گاز طبیعی پیمانت کمک های اضافی را برای مشتریان در هنگام همه گیری اعلام می کند

گاز طبیعی پیمانت کمک های اضافی را برای مشتریان در هنگام همه گیری اعلام می کند

NASHVILLE ، تن، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گاز طبیعی پیمونت امروز اعلام کرد: این اقدام در حال افزودن مراحلی برای کمک به مشتریانی است که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 رنج می برند.

مراحل اضافی که براساس اقدامات سریع انجام شده برای کمک به مشتریان در ابتدای پاسخ به بیماری همه گیر ایجاد شده است. پیمانت اقدامات اعتباری کلیدی معلق ، از جمله قطع ارتباط برای عدم پرداخت ، هزینه پرداخت دیرهنگام و هزینه کارت اعتباری و سایر پرداختها.

پیمانت، به همراه شرکت مادر خود نیز اهدا کردند 6 میلیون دلار برای اقدامات امدادی COVID-19 در فلوریدا، ایندیانا، کنتاکی، کارولینای شمالی، اوهایو، کارولینای جنوبی و تنسی.

“با بسیاری از خانه ها و مشاغل در نشویل با ادامه مشکلات اقتصادی ، ما فرصت حمایت از جوامع خود و نیازهای انرژی آنها را حتی بیشتر پذیرفتیم. ” ساشا وینتراوب، معاون رئيس جمهور ارشد گاز طبیعی پیمونت. “و اکنون ، به عنوان نشویل شروع به باز شدن می کند و شغل های بیشتری باز می گردند ، ما آماده هستیم تا به همین خانه ها و مشاغل کمک کنیم تا به حالت عادی برگردند. ”

مراقبت پیشرفته مشتری

پیمانت نظارت بر شروع مجدد فعالیت ها و سفارشات محلی در تنسی برای تعیین اینکه چه موقع صورتحساب و پرداخت می تواند از سر گرفته شود.

گزینه های کمک های گسترده

مطلب مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی ضبط ، بهره برداری و ذخیره سازی جهانی کربن در سال 2027 به 26.04 میلیارد دلار برسد

گاز طبیعی پیمانت همچنان به مشتریان مسکونی و تجاری که حسابهایشان به دلیل بیماری یا دستمزدهای گمشده عقب مانده اند ، کمک می کند.

پشتیبانی از این تلاش ها عبارتند از:

  • ابزارهای آنلاین به منظور اینكه مشتریان بتوانند مستقیماً ترتیب پرداخت گسترده ای را انتخاب كنند كه به بهترین نحو نیازهای آنها باشد.
  • فرآیندهای ساده شده برای دسترسی به برنامه کمک به انرژی در منزل کم درآمد (LIHEAP) و سایر وجوه موجود از طریق آژانسهای جوامع.
  • راهنمایی های حرفه ای برای مشتریان مشاغل کوچک برای کمک به تجزیه و تحلیل مصرف انرژی ، بحث در مورد نرخ انرژی و شناسایی راه حل ها برای کمک به کاهش صورتحساب انرژی در هنگام بازگشایی.
  • ادامه چشم پوشی از کارت اعتباری / بدهی و پرداخت هزینه های پیگیری برای مشتریان مسکونی تا دو ماه دیگر ، پس از سرگیری مراحل پرداخت و پرداخت در ایالات خود.

وی گفت: “ما توصیه می کنیم مشتریان به منظور به حداقل رساندن مانده حساب انباشته حساب خود را به پرداخت صورتحساب گاز پیمونت ادامه دهند ، و برای خانواده ها و مشاغل که اکنون با مشکلات مالی شدید روبرو هستند ، امیدواریم که کمک های مالی و منابع ذکر شده در اینجا امداد و آرامش را فراهم کند.” استفان Francescon، مدیر روابط عمومی گاز طبیعی پیمونت.

آنچه مشتریان می توانند انتظار داشته باشند

هنگامی که انتظار می رود از سرگیری صورتحساب استاندارد و پردازش پرداخت ، مشتریان گاز طبیعی پیمونت ارتباط مستقیم دریافت کنند. صرف نظر از زمان بندی ، کلیه مشتریان حداقل یک چرخه صورتحساب کامل برای تهیه ، بحث در مورد گزینه ها و ترتیب پرداخت پرداخت خواهند داشت.

مطلب مرتبط  داینجی برای کمک به جوامع اوهایو تحت تأثیر COVID-19 ، 150،000 دلار اهدا می کند

این شرکت با بازگشت عملیات به حالت عادی ، حجم تماس بالاتر از حد معمول را پیش بینی می کند و مشتریان را ترغیب می کند تا از گزینه های سلف سرویس آنلاین استفاده کنند تا از زمان انتظار طولانی جلوگیری کنند.

مشتریان باید دانلود کنند پی مونت برنامه تلفن همراه یا بازدید کنید piedmontng.com برای اطلاعات و بیشتر معاملات خدمات مشتریانی که قادر به انجام سلف سرویس نیستند می توانند با شماره تلفن 1.800.752.7504 با این شرکت تماس بگیرند.

متخصصان خدمات مشتری گازی پیمونت دوشنبه تا جمعه در دسترس هستند ساعت 7:30 صبح تا 7 بعد از ظهر. (EST)

مشتریانی که به کمک مالی احتیاج دارند ، می توانند به یکی از آژانس های کمک محلی در زیر مراجعه کنند:

گاز طبیعی پیمانت

Piedmont Gas Natural ، یک شرکت تابعه دوک انرژی ، یک شرکت خدمات انرژی است که عمده فعالیت آن توزیع گاز طبیعی به بیش از 1 میلیون مشتری مسکونی ، تجاری و صنعتی در کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و تنسی. این شرکت همچنین گاز طبیعی را برای نیروگاه ها تأمین می کند. پیمانت به طور معمول توسط J.D. Power برای جلب رضایت مشتری به رسمیت شناخته شده است ، و توسط Cogent Reports به عنوان یکی از مارک های معتبر ابزار در ایالات متحده معرفی شده است.

مطلب مرتبط  مشاوران انرژی متمركز یك كمك كمك می كنند و برنامه خیرخواهانه را تقویت می كنند

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکت های نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 30،000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق برنامه های تنظیم شده خود و 3000 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در فورچون 2020 ، و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکایی” فوربز 2019 شناخته شد. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در اینجا موجود است Duke-energy.com. مرکز اخبار دوک انرژی شامل اخبار ، برگه حقایق ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. دوک انرژی روشنایی ویژگی های داستان در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، لینکدین، اینستاگرام و فیس بوک.

مخاطب رسانه ای: جنیفر شارپ
دفتر: 704.731.4108
خط رسانه: 877.348.3612
[email protected]

SOURCE گاز طبیعی پیمونت

پاسخی بگذارید