کمیته ویژه جهانی فولینگ مشاوران مستقل را حفظ می کند

کمیته ویژه جهانی فولینگ مشاوران مستقل را حفظ می کند

WENLING ، چین، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Fuling Global Inc (Nasdaq: FORK) (“Fuling Global” یا “شرکت”) ، تولید کننده و توزیع کننده محصولات با یکبار مصرف پلاستیک و کاغذی که بصورت عمده سازگار با محیط زیست نیستند ، امروز اعلام کرد که کمیته ویژه ( “کمیته ویژه”) هیئت مدیره خود (“هیئت مدیره”) را حفظ کرده است هولیان لوکی، شرکت به عنوان مشاور مالی خود ، King & Wood Mallesons ، LLP به عنوان آن است ایالات متحده مشاور حقوقی و کونیرز دیل و پیرمن به عنوان آن جزایر کیمن مشاور حقوقی ، جهت مشاوره در بررسی پیشنهاد غیر الزام آور از قبل اعلام شده از سوی گروه خریدار (“گروه خریدار”) برای به دست آوردن کلیه سهام عادی برجسته شرکت که قبلاً توسط گروه خریدار به صورت نقدی نگهداری نشده است ، کسب کند. در نظر گرفتن 2.18 دلار در هر سهم

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

گروه خریدار شامل خانم می شود. گیلان جیانگموسس و رئیس هیئت مدیره شرکت به نمایندگی از خود و اعضای خانواده گسترده وی (“خانواده بنیانگذار”) که سهامدار شرکت هستند و آقای چیجون هوانگ، یک سرمایه گذار مالی فردی.

کمیته ویژه همچنان به ارزیابی و در نظر گرفتن این پیشنهاد و همچنین سایر گزینه های موجود برای شرکت می پردازد. شرکت قصد ندارد در مورد ارزیابی کمیته ویژه تحولات بیشتر را اظهارنظر کند یا افشا کند ، مگر اینکه و تا زمانی که تشخیص دهد افشای بیشتر مناسب یا لازم است.

این ارتباطات درخواستی برای خرید یا پیشنهادی برای فروش سهام سهام مشترک فولینگ جهانی نمی باشد. نمی توان اطمینان داد که پیشنهاد نهایی ارائه می شود ، هرگونه توافقنامه عملی خواهد شد یا این یا هر معامله دیگر مورد تأیید یا مصرف قرار می گیرد.

درباره Fuling Global Inc.

مطلب مرتبط  HOMER Grid Software اکنون ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی را مدل می کند

Fuling Global با شش امکانات تولید دقیق در ایالات متحده ، خدمات ویژه یکبار مصرف یکبار مصرف سازگار با محیط زیست را برای صنعت خدمات مواد غذایی و توزیع می کند. مکزیک، اندونزی و چین. محصولات سرویس پلاستیکی و کاغذی این شرکت شامل کارد و چنگال یکبار مصرف ، نی نوشابه ، فنجان ، بشقاب و سایر محصولات پلاستیکی و کاغذی است و توسط بیش از صد مشتری ، از جمله برخی از قابل توجه ترین رستوران ها و خرده فروشان با سرویس سریع در جهان ، در درجه اول در استفاده می شود. ایالات متحده ، چین، کانادا و کشورهای اروپایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: http://ir.fulingglobal.com/.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مفاد “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “تخمین” و جملات مشابه. بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات Fuling Global ، اظهارات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی متفاوت از آنچه در هر بیانیه آینده دار وجود دارد متفاوت باشد. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ انتشار این مطبوعات است و Fuling Global هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه پیش فرض – جستجوی بیانیه ، به جز آنچه طبق قانون قابل اجرا لازم است.

مطلب مرتبط  تابلوهای Toyo مجوز استفاده از فناوری Agilyx در ژاپن را دارند

SOURCE Fuling Global Inc.

لینک های مربوطه

www.fulingplastics.com.cn

پاسخی بگذارید