کمک قبض انرژی در دسترس مشتریان Mon Power و Potomac Edison در ویرجینیای غربی از طریق وزارت بهداشت و منابع انسانی WV

کمک قبض انرژی در دسترس مشتریان Mon Power و Potomac Edison در ویرجینیای غربی از طریق وزارت بهداشت و منابع انسانی WV

واجد شرایط بودن مزایای LIEAP براساس درآمد ، اندازه خانوار و اینکه آیا خانواده هزینه های گرمایش را بر عهده دارد ، تعیین می شود. برای احراز صلاحیت ، خانوارها باید کلیه دستورالعملهای برنامه را شامل شوند ، که شامل درآمد سالانه یک متقاضی در زیر یا کمتر از 60 درصد از درآمد متوسط ​​ایالت ویرجینیای غربی است.

حداکثر سطح درآمد ناخالص مجاز برای سال مالی LIEAP سال 2021 عبارتند از:

اندازه خانوار

سقف درآمد ماهانه ناخالص

1

1931 دلار

2

2525 دلار

3

3،119 دلار

4

3713 دلار

5

4307 دلار

6

4901 دلار

7

5495 دلار

8

6،089 دلار

9

6،683 دلار

10

7277 دلار

* برای هر شخص اضافی ، اضافه کنید 594 دلار. خانوارهایی که درآمدشان از حداکثر مبلغ بیشتر باشد ، واجد شرایط نیستند. با این حال ، ممکن است برخی از انواع درآمد برای LIEAP مستثنی باشد.

مطلب مرتبط  گاز طبیعی پیمانت کمک های اضافی را برای مشتریان در هنگام همه گیری اعلام می کند

برنامه ها در سایت www.wvpath.org در دسترس هستند و همچنین می توانند در دفاتر محلی DHHR ، آژانس های اقدام جامعه یا مراکز ارشد که توسط آژانس منطقه ای برای پیری اداره می شوند ، تهیه شوند.

درخواست های تکمیل شده باید به دفتر DHHR واقع در شهرستان محل اقامت متقاضی تحویل یا ارسال شود. لیست دفاتر محلی را می توان در https://dhhr.wv.gov/bcf/Pages/MapList.aspx یا با شماره تلفن 304-356-4619 یافت. ارسال برنامه به هر دفتر یا شرکت خدمات دیگری ممکن است دریافت توسط DHHR را به تأخیر بیندازد و از پردازش برنامه جلوگیری کند.

مطلب مرتبط  برق پس از عبور از طوفان زتا در جورجیا به تقریباً 741،000 مشتری جورجیا برق احیا شد

Mon Power در حدود 345000 مشتری در 34 سال خدمات ارائه می دهد ویرجینیای غربی شهرستانها Mon Power را در www.mon-power.com ، در توییتر دنبال کنید MonPowerWV، و در فیس بوک در www.facebook.com/MonPowerWV.

پوتومک ادیسون در 7 نفر در حدود 270،000 مشتری خدمات ارائه می دهد مریلند شهرستانها و 137،000 مشتری در Panhandle شرقی ویرجینیای غربی. Potomac Edison را در www.potomacedison.com ، در توییتر دنبال کنید PotomacEdison، و در فیس بوک در www.facebook.com/PotomacEdison.

مطلب مرتبط  خرس بزرگ تصویب نهایی دادگاه از طرح ترتیب

FirstEnergy به ایمنی ، قابلیت اطمینان و تعالی عملیاتی اختصاص یافته است. 10 شرکت توزیع برق این کشور یکی از بزرگترین سیستم های الکتریکی متعلق به سرمایه گذاران کشور را تشکیل می دهد که به مشتریان در این کشور خدمات ارائه می دهد اوهایو، پنسیلوانیا، نیوجرسی، ویرجینیای غربی، مریلند و نیویورک. زیرمجموعه های انتقال این شرکت تقریباً 24500 مایل خط انتقال را که مناطق غرب میانه و میانه آتلانتیک را به هم متصل می کند ، کار می کنند. FirstEnergy را بصورت آنلاین در www.firstenergycorp.com و در توییتر دنبال کنید FirstEnergyCorp.

SOURCE FirstEnergy Corp.

لینک های مربوطه

http://www.firstenergycorp.com

پاسخی بگذارید