کمیسیون های تجسم Vientos Del Secano مزرعه بادی در آرژانتین

کمیسیون های تجسم Vientos Del Secano مزرعه بادی در آرژانتین

در کل 20 توربین بادی Envision EN110 2.5 مگاواتی در محل نصب شده است و تقریباً هر سال 217 گیگاوات ساعت برق پاک به شبکه برق منتقل می کند.. توربین های بادی Envision از اولین توربین های “هوشمند” در بخش بودند و مجهز به سنسورهایی برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ، قابلیت اطمینان و کارایی آنها هستند.

با وجود موانع پیش بینی نشده ارائه شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 ، این پروژه در مدت 18 ماه به پایان رسید و بیش از 900 کارگر مشغول به کار بود که 85٪ آنها از جامعه محلی بودند. در عین تلاش خستگی ناپذیر برای تحویل پروژه تا پایان کار ، اقدامات سختگیرانه و بسیار مراقبانه توسط Envision انجام شد تا امنیت تیم های خود را تضمین کند.

مطلب مرتبط  صنعت کابلهای برق در سراسر جهان تا سال 2027

“آنچه Envision در اینجا به دست آورده است ، از نظر اجتماعی و زیست محیطی برای جامعه ما بسیار سودمند است.”گفت: کارلوس بویلاکو، شهردار ویلارینو.

“ما متعهد هستیم که انرژی پاک و مقرون به صرفه ای را برای جوامع بیشتر در این کشور بیاوریم آرژانتین و کمک به انتقال کشور به آینده ای الکتریکی و پایدار. ” گفت رافائل والدز، مدیرعامل Envision Energy آمریکای لاتین.

مطلب مرتبط  Zoomlion در Bauma China 2020 نه خط تولید پیشرو را معرفی می کند

پروژه Vientos Del Secano توسط Envision با ضمانت بانک جهانی تأمین اعتبار شد و کاملاً با دستورالعمل های زیست محیطی و اجتماعی گروه بانک جهانی سازگار است.

تجسم
Envision Group یکی از برترین شرکت های تولید کننده فناوری سبز در جهان است. Envision با مأموریت “حل چالش ها برای آینده پایدار” توربین های بادی هوشمند را از طریق Envision Energy ، باتری های مجهز به AIoT از طریق Envision AESC و بزرگترین سیستم عامل AIoT جهان از طریق Envision Digital طراحی ، فروش و بهره برداری می کند. همچنین این تیم دارای یک تیم پیشرو فرمول E ، Envision Virgin Racing است. Envision Group توسط MIT Technology Review به عنوان یکی از 10 شرکت برتر در میان 50 شرکت هوشمند در جهان در سال 2019 انتخاب شده است. Envision محرک نوآوری است و توسط یک شبکه جهانی از مراکز تحقیق و توسعه و مهندسی در سراسر قاره آمریکا پشتیبانی می شود ، اروپا و آسیا.
www.envision-group.com

مطلب مرتبط  مدیریت دارایی PJ از سهامداران شرکت برق و ماشین آلات TECO ، آموزشی ویبولیتین (1504 TT) خواست تا حمایت کامل از پیشنهاد PJAM را در AGM در تاریخ 11 مه 2020 نشان دهند

تماس مطبوعاتی:
الخاندرا مونوز
[email protected]

SOURCE Envision Energy

لینک های مربوطه

http://envision-group.com

پاسخی بگذارید