کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech از مهمترین تصمیم گیرندگان در صنایع گاز ، LNG و انرژی استقبال کرد

کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech از مهمترین تصمیم گیرندگان در صنایع گاز ، LNG و انرژی استقبال کرد

صنعت گاز برای رسیدن به میزان خالص انتشار کربن تا اواسط قرن هم مقاوم و هم حیاتی خواهد بود

این اجلاس استراتژی ها و روندهای تجاری را نشان می دهد که در حال حاضر بر صنایع گاز ، LNG و انرژی تسلط دارند

لندن، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کنندگان در کنفرانس استراتژیک اجلاس مجازی Gastech امسال دیدگاه های انتقادی ویژه ای را از وزیران ، سیاست گذاران ، رهبران تجارت ، اخلالگران و مبتکران دریافت کردند. امروز ، در دومین روز اجلاس ، برخی از مهمترین مدیران اجرایی در صنایع گاز ، LNG و انرژی اظهار نظر کردند. رویداد برجسته صنعت گاز ، LNG و انرژی جهان از 7 تا 11 سپتامبر به صورت دیجیتالی برگزار می شود.

گاستک در گذشته همیشه مدیرعاملان برتر را داشته است شاخه به عنوان سخنران برنده شوید. مشارکت در کلاسهای برتر در موضوعات استراتژیک و فنی توسط بیش از 200 سخنران در 89 جلسه و سخنرانی کنفرانس ارائه خواهد شد. بیش از 1500 نماینده در پلت فرم برجسته جهان برای تبادل دانش در مورد گاز ، LNG و انرژی شرکت می کنند. در بالای دستور کار مباحث آینده گرا در صنعت وجود دارد ، مانند امنیت انرژی تأمین ، مقرون به صرفه بودن و پایداری ، پیش بینی تقاضا ، بهبود فعالیت سرمایه گذاری و تغییرات عرضه در جهان پس از COVID-19.

جوزف مک مونیگل، دبیرکل مجمع بین المللی انرژی ، دومین روز کنفرانس را با سخنرانی اصلی سخنرانی کرد: این فرصت های جدیدی را برای صنعت گاز فراهم می کند که می تواند نقش بیشتری در دستیابی به اهداف در زمینه های آب و هوایی ، هوای پاک و دسترسی به انرژی داشته باشد. “

نمایندگان برجسته صنعت از همه کشورها در مورد بازار جهانی LNG فعلی و آینده بحث کردند. آتسونوری تاکهوچی، مدیر اجرایی ، مدیر کل ارشد بخش بهینه سازی و تجارت LNG در توکیو گاز ، گفت: “شرکت ما قصد دارد به توسعه پایدار بازار جهانی انرژی و اجرای اقتصاد کم کربن و جامعه بدون کربن زدایی که در پیش است کمک کند. می بینیم که این آینده ماست. “

فیصل خان، مدیر ارشد مالی Sempra LNG ، گفت: “ما نسبت به رشد گاز طبیعی و LNG و تقاضای آنها در سراسر جهان ، به ویژه در آسیا بسیار خوش بین هستیم. ما انتظار داریم که در طولانی مدت با زغال سنگ رقابت کند ، هم به دلیل هزینه های اجتماعی ناشی از انتشار گازهای گلخانه ای و هم به طور بالقوه حتی برای مدت زمان طولانی بر اساس قیمت. ” آناتول فیگین، مدیر ارشد تجاری از چنیر، اضافه کرد ، “ما بسیار مطمئن هستیم که LNG ، و به ویژه LNG ایالات متحده ، یک کمک حیاتی خواهد کرد و بخشی از یک راه حل طولانی مدت است که چندین دهه طول خواهد کشید.”

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول جدید با عملکرد بالا 158 را معرفی می کند

توماس سیبال، نویسنده ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی در C3.ai ، یک سخنرانی Gastech Tech در مورد تحول دیجیتال صنعت نفت و گاز و اهمیت فناوری های دیجیتال برای زنده ماندن از اثرات COVID-19 ارائه داد. وی گفت: “وقتی صحبت از مرگ انبوه شركت ها و تحول دیجیتال می شود ، پیش بینی هایی وجود دارد كه 70٪ شركت هایی كه امروز وجود دارند ، دیجیتالی می شوند و 21٪ نیز موفق خواهند بود. بقیه از کار خارج می شوند. آنها به دست می آیند ، ادغام می شوند و دیگر وجود ندارند. وقایع اخیر این کار را حتی سریعتر خواهد کرد. این روند تحول دیجیتال پس از COVID در اقتصاد به طور قابل توجهی تسریع شده است. “

پتانسیل هیدروژن برای ایفای نقشی اساسی در آینده ای انرژی پاک ، ایمن و مقرون به صرفه توسط نمایندگان صنعت از همه کشورها طی یک میزگرد مورد بحث قرار گرفت. De La Rey Venter ، معاون اجرایی ، مجتمع های تجاری گاز در شل ، این س rال را بیان کرد: هیدروژن چقدر در تحقق اهداف آب و هوایی ما مهم است؟ صادقانه بگویم ، یک مفهوم مهم ماموریت “.

کیسوکه ساداموری، مدیر ، بازارهای انرژی و امنیت ، آژانس بین المللی انرژی ، گفت: “در حال حاضر فرصت های زیادی برای هیدروژن وجود دارد ، احتمالاً بیش از هر زمان دیگر ، بنابراین ما باید این کار را اکنون انجام دهیم. آنچه تا سال 2030 انجام می دهیم بسیار مهم است. چالش ما این است که حرکت جدی را به تصمیمات سرمایه گذاری تبدیل کنیم. “هیدروژن نقش مهمی در کربن زدایی صنعت انرژی بازی خواهد کرد. امروز نمایشگاه و کنفرانس هیدروژن Gastech برای اولین بار راه اندازی شد. به موازات Gastech در همان مکان برگزار می شود و کسانی را می خواهد که توسعه هیدروژن را ترویج داده و کسانی که سرمایه گذاری می کنند را قادر می سازد سپتامبر آینده در سنگاپور دیدار کنند.

مطلب مرتبط  آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

لیزا گلاتچ، مدیر عامل شرکت Sempra LNG ؛ تریسی لوتیان، معاون ارشد ، LNG در ExxonMobil ؛ جولی مایو، شریک معاملات انرژی و رئیس نفت و گاز ایالات متحده در Norton Rose Fulbright US LLP و ماریا سفروزا، معاون ارشد رئیس جمهور ، آسیا و اقیانوسیه ، بیکر هیوز در مورد تنوع و شمول انرژی و اهمیت شرکت هایی که برای دستیابی به تعادل ابتکار عمل می کنند ، بحث کرد. ExxonMobil میزبان پانل های Power Play بود که زنان از سراسر صنعت انرژی را گرد هم آورد. به همین مناسبت ، تعالی به رسمیت شناخته شد و از ترویج تنوع بیشتر و محیطی که در آن زنان می توانند توسعه پیدا کنند ، حمایت شد.

مارتین هوستون، معاون رئیس جمهور در تلوریان ، روز دوم کنفرانس استراتژیک را به همراه ایتنه ترانر ، مجری برنامه Gastech با ارزیابی ارزیابی کرد و اظهار داشت: “تقاضای انرژی در حال رشد است و گاز بخش مهمی از آن است!” ایده اصلی اجلاس این بود که صنعت گاز برای دستیابی به کربن صفر خالص تا اواسط قرن هم انعطاف پذیر و هم حیاتی خواهد بود. همه شرکت های گاز اکنون شرکت های انرژی با یک اختیار مشترک برای پیشبرد آینده انرژی کم کربن هستند.

سخنرانان دیگر در بحث های امروز شامل آ .: پرابهت سینگ، رئیس و مدیر عامل ، Petronet LNG؛ نیک هلندر، عضو هیئت اجرایی Uniper SE؛ کیسوکه ساداموری، مدیر ، بازارهای انرژی و امنیت ، آژانس بین المللی انرژی؛ سانجیو لامبا، معاون اجرایی ، APAC ، Linde ؛ Thorbjoern Fors ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، برنامه های کاربردی صنعتی ، انرژی زیمنس و دن فلدمن، شریک ، شیرمن و استرلینگ؛ هیروکی ساتو، مدیر عامل و مدیر ارشد مشارکت جهانی ، JERA Inc. جون نیشیزاوا، معاون اجرایی رئیس ، مدیر عامل گروه ، گروه گاز طبیعی ، شرکت میتسوبیشی ؛ جین لیائو، مدیر عامل ، تجارت گاز طبیعی ، شرکت CPC ، تایوان؛ استیو هیل، معاون اجرایی رئیس جمهور در بازاریابی و بازرگانی گاز و انرژی ، شل ؛ ایرتیزا سید، رئیس جمهور ، شرکت توسعه بازار ExxonMobil LNG و مایکل استوپارد، استراتژیست ارشد گاز ، IHS Markit

مطلب مرتبط  Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

مباحث اجلاس مجازی Gechech شامل نقش گاز طبیعی در انتقال انرژی ، اهمیت حیاتی اینترنت اشیا and و امنیت داده ها در آینده صنعت انرژی ، اثرات مقررات زدایی بر بازارها و سرمایه گذاری ها ، فرصت ها و چالش های بخش انرژی از طریق صنعت است. 4.0 ، توانایی هیدروژن در انجام تعهدات دكربن سازی ، و تأثیر فعالیت محیط زیست بر فرصت های ظهور رشد برای صنعت.

اجلاس مجازی Gastech 2020 به جای نمایشگاه و کنفرانس Gastech برگزار می شود که باید در ماه سپتامبر در سنگاپور برگزار شود. رویدادهای dmg و هیئت مدیره Gastech ، با مشورت با Enterprise Singapore و هیئت گردشگری سنگاپور ، تصمیم به برگزاری این رویداد در 13 تا 16 آوریل گرفته اند. سپتامبر 2021 به دلیل نگرانی در مورد همه گیر جهانی و دسترسی و رفاه سخنرانان ، نمایندگان ، غرفه داران و بازدید کنندگان.

اطلاعات در مورد Gastech

گاستک تقریباً 50 سال است که زمینه تبادل در بخشهای گاز ، LNG و انرژی را فراهم کرده است. در حالی که جهان به آرامی از سایه COVID-19 خارج می شود ، اجلاس مجازی Gastech می خواهد به مهمترین موضوعات و فرصت های امیدوارکننده صنعت گاز ، LNG و انرژی در 4 دوره صنعتی بپردازد.

اجلاس مجازی Gastech که از 7 تا 11 برگزار می شود سپتامبر 2020 راهنما و جهت دهی خواهد بود زیرا صنایع گاز ، گاز LNG و انرژی به دنبال تعادل بین اولویت های شرکت ها و مجوز فعالیت در دنیای COVID-19 هستند. این اجلاس با تمرکز بر نوآوری فناوری ، پویایی عرضه و تقاضا ، مشارکت در حال توسعه ، ارتباطات و متخصصان و حاکمیت و اهرم فشار ، دستور کار صنایع جهانی گاز ، LNG و انرژی را برای دهه های آینده تعیین خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر ببین www.gastechevent.com.

ما را در شبکه های اجتماعیGastechevent دنبال کنید و از #GTVirtualSummit و #Gastech برای آخرین صداهای اصلی و به روزرسانی های اخبار در طول رویداد استفاده کنید!

SOURCE Gastech Virtual Summit 2020

پاسخی بگذارید