کمیسیون های SkyWater توسعه تسهیلات با بودجه دفاعی با مراسم برش روبان و سخنرانان برجسته

کمیسیون های SkyWater توسعه تسهیلات با بودجه دفاعی با مراسم برش روبان و سخنرانان برجسته

در طی چند دهه گذشته ، تخصص ساخت نیمه هادی توسعه یافته و در خارج از ایالات متحده به کارخانه هایی توسعه یافته است ، در حالی که امروزه بیشتر نوآوری های نیمه هادی و توسعه محصول هنوز در ایالات متحده اتفاق می افتد ، فقط 12٪ از تولیدات داخلی انجام می شود ، طبق انجمن صنعت نیمه هادی (SIA). این پویایی قوانین فدرال را برای تسهیل سرمایه گذاری ملی در نظر گرفته شده برای تولید مجدد تولید نیمه هادی هدایت می کند. SkyWater به عنوان تنها ریخته گری بازی خالص متعلق به تنها ایالات متحده ، نقش بسزایی در هدایت بازگشت توانایی های پیشرفته تولید خشکی دارد.

چندین مقام دولتی در مراسم برش روبان SkyWater حضور داشتند:

  • دکتر جفری نادانر ، معاون وزیر دفاع در امور سیاست های وزارت دفاع
  • ایان استف، دستیار دبیر بازرگانی در بازارهای جهانی
  • دین فیلیپس، نماینده ایالات متحده از مینه سوتا ناحیه سوم کنگره
  • استیو گراو، کمیساریای بخش اشتغال و توسعه اقتصادی مینه سوتا
  • تیم بوس، شهردار بلومینگتون ، مینه سوتا

SkyWater همچنین از استقبال دکتر خوشحال شد. مت کی از وزارت نیروی دریایی ارتش ، که مسئولیت نیازهای بی نظیر DOD به میکروالکترونیک را هدف قرار می دهد ، و جان نوفر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی SIA ، انجمنی که نقش بسزایی در توسعه قوانین برای تقویت تولید داخلی دارد.

مطلب مرتبط  در سراسر جهان صنعت متیل ترشیاری بوتیل اتر تا سال 2027

سرمایه گذاری DOD در توسعه تسهیلات SkyWater تحت برنامه Microelectronics معتمد و مطمئن انجام شد ، که به دنبال همکاری با شرکای صنعت و آزمایشگاه برای ارائه راه حل های فناوری پایدار و مطمئن برای امنیت و دفاع ملی است. در حالی که این بخش جدید از تسهیلات SkyWater به منظور افزایش قابلیت های میکرو الکترونیک برای DOD و بازار استراتژیک Rad-Hard ساخته شده است ، همچنین فناوری های مکمل را برای برنامه های تجاری در محیط های شدید مانند فضا و تصویربرداری پزشکی فراهم می کند. علاوه بر این ، SkyWater این امکان را به شما می دهد تا برای بهبود عملکرد دستگاه با سیگنال مخلوط و ارائه بسته های پیشرفته ، فناوری فرآیند اتصال متقابل مس را اضافه کند.

وی گفت: “بسیار خوب است كه ببینیم صنعت ، دولت و دانشگاه برای گردهم آمدن رویدادهایی مانند امروز گرد هم می آیند.” ایان استف، دستیار دبیر بازرگانی در بازارهای جهانی. “تور صبح امروز در تاسیسات ساخت جدید ، که من بسیار تحت تأثیر آن قرار گرفتم ، اثبات این است که تولید مقیاس بزرگ و پیشرفته همچنان در ایالات متحده آمریکا. قابلیت های داخلی ما در زنجیره تامین بالا و پایین باید افزایش یابد … و افزایش خواهد یافت. این امر با رویکردهای صنعت محور با مشارکت دولت برای بهبود فضای سرمایه گذاری همچنان ادامه دارد که امروز در اینجا نشان داده شده است. ”

مطلب مرتبط  شرکت P&F Industries ، Inc وام تحت حمایت برنامه محافظت از چک با وثیقه تحت قانون CARES

وی افزود: “این زمان فوق العاده هیجان انگیز برای SkyWater و صنعت نیمه هادی است. اکنون زمان ساخت فن آوری های پیشرفته تولید است تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از موج بعدی محاسبات در داخل توسعه یافته است.” توماس سوندرمن، رئیس SkyWater و مدیر اجرایی. “به دلیل چشم انداز و رهبری شرکای ما در وزارت دفاع است که SkyWater و سرمایه گذاران ما قادر به انجام سهم ما در زمینه نوآوری در آمریکا و رشد بخش داخلی با فناوری پیشرفته هستند.”

ویدئویی از مراسم برش روبان SkyWater در صفحه رویدادهای وب سایت شرکت موجود است. برای اطلاعات بیشتر در مورد SkyWater ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected].

درباره فناوری SkyWater
SkyWater تنها ریخته گری نیمه هادی بازی خالص متعلق به ایالات متحده و مستقر در ایالات متحده است و یک تامین کننده معتمد معتبر DOD است ، متخصص در خدمات توسعه فناوری سفارشی و تولید صدا برای مدارهای مجتمع و دستگاه های خرد. از طریق مدل Foundry Technology ، عملکردهای جهانی و قابلیت های پردازش منحصر به فرد SkyWater راه حل های CMOS ، قدرت ، رادی سخت و سیگنال ترکیبی را فراهم می کند. SkyWater’s Advanced Technology Services به توسعه IC های ابررسانا و 3D به همراه دستگاه های نانولوله کربنی ، فوتونیک و MEMS کمک می کند. این شرکت در بازارهای در حال رشد مانند هوا فضا و دفاع ، خودرو ، زیست پزشکی ، ابر و محاسبات ، مصرفی ، صنعتی و اینترنت اشیا به مشتریان خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.skywatertechnology.com/.

مطلب مرتبط  گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

SOURCE SkyWater Technology

لینک های مربوطه

www.skywatertechnology.com

پاسخی بگذارید