کیت نوارهای نواری نوار جامد جدید MOOG Rest بازیابی و بهبود دوام کامیون های سبک و وسایل نقلیه مسافربری

کیت نوارهای نواری نوار جامد جدید MOOG Rest بازیابی و بهبود دوام کامیون های سبک و وسایل نقلیه مسافربری

وی گفت: “دلیلی وجود دارد که MOOG در سراسر صنعت به عنوان مسئله حل شناخته می شود: ما به طور مداوم قطعات خود را مهندسی می کنیم تا به صاحبان فروشگاه ها و تکنسین ها بهترین گزینه های ممکن برای تعویض قطعات را ارائه دهیم.” کیم پلنت، رهبری مدیریت محصول ، شاسی بلند. “با استفاده از این کیت های جدید MOOG Solid Sway Bar ، فناوری های جایگزین با دوام و قابل اعتماد برای ارائه به مشتریان خود برای افزایش عمر و ماندگاری محصول.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینها و سایر محصولات جدید MOOG ، لطفاً به www.MOOGparts.com مراجعه کرده یا با تهیه کننده MOOG خود تماس بگیرید. مانند MOOG در فیس بوک در www.Facebook.com/MOOGparts ، MOOG را در توییتر دنبال کنید www.Twitter.com/MOOGparts، یا با مارک موجود در اینستاگرام در www.Instagram.com/MOOGparts ارتباط برقرار کنید.

درباره Tenneco
دفتر مرکزی در دریاچه فارست ، ایلینویز، Tenneco یکی از طراحان پیشرو در جهان ، تولید کنندگان و بازاریابان محصولات Aftermarket ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain و راه حل های فناوری برای بازارهای متنوع از جمله وسایل نقلیه سبک ، کامیون تجاری ، خارج از بزرگراه ، صنعتی و بعد از فروش با درآمد 2019 است. از 17.45 میلیارد دلار و تقریباً 78000 کارمند در سراسر جهان. بر 1 اکتبر 2018، Tenneco به دست آوردن Federal-Mulul ، یک تامین کننده پیشرو در جهان برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پس زمینه. در آینده ، این شرکت انتظار دارد بخش های خود را جدا کند تا دو شرکت مستقل تشکیل دهد: DRiV ، یک شرکت Aftermarket و Ride Performance و یک شرکت فناوری Powertrain متشکل از گروه های تجاری Powertrain و Clean Air.

مطلب مرتبط  ICML در امتحانات صدور گواهینامه آنلاین برای متخصصان روانکاری و تجزیه و تحلیل روغن گسترش می دهد

بندرگاه امن
این نسخه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر ، از جمله دیگر ، جمله هایی در رابطه با استراتژی های ما و برنامه هایی برای جداسازی دو شرکت مستقل دولتی است. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات متعددی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، از جمله دوره همه گیری COVID-19 و تأثیر آن بر کلی اقتصادی ، تجاری و بازار متفاوت باشد. شرایط ، توانایی (یا ناتوانی) ما در اجرای برنامه های ما برای پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه Accelerate قبلاً اعلام شده و تحقق مزایای پیش بینی شده از این اقدامات ، انعطاف پذیری مالی ما در پرداختن به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، توانایی ما برای حفظ انطباق با توافق نامه های مربوط به بدهی ما و در غیر این صورت نقدینگی کافی از طریق بیماری همه گیر COVID-19 ، از جمله این احتمال وجود دارد که Tenneco ممکن است جدایی کسب و کار Aftermarket & Ride Performance را از تجارت فناوری Powertrain تکمیل نکند (یا دستیابی به برخی موارد یا تمام مزایای پیش بینی شده از چنین جدایی)؛ احتمال جدایی ممکن است تأثیرات منفی بر ترتیبات موجود با Tenneco داشته باشد ، از جمله موارد مرتبط با انتقال ، خدمات تولید و تأمین و امور مالیاتی. توانایی نگهداری و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان یا سایر شرکای تجاری. خطر اینکه فواید جدایی کاملاً محقق نشود یا ممکن است برای تحقق بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد. این خطر که جدایی ممکن است استراتژی تجاری Tenneco را پیش نبرد ؛ انحراف بالقوه توجه مدیریت Tenneco ناشی از جدایی. و همچنین عوامل خطر و اظهارات احتیاطی موجود در گزارش های دوره ای و جاری Tenneco (فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K) که هر از گاهی به SEC ارسال می شود. با توجه به این خطرات و عدم قطعیت ها ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. مگر در مواردی که مشخص شده باشد ، اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این ارتباط ساخته شده است ، و به جز مواردی که طبق قانون مقرر شده است ، Tenneco هیچگونه تعهدی را به عهده نمی گیرد و هرگونه تعهد را رد می کند تا افشای تجدید نظرها یا به روزرسانی های عمومی را به طور عمومی اعلام کند. اظهارات آینده نگر اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل خطر و عدم قطعیت ها هر از گاهی در پرونده های SEC شرکت به تفصیل شرح داده می شود ، شامل گزارش سالانه آن در فرم 10-K برای سال منتهی نمی شود. 31 دسامبر 2019 و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020.

مخاطب:

مطلب مرتبط  Solis CNE را برای سیستمهای تجاری بهبود می بخشد

کارن شعلان (DRiV) – 248.354.4383
[email protected]

بیل داوسون (DRiV) – 847.482.5807
[email protected]

SOURCE DRiV

پاسخی بگذارید