کلاهبرداری که در طی همه گیری های COVID-19 در حال افزایش مشتری های ابزار است. دوک انرژی و گاز طبیعی پیمونت درباره آخرین تاکتیک های کلاهبرداران هشدار می دهند

کلاهبرداری که در طی همه گیری های COVID-19 در حال افزایش مشتری های ابزار است. دوک انرژی و گاز طبیعی پیمونت درباره آخرین تاکتیک های کلاهبرداران هشدار می دهند

CHARLOTTE ، N.C.، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – کلاهبرداری هایی که مشتریان الکتریکی و گاز طبیعی را هدف قرار داده اند رو به رشد هستند ، و منفجر کننده ها تاکتیک های جدیدی را در طول همه گیری COVID-19 برای فریب مشتریان ابزار در از پول و اطلاعات شخصی در حال افزایش دارند.

ژوئن سال 2020 بالاترین ماه در تاریخ ثبت نام برای تلاشهای کلاهبرداری با هدف هدف قرار دادن مشتریان Duke Energy بود که به بیش از 4000 نفر رسید.

تعداد کل تلاش های کلاهبرداری که تاکنون در سال 2020 توسط مشتریان دوک انرژی انجام شده است – بیش از 15000 نفر – در حال حاضر به 18000 سال تمام سال 2019 نزدیک می شود.

وی گفت: “متأسفانه ، کلاهبرداران به دنبال عدم قطعیت و مشکلات مالی ناشی از بیماری همه گیر هستند و آنها روندها را ردیابی می کنند و تاکتیک های خود را تنظیم می کنند.” جارد لارنسمعاون خدمات اندازه گیری و اندازه گیری معاون رئیس شرکت دوک انرژی. “از آنجا که از تکنیک های جدید کلاهبرداری استفاده می شود ، ضروری است که مشتریان هوشیار ، آگاه باشند و تلاش کنند تا از اطلاعات شخصی و کیف پول خود محافظت کنند.”

تاکتیک جدید

Scammers یک تاکتیک جدید را اضافه کرده است ، که قول می دهد در صورت تأیید اطلاعات شخصی خود ، از جمله تولدها و در برخی موارد ، شماره تأمین اجتماعی ، بتواند چک های بازپرداخت بازپرداخت در حساب های خود را ارسال کند.

به طور کلی ، شرکت انرژی انرژی و شرکت تابعه پیمونت گاز طبیعی بازپرداخت را به عنوان اعتبار برای حساب مشتریان اعمال می کند و برای تأیید اطلاعات شخصی از طریق تلفن ، ایمیل یا شخصاً به منظور ارسال نامه چک با مشتریان تماس نخواهد گرفت.

کلاهبرداری تلفنی

گزارش های کلاهبرداری همچنین حاکی از آن است که کلاهبرداران تلفن به عنوان ارائه دهندگان خدمات همچنان به تماس خود ادامه می دهند و اصرار دارند که مشتریان در صورتحسابشان بزهکار هستند. این کلاهبردار به طور معمول ادعا می کند قطع خدمات در حال تعلیق است ، شناسه تماس گیرنده را تقلید می کند تا از ارائه دهنده خدمات شما تقلید کند و به صورت کارت بدهی پیش پرداخت نیاز به پرداخت فوری دارد.

مطلب مرتبط  کسب درآمد از سایت دانلود فیلم و سریال

توجه: دوک انرژی و گاز طبیعی پیمونت در حال حاضر قطع ارتباطات برای عدم پرداخت را به حالت تعلیق درآورده اند.

تاکتیک های متداول کلاهبرداری عبارتند از:

  • تماس با صدای از پیش ضبط شده ، که اغلب به آن robocall گفته می شود ، با نمایشگر شناسه تماس گیرنده ، نام ابزار مشتری را نشان می دهد.
  • یک منوی پاسخ صوتی تعاملی تقلید شده که مشتریان معمولاً هنگام تماس با ابزارشان می شنوند.
  • تهدید برای قطع برق یا خدمات گاز طبیعی به خانه یا مشاغل مشتری ظرف یک ساعت.
  • مطالبات پرداخت فوری توسط کارت بدهی پیش پرداخت.
  • و با وجود بسیاری از سرویس ها که قطع اتصال غیرپولی را در طول همه گیری COVID-19 به حالت تعلیق در می آورند ، اگر کلاینت پرداختی را انجام دهد و در صورت قطع خطا در انتظار باشد ، کلاهبرداران اکنون قول بازپرداخت بازپرداخت را می دهند.

مشتریانی که گمان می کنند قربانی کلاهبرداری شده اند یا در طول تعامل با یکی از این کلاهبرداران احساس تهدید می کنند باید:

  • تلفن را قطع کنید ، به خصوص اگر این یک روبوکول است که اطلاعات شخصی را درخواست می کند یا درخواست پرداخت فوری را با کارت بدهی پیش پرداخت یا کارت هدیه می کند تا از قطع شدن در طی یک ساعت جلوگیری کند.
  • با استفاده از شماره تلفن ارائه شده در صورتحساب یا در وب سایت رسمی شرکت و به دنبال آن تماس با پلیس با ارائه دهنده خدمات تماس بگیرید.
  • برای جلوگیری از قطع ارتباط یا خاموش شدن خدمات ، هیچگاه کارت بدهی و یا کارت هدیه پیش پرداخت خریداری نکنید. شركتهاي ابزاري قانوني مشخص نمي كنند كه مشتريان چگونه بايد پرداخت كنند و هميشه روش هاي مختلفي براي پرداخت قبض ارائه مي دهند ، از جمله پذيرش پرداخت به صورت آنلاين ، از طريق تلفن ، پيش نويس بانك اتوماتيك ، پست الكترونيكي يا شخصي.
مطلب مرتبط  چشم انداز بازار انرژی خورشیدی چینی 2020-2025 و تأثیر COVID-19 بر صنعت

مشتریان می توانند در مورد کلاهبرداریهای اخیر و نحوه تشخیص علائم هشدار دهنده در وب سایت کمیسیون تجارت فدرال www.consumer.ftc.gov/features/scam-alerts اطلاعات کسب کنند.

دوک انرژی همچنین یکی از بنیانگذاران شرکتهای نرم افزاری یونایتد در برابر کلاهبرداری (UUAS) است ، کنسرسیومی از بیش از 140 شرکت آمریکایی برقی و کانادایی برقی ، آب و گاز طبیعی (و اتحادیه های تجاری مربوطه) که باعث افزایش آگاهی از کلاهبرداری های نرم افزاری می شود. دوک انرژی لورنس همچنین بنیانگذار و کمیته اجرایی UUAS است.

برای اطلاعات و راهنمایی های بیشتر در مورد چگونگی محافظت از مشتریان در برابر کلاهبرداری های نرم افزارهای دزدگیر ، می توانید به Duke-energy.com/stopscams یا utilitiesunited.org مراجعه کنید یا در رسانه های اجتماعی دنبال کنید: توییتر DukeEnergy یا U_U_A_S و فیس بوکDuke Energy یاUtilitiesUnited.

دوک انرژی

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکتهای نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 29000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق برنامه های تنظیم شده خود و 2300 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت ها در شش ایالت 7.8 میلیون مشتری برق خرده فروشی را خدمت می کنند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد آب و برق و زیرساخت های گاز در پنج ایالت گاز طبیعی را به 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند: کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تاسیسات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک 27 سال تعهد در پاکستان را جشن می گیرد

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در فورچون 2020 و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکایی” فوربس قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

گاز طبیعی پیمانت

Piedmont Gas Natural ، یک شرکت تابعه دوک انرژی ، یک شرکت خدمات انرژی است که عمده فعالیت آن توزیع گاز طبیعی به بیش از 1 میلیون مشتری مسکونی ، تجاری و صنعتی در کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و تنسی. این شرکت همچنین گاز طبیعی را برای نیروگاه ها تأمین می کند. پیمانت به طور معمول توسط J.D. Power برای جلب رضایت مشتری به رسمیت شناخته شده است ، و توسط Cogent Reports به عنوان یکی از مارک های معتبر ابزار در ایالات متحده معرفی شده است.

خط رسانه ای دوک انرژی:
800.559.3853

خط رسانه ای گاز طبیعی پیمانت:
877.348.3612

منبع انرژی دوک

لینک های مربوطه

http://www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید