گروه ابزار GWS از دستیابی به STF دقیق (STF) خبر می دهد

گروه ابزار GWS از دستیابی به STF دقیق (STF) خبر می دهد

TAVARES ، Fla.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه ابزار GWS خوشحال است که اعلام کرده است STF Precision را خریداری کرده است. STF سومین خرید الحاقی در سال 2020 برای GWS است.

واقع در نزدیکی اشویل ، کارولینای شمالی STF یکی از تولیدکنندگان برجسته ابزارهای برش دقیق است که در درجه اول در دسته ابزارهای الماس پلی کریستال (PCD) ، ابزارهای الماس تک کریستال (SCD) و نیترید مکعب بور (CBN) قرار دارد. سبد قابلیت محصولات این شرکت شامل ابزارهای گردان PCD برای مواد غیر آهنی ، مته های 8 وجهی PCD برای کامپوزیت های هوافضا ، درزهای شیار PCD برای کاربردهای خودرو و ابزارهای مونوبلاک PCD جوش خورده چند مرحله ای است.

این شرکت تجهیزات و تجربه لازم را برای طراحی ، ساخت و بازپس گیری ابزار برای طیف گسترده ای از برنامه ها ، از جمله خسته کننده ، شیار زنی ، چرخش و پروفایل مواد دشوار در ماشین مانند آلومینیوم سیلیکون بالا ، کامپوزیت ها ، فیبر کربن و پلاستیک ها دارد. . با افزودن STF ، GWS جایگاه خود را به عنوان تولید کننده برتر چند رشته ای ابزار برش با عملکرد بالا در بازار امروز تثبیت می کند.

گفت: “STF برای سازمان ما مناسب است.” ریک مک اینتایر، مدیر عامل GWS. “تجربه و دانش تیمی که ما در حال تقویت آن هستیم ، همراه با فرآیندهای تولید انحصاری آنها که با گذشت زمان توسعه یافته اند ، ارزش فوق العاده ای را برای مشتریان GWS ایجاد خواهد کرد. ابزار Rotary PCD برای مدتی یک گروه محدود برای GWS بوده است. ، و این برخی از این شکاف ها را کاملاً پر می کند “، مکینتایر ادامه داد.

وی گفت: “من از پیوستن STF Precision به گروه ابزار GWS بسیار هیجان زده هستم.” جیسون فورد، مالک مشترک و رئیس STF Precision. “ما در STF به موفقیت های زیادی دست یافته ایم ، به شدت در مورد توانایی خود در تولید برخی از دقیق ترین و توانمندترین محصولات در صنعت احساس می کنیم ، و از اینکه موتور GWS قادر به گسترش توانایی های ماست بسیار هیجان زده هستیم.”

جیسون فورد با تیم GWS به عنوان مدیر کل در ادامه کار خواهد کرد کارولینای شمالی عملیات تولید و مالک مشترک و معاون رئیس جمهور ، دیوید نواک، به عنوان مدیر سیستم و یکپارچه سازی به تیم رهبری GWS خواهد پیوست.

گسترش مداوم GWS از طریق خرید و سرمایه گذاری مداوم در فناوری ، تجهیزات و از همه مهمتر کلاس جهانی ، ارزش پیشنهادی بی نظیری را برای مشتریانی که در محیط های ماشینکاری پیشرفته به ویژه در زمینه ابزارهای سفارشی کار می کنند ، ایجاد کرده است.

درباره GWS Tool Group

GWS Tool Group سازنده مستقر و مستقر در ایالات متحده در ساخت ابزارهای برش سفارشی ، استاندارد و استاندارد بسیار مهندسی شده و عمدتاً در بخشهای هوافضا و دفاع ، تولید برق ، خودرو و پزشکی است. GWS Tool Group در طی رشد خود مشاغل مختلفی را به دست آورده است که اکنون به عنوان بخشهای تولیدی مربوط به شرکت عمل می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.GWSToolGroup.com مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید درو استراوچن، EVP بازاریابی و توسعه تجارت برای گروه ابزار GWS ، در [email protected] یا 877.497.8665.

تصاویر مرتبط
gws-acquires-stf-precision.png
GWS STF Precision را به دست می آورد

لینک های مربوطه
گروه ابزار GWS خرید STF Precision را اعلام می کند
مشخصات شرکت GWS

SOURCE GWS گروه ابزار

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

پاسخی بگذارید