گروات پیش بینی می کند با وجود بیماری همه گیر ، بیش از 60 درصد در محموله های اینورتر خارج از شبکه افزایش یابد

گروات پیش بینی می کند با وجود بیماری همه گیر ، بیش از 60 درصد در محموله های اینورتر خارج از شبکه افزایش یابد

شنژن ، چین، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تا به امروز ، میلیون ها خانوار در سراسر جهان – عمدتا در جزایر کوچک ، یا در مناطق در حال توسعه و روستایی زندگی می کنند – هنوز دسترسی محدود به شبکه برق دارند و یا حتی دسترسی ندارند. انرژی خورشیدی خارج از شبکه به عنوان راه حل انرژی مقرون به صرفه و با دوام محیط زیست ظاهر شده است. Growatt ، اختصاص داده شدن به یک رهبر جهانی در راه حل های انرژی هوشمند ، فن آوری های پیشرفته PV خود را به دامنه وارد کرده است.

در کاربرد ، توسعه راه حل های خورشیدی خارج از شبکه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. آنجا هستند تقاضاهای متعدد از مشتریان و نیازهای مختلف ولتاژ و شبکه. “تیم تحقیق و توسعه ما ، با بیش از یک دهه تجربه در زمینه الکترونیک قدرت ، اینورترهایی را تولید کرده است که می توانند نیازهای مختلف نیروگاه های خورشیدی خارج از شبکه را در سراسر جهان برآورده کنند.” لیزا ژانگ، مدیر بازاریابی در Growatt. “این که آیا این برنامه برای سیستم های تک فاز یا سه فاز ، برق ورودی از PV ، باتری ، ژنراتور یا شبکه استفاده می شود ، راه حل های خارج از شبکه SPF Growatt – ظرفیت بین 2 کیلو وات تا 30 کیلو وات – می تواند این چالش های فن آوری را برطرف کند و تقاضای مشتریان ”

مطلب مرتبط  دانلود سریال دل قسمت 30 سی ام رایگان

فناوری های پیشرفته Growatt این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا ظرفیت بیشتری برای باتری های خورشیدی ورودی و ذخیره انرژی خود داشته باشند. استفاده از باتری های ARK گروات ایمن تر هستند فسفات آهن لیتیوم محدوده ظرفیت مواد از 2.56 کیلووات ساعت تا 23 کیلووات ساعت است. علاوه بر این ، Growatt راه حل های مختلف ارتباطی مانند GPRS ، WIFI ، USB ، CAN و RS485 را ارائه می دهد. ژانگ خاطرنشان کرد: با چنین انعطاف پذیری ، مشتریان می توانند به راحتی سیستم های PV را در تلفن های خود مدیریت کنند.

مطلب مرتبط  استخراج SSR نتایج رأی گیری از نشست سالانه و ویژه سهامداران سال 2020 را اعلام کرد

Growatt خدمات یک مرحله ای را برای اینورتر خارج از شبکه و بسته باتری ارائه می دهد و از دردسر مشتریان در صورت بروز خطاهای سیستم جلوگیری می کند. علاوه بر این ، از سیستم Growatt OSS (Online Smart Service) می توان برای پیکربندی سیستم های خارج از شبکه و به روزرسانی میان افزار از راه دور استفاده کرد. به گفته ژانگ ، بیش از 60٪ از مسائل سیستم را می توان در سیستم عامل OSS حل کرد. این امر به طور قابل توجهی هزینه های بهره برداری و نگهداری نصاب را کاهش داده و رضایت مشتری را بهبود می بخشد.

مطلب مرتبط  Venture Global Calcasieu Pass ورود اولین قطارهای مایع سازی ساخته شده توسط کارخانه را اعلام می کند

با وجود همه گیری همه گیر امسال ، ژانگ در مورد این موضوع خوش بین است بخش خارج از شبکه. “Growatt سابقه قابل توجهی در مورد قابلیت اطمینان بالا و خدمات کارآمد در طول سالها دارد. راه حلهای خارج از شبکه ما محبوبیت گسترده ای را در آمریکای لاتین، خاورمیانه، آسیا و آفریقای جنوبی. امسال ، علی رغم COVID-19 ، ما همچنان انتظار داریم بیش از 60 درصد در حمل و نقل نسبت به سال 2019 افزایش یابد. ”

منبع گروات

لینک های مربوطه

www.growatt.com

پاسخی بگذارید