شدند.

دیگر بخشی از Contura Energy ، Contura Coal West و Contura Wyoming موجودات زنده مانده از ادغام نیستند و اکنون شرکت های تابعه کاملاً متعلق به ESM هستند. Contura Coal Coal West مجوز استخراج معادن Eagle Butte و Belle Ayr را که از زمان کنونی تحت کنترل عملیاتی ESM بوده اند ، نگه داشته و ادامه خواهد داد. اکتبر 2019.

گفت: “با اعلامیه امروز ، Contura عنصر نهایی خروج چندین ساله خود از حوضه رودخانه پودر را تکمیل کرده است.” دیوید استتسونرئیس و مدیر اجرایی کانتورا. “ما خوشحالیم که این معامله پاکسازی را به پایان رساندیم و تمرکز خود را بر روی کارآیی و توسعه خصوصیات متالورژی آپالاچی مرکزی خود ادامه می دهیم.”

مطلب مرتبط  محصولات هوایی و thyssenkrupp توافق نامه همکاری استراتژیک اختصاصی برای گیاهان الکترولیز مقیاس جهانی برای تولید هیدروژن سبز امضا می کنند

طبق شرایط معامله ، Contura Energy تقریباً از ESM دریافت می کند 625 هزار دلار در حساب نقدی دارایی های متعلق به شرکت زغال سنگ کانتورا غربی اما قبلاً منتقل نشده است.

درباره انرژی ENTERGY

انرژی کانتورا (NYSE: CTRA) یک است تنسیمنبع ذغال سنگ مستقر با عملیات معدنکاری وابسته در حوضه اصلی زغال سنگ در پنسیلوانیا، ویرجینیا و ویرجینیای غربی. با برخورداری از مشتریان در سراسر جهان ، ذخایر با کیفیت بالا و ظرفیت قابل توجهی در بندر ، Contura Energy به طور قابل اطمینان زغال سنگ متالورژی را برای تولید فولاد و زغال سنگ حرارتی برای تولید برق تأمین می کند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.conturaenergy.com.

مطلب مرتبط  دوک انرژی قصد دارد ضمن ادامه یاری رسانی به مشتریان نیازمند کارولینای جنوبی ، به تدریج به کارهای تجاری استاندارد برگردد

اظهارات پیش بینی شده

این نسخه خبری شامل اظهارات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و باورهای كنتورا در مورد وقایع آینده است و خطرات و ابهاماتی را در پی دارد كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با انتظارات فعلی متمایز شوند. پیش بینی دقیق این عوامل دشوار است و ممکن است خارج از کنترل کانتورا باشد. بیانیه های پیشرو در این نسخه خبری یا جاهای دیگر فقط از تاریخ اعلام شده صحبت می کنند. هر از گاهی عدم قطعیت ها و خطرها بوجود می آیند و پیش بینی این وقایع یا تأثیر آنها بر کانتورا برای کانتور غیرممکن است. به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، كنتورا وظیفه ندارد ، و قصد ندارد بیانیه های آینده دار را در این خبر یا سایر نقاط پس از تاریخ انتشار این نسخه به روزرسانی یا تجدیدنظر كند. با توجه به این خطرات و عدم قطعیت ها ، سرمایه گذاران باید به خاطر داشته باشند كه ممكن است نتایج ، رویدادها یا تحولات مورد بحث در هر بیانیه آینده نگر در این نسخه خبری رخ ندهد.

مطلب مرتبط  Deltran پیشنهاد مناقصه باتری ® اکنون در Lowe & # 039؛ s موجود است

تماس با سرمایه گذار
[email protected]

الکس روتوننCFA
423.956.6882

تماس رسانه ای
[email protected]

امیلی اوقوین
423.573.0369

SOURCE Contura Energy ، Inc

پاسخی بگذارید