کنفرانس مجازی جهانی IEC 61850 Global 2020 که توسط انجمن های هوشمند گرید برگزار می شود

کنفرانس مجازی جهانی IEC 61850 Global 2020 که توسط انجمن های هوشمند گرید برگزار می شود

لندن، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – IEC 61850 Global 2020 مطابق برنامه ریزی برگزار می شود 26-30 اکتبر 2020، روی بستر رویداد مجازی Swapcard. با توجه به اهمیت به اشتراک گذاری اطلاعات برای حفظ حرکت از استقرار شبکه هوشمند ، سازمان دهندگان تصمیم گرفتند طبق برنامه ریزی شده عمل کنند و همان اطلاعات باکیفیت را از طریق یک قالب مجازی در این زمان چالش برانگیز برای سفرهای تجاری تحویل دهند.

می گوید: “چه کسی می داند چه موقع محدودیت های مسافرتی کاملاً برداشته می شود.” ماندانا وایت، مدیر عامل انجمن های هوشمند گرید ، سازمان دهندگان IEC 61850 Global 2020. “اما در حالی که جهان در حال حاضر به نظر می رسد نامشخص است ، می توانیم با تغییر روش ارائه اطلاعات به مشتریان ، اطمینان خود را به جدول بیاوریم. بدون از دست دادن حرکت در حرکت شبکه هوشمند به جلو حرکت می کند. انجمن IEC 61850 در چند سال گذشته پیشرفت مستقر در استقرار چشمگیر را تجربه کرده است ، این شرم آور است که اکنون این حرکت را شکسته باشد. برای به طور کامل خودکار و مدیریت از راه دور شبکه های خود نقش ما تسهیل مکالمات مورد نیاز برای تحریک ایده های جدید و تفکر جدید و کمک به اپراتورهای شبکه در تسریع در استقرار شبکه های هوشمند خود است و ما قصد داریم این کار را ادامه دهیم به هر شکل که مناسب باشد در هر زمان معین. “

برنامه 5 روزه امسال اکتشافی جهانی در مورد استقرار IEC 61850 در طیف گسترده ای از سناریوهای شبکه را ارائه می دهد. با 22+ مورد مورد مطالعه برنامه از اروپا، ایالات متحده آمریکا، خاورمیانه، آفریقا، آسیاو استرالیا، این فرصتی مناسب برای شرکت کنندگان است تا بتوانند وسعت و عمق بینش مورد نیاز خود را برای سوخت فعالیت های IEC 61850 خود در سال آینده ایجاد کنند.

مطلب مرتبط  Trina Solar ماژول 600W Vertex را معرفی کرده است و قصد دارد تولید ماژول های 550W خود را در اواخر سال جاری آغاز کند

این که آیا آنها در ابتدای کاوش IEC 61850 خود قرار داشته باشند ، در مقیاس بزرگ پیاده سازی شده اند یا در حال برنامه ریزی موج بعدی بروزرسانی های خود هستند ، شرکت کنندگان از مشاوره همتا به همتا ، نمایش بسیار خوبی بهره مند می شوند. جدیدترین ابزارها و فناوری ها و اکتشاف مشارکتها و اتحادهای جدید ، که تلاشهای آنها را به هم می رساند و پروژه های IEC 61850 آنها را به سطح بعدی سوق می دهد.

نکات برجسته رویداد عبارتند از:

 • 22+ مطالعات موردی برنامه های کاربردی – شنیدن خبره از پیشروترین برنامه های IEC 61850 و متخصصان اجرای برنامه در مورد آموخته های عملی استاندارد از طریق شبکه هوشمند در سطح جهان
 • کارگاه اصول – با پیشرفت در آخرین تحولات استاندارد و درک بلوک های اساسی ساخت این مجموعه و استاندارد در حال تکامل از طریق این کارگاه عملی دستی که توسط کریستوف برونر، Convenor of TC57 WG10
 • سمینار ادغام DER – به دست آوردن همه بینش ها و پیش بینی های لازم برای استفاده بهینه از IEC 61850 در حوزه DER برای کمک به گسترش استقرار خود در خارج از پست به موقع و مقرون به صرفه تر کمک می کند.
 • میزهای میزگرد نهایی کاربر – فرصت مناسب برای داشتن سؤالات در زندگی واقعی شما توسط طوفان مغزی و حل مسئله از طریق این سری از مباحث میزگرد صمیمی با دسترسی به نمایندگان کل اکوسیستم IEC 61850
 • پانل های نوآوری فناوری – فرصتی برای شنیدن برنامه های توسعه محصول از تأمین کنندگان کلیدی فن آوری ، به چالش برانگیزترین سؤالات شما پاسخ داده شده و بر جهت پیشرفت محصول آینده به نفع نیازهای کاربر نهایی تأثیر می گذارید.
 • منطقه راه حل – در کنار کنفرانس اصلی 3 روزه ، این یک فرصت منحصر به فرد برای بازدید از تامین کنندگان اصلی محصولات و خدمات با قابلیت IEC 61850 ، دسترسی به نمایندگان فنی آنها و دریافت مشاوره متناسب و مناسب برای سناریو شبکه شماست.
 • آزمایشگاه های آزمایشی زنده – فرصتی برای شرکت در یکسری جلسات خصوصی 1: 1 در کنار همایش های کنفرانس ، تجربه ای مفید از پیشرفته ترین و آینده نگرترین راه حل های IEC 61850 در بازار را برای شما فراهم می کند.
مطلب مرتبط  پلت فرم Seunicloud Shanghai Electric برنده جایزه در WAIC 2020 برای بهترین استفاده صنعتی از فناوری های هوش مصنوعی čeština English English English English Pусский español برزیل - Português America Latin - español

بلندگوها عبارتند از:

 • کریستوف برونر، رئیس جمهور it4power & Convenor – IEC TC57 WG10
 • الکس آپوستولوف، سردبیر – PacWorld
 • فرانسیس کلیولند، رئیس جمهور بین المللی مشاوره زانتیوس و کنونور – IEC TC57 WG15
 • نیکلاس اتردن، مهندس ارشد تحقیق و توسعه در Vattenfall & Convenor – TC88 JWG25
 • مارتین گرین وود، سیستم های ثانویه فن آوری – تنه
 • دیوید مک دونالد، مهندس رهبری مانیتورینگ سیستم – ایبردرولا
 • دیوید دل ژوستینا، رئیس گروه پروژه Smart Grids – اونارتی
 • جوزپه ریگادلو، کارشناس ارشد اتوماسیون – Enel
 • بیرکیر هاییمسون، مدیر پروژه توسعه شبکه هوشمند – تلفن
 • راجیل سریواستوامدیر ارشد عمومی – شرکت شبکه برق از هند
 • تابو سیتول، مدیر تعمیر و نگهداری کارخانه کنترل – اسكوم
 • پابلو هیومرس فلورس، رئیس نظارت و اتوماسیون دیجیتال – التروسول
 • طاهر صالح، امنیت سایبری فناوری عملیاتی (ICS / SCADA) – DEWA
 • لوران گوز، مدیر استانداردسازی – اشنایدر الکتریک
 • پیتر کراولی، استاد و مدیر مرکز EPSRC آموزش دکترا در شبکه های قدرت – دانشگاه منچستر

توصیفات نسخه های گذشته IEC 61850 Global:

“این رویداد به خوبی سازماندهی شده است ، و کیفیت ارائه دهندگان ، ارائه ها و موضوعات بهترین چیزی است که من تا به حال در آن شرکت کرده ام. بسیار خوب انجام شده و از شما سپاسگزارم.”

Tuan Vu، مهندس ارشد استراتژی های دیجیتال و دارایی – پاورلینک کوئینزلند

“فرصت عالی برای تبادل ایده های مربوط به آخرین تحولات مربوط به اتوماسیون فرعی و مدل سازی DER.”

جان ولتمن، مشاور – آلیاندر

“یک فرصت عالی برای دیدن فراتر از تجربیات خود و دیدن اینکه چگونه سایر افراد راه حل هایی را برای مشکلات مشترک ارائه می دهند.”

مطلب مرتبط  FABTECH 2020 لغو شد

جولیو ای. دومینگوز، طراح SAS – UFD

منطقه راه حل مجازی:

از تولیدکنندگان انجمن IEC 61850 دعوت شده است تا به منطقه حمایت مالی مجازی بپیوندند که در آن بتوانند مشخصات برند خود را بالا ببرند ، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و تخصص خود را با گروهی متمرکز و تأثیرگذار از ابزار IEC 61850 رهبران پیاده سازی و تصمیم گیری در میان بگذارند. سازندگان با داشتن 20 اسپانسر ، ما از نمایش متمرکز و مرتبط با جدیدترین ابزارها ، فناوری ها و خدمات برای مخاطبان خود و حداکثر دید برای هر حامی اطمینان می دهیم.

تاریخ وقایع و مکان:

کنفرانس: 26-30 اکتبر 2020
مکان: بستر مجازی Swapcard
وب سایت رویداد: https://www.smartgrid-forums.com/forums/iec-61850-global

برای اطلاعات بیشتر ، مصاحبه ها و اعتبارنامه رسانه ها:

ماندانا وایت
مدیرعامل – انجمن های هوشمند شبکه
تلفن: + 44- (0) 20-8057-1700
پست الکترونیک: [email protected]

Smart Grid Forums تولید کننده یک کنفرانس مستقل است که در بخش انرژی تخصص دارد. ما با متخصصان مهندسی همکاری می کنیم تا مفاهیم رویداد خلاقانه و برنامه هایی با کیفیت بالا را ایجاد کنیم که تصمیم گیرندگان فنی را به آنها اطلاع می دهد و آنها را قادر می سازد تا نتایج استثنایی را ارائه دهند.

رویکرد ما کاملاً هدایت بازار است. ما استثنایی نزدیک به پیشرفت های صنعت هستیم. از طریق فرآیند تحقیق عمیق ، سخت و بی طرفانه ما با تحقیقات عمیق با TSO ، DSO ، ژنراتور ، مشاوره های مهندسی و مبتکران فناوری ، ما یک قدم جلوتر از پیشرفت های صنعت باقی مانده و بسترهای رویدادهای زنده را ارائه می دهیم که به عنوان یک عامل ایجاد کننده ایده های جدید ، جهت های جدید عمل می کنند. و رویکردهای جدید برای دستیابی به امنیت انرژی در آینده

SOURCE شبکه های هوشمند هوشمند

پاسخی بگذارید