کنفرانس Centrus to Webcast در تاریخ 12 ماه مه در ساعت 8:30 دقیقه صبح ET

کنفرانس Centrus to Webcast در تاریخ 12 ماه مه در ساعت 8:30 دقیقه صبح ET

BETHESDA ، Md.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Centrus Energy Corp. (NYSE American: LEU) فراخوان همایش سه ماهه خود را با سهامداران و جامعه مالی از طریق اینترنت از طریق اینترنت پخش می کند. سه شنبه ، 12 مه 2020، در 8:30 بامداد ET. این شرکت گزارش درآمد سه ماهه اول خود را برای سال 2020 منتشر می کند ، که به پایان رسید 31 مارس 2020بعد از بسته شدن بازارها دوشنبه 11 اردیبهشت.

فراخوان کنفرانس برای شنوندگان که از طریق وب سایت شرکت ، www.centrusenergy.com وارد سیستم می شوند ، باز خواهد بود. پیوند تماس با ما در بخش روابط با سرمایه گذار وب سایت قرار خواهد گرفت و پخش پخش وب از طریق آن امکان پذیر است جمعه 22 اردیبهشت 2020.

Centrus Energy یک منبع قابل اعتماد در مورد سوخت هسته ای و خدمات صنعت انرژی هسته ای است. Centrus از طریق قابلیت اطمینان و تنوع منابع تأمین شده خود ، برای مشتریان خود از ارزش برخوردار می باشد – به آنها كمك می كند تا نیاز روزافزون به انرژی تمیز ، مقرون به صرفه و بدون كربن را برطرف كنند. از سال 1998 ، این شرکت بیش از 1750 سال راکتور سوخت را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار داده است که معادل 7 میلیارد تن ذغال سنگ است. Centrus با داشتن امکانات فنی و مهندسی در سطح جهانی ، نسل های بعدی فن آوری سانتریفیوژ را نیز پیش می برد تا آمریکا بتواند توانایی غنی سازی اورانیوم داخلی خود را در آینده بازگرداند. اطلاعات بیشتر در www.centrusenergy.com.

مطلب مرتبط  بچل رئیس جمهور جدید را برای رهبری مشاغل جهانی نفت ، گاز و مواد شیمیایی و معادن و فلزات منصوب می کند

مخاطب:
لیندسی گیزلر (301) 564-3392 یا [email protected]

SOURCE Centrus Energy Corp.

لینک های مربوطه

https://www.centrusenergy.com

پاسخی بگذارید