کریس شاو به عنوان مدیرعامل ارشد و رئیس بانکداری سرمایه گذاری اروپا به ماراتن سرمایه پیوست

کریس شاو به عنوان مدیرعامل ارشد و رئیس بانکداری سرمایه گذاری اروپا به ماراتن سرمایه پیوست

شیکاگو، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Marathon Capital، LLC (“Marathon Capital”) ، یک شرکت مشاوره مالی و سرمایه گذاری پیشرو در بخش انرژی پاک و پایدار ، امروز اعلام کرد که کریس شاو وی به عنوان مدیرعامل ارشد و رئیس بانکداری سرمایه گذاری اروپا به این شرکت پیوسته است. کریس در لندن مستقر خواهد شد ، جایی که مشتری و سرمایه گذار Marathon Capital را گسترش می دهد و به اکوسیستم انرژی قوی اروپا می رسد.

“بخش انرژی به سرعت در حال پیشرفت است و فن آوری های انرژی تجدیدپذیر و تمیز به سرعت سوخت های فسیلی را در بازارهای انرژی و حمل و نقل جابجا می كنند. اروپا در این روند رهبر جهانی است. ماراتن پایتخت از همان زمان به مشتریان جهانی در آمریكا خدمت كرده است. بیش از 20 سال پیش امیدوار است که این موارد مربوط به حضور فیزیکی اکنون در انگلیس و اتحادیه اروپا را تقویت کند. ” مارک تجاری، مدیر عامل شرکت. “کریس شاو یک مدیر ارشد M&A بسیار مورد احترام است که تجربه زیادی در زمینه انرژی سنتی و جدید و همچنین روابط نزدیک با مشتریان و سرمایه گذاران در سراسر جهان به ارمغان می آورد و ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با وی به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم Marathon Capital هستیم. و به طور کلی از عالی ترین مدیر بانکی ما در منطقه EMEA. “

مطلب مرتبط  آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش گاز طبیعی در الجزایر کسب کرد

کریس پس از چندین سال موفقیت در Moelis & Company ، به ماراتن پایتخت پیوست ، جایی که وی متهم به توسعه یک روش مشاوره جهانی در زمینه انرژی جهانی شد. وی بیش از 25 سال در بخش انرژی در لندن کار کرده است ، هنگ کنگ، ملبورن، نیویورک و هوستون، جایی که وی در سراسر زنجیره ارزش به مشتریان مشاوره می داد. اخیراً ، وی به ADNOC در رابطه با یک سری عملیات زیرساخت توسط 25 دلار.000 میلیون دلار و عربستان سعودی آرامکو در ارتباط با استراتژی بین المللی گاز و IPO. قبل از مولیس ، شاو با تیم های معتبر مشاوره بین المللی انرژی در شرودرز ، سیتی گروپ و بارکلیز کار می کرد. دارای BBA با تخصص در امور مالی و حسابداری از دانشگاه اموری.

وی افزود: “بعد از یک سال استثنایی دیگر برای Marathon Capital ، ما مشتاقانه منتظر حمایت کامل کریس از شرکت خود هستیم تا از تجربیات وی استفاده کنیم زیرا ما می خواهیم حضور خود را در اروپا گسترش دهیم و پشتیبانی از مشتری و سرمایه گذار جهانی خود را تقویت کنیم.” فیلیپ لاورتو، مدیر عامل شرکت ماراتن پایتخت.

مطلب مرتبط  هیئت مدیره RS Technologies Inc. دونالد جی لوری را به عنوان رئیس جدید منصوب می کند

شاو گفت: “من از همکاری با تد ، فیلیپ و تیم با استعداد در Marathon Capital همکاری می کنم زیرا ما روابط شرکت ها را در سراسر اروپا ارتقا می دهیم.” “ما شاهد تسریع سریع انتقال انرژی به آینده پایدارتر هستیم و من مشتاقانه منتظر همکاری با مشاوران ماهر Marathon Capital و ایجاد سابقه قوی آنها برای کمک به مشتریان خود در رسیدن به اهداف استراتژیک و مالی خود هستیم.”

درباره پایتخت ماراتن:

Marathon Capital یک شرکت مشاوره مالی بانکی و سرمایه گذاری پیشرو است که متعهد به ایجاد آینده ای پایدارتر است. مأموریت این شرکت این است که مشتریانش از طریق راهکارهای الهام گرفته و دانش بنیان به اهداف استراتژیک و مالی خود برسند. Marathon Capital خدمات مشاوره ای مستقل در مورد ادغام و ادغام ، جمع آوری سرمایه ، سرمایه پروژه و سرمایه مالیاتی شرکت های برجسته جهان ، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان زیرساخت با تمرکز بر انرژی پاک ، پایداری ، کربن زدایی و کارایی به معنای. این شرکت اخیراً جایزه “مشاور مالی و ادغام سال” (2019) را در طی جوایز سالانه معاملات و تأمین مالی و توان مالی Power Power & Risk دریافت کرده است.

مطلب مرتبط  هایكرافت استنتون را به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی منصوب می كند

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.marathoncapital.com مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید:

آندره روزکو
مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اهداف عمومی اطلاع رسانی ارائه شده است و نباید از آن برای اهداف دیگر استفاده شود.

SOURCE Marathon Capital، LLC

لینک های مربوطه

http://www.marathoncapital.com

SOURCE Marathon Capital، LLC

پاسخی بگذارید