گروه تصفیه اکسیفن را بدست می آورد و غشاء را برای علم زندگی ، بازارهای صنعتی و مصرفی گسترش می دهد

شیکاگو، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروه تصفیه از کسب Oxyphen ، مبتکر در غشاهای ردیابی خبر داد. به عنوان بخشی از خانواده گروه تصفیه ، Oxyphen با راه حل های غشایی سفارشی ، توانایی همکاری با مشتریان در علوم زندگی ، مصرف کننده و بازارهای صنعتی را تقویت کرده است.

“ما از داشتن یک کارآفرین عالی مانند علاقه مندیم آنت هوسر و تیم آکسیفن در مأموریت مشترک ما به ما ملحق شدند تا جهان را ایمن تر ، سالم تر و مؤثرتر جلوه دهند. تیم مک کارتیمدیر عامل گروه تصفیه.

غشاء و فرآیندهای غشایی یک فیلم با دقت بالا ساخته شده است که در برنامه های حیاتی برای علم زندگی ، خودرو ، صنعتی و بازار مصرف استفاده می شود. راه حل های غشایی مسیر آهنی Oxyphen تکمیل کننده محصول متخلخل در حال حاضر گسترده و قابلیت تولید در تجارت Porex گروه تصفیه.

مطلب مرتبط  ماراتون پایتخت در مورد توافق پروژه خورشیدی 500 مگاوات Hecate Energy از توکیو گاز توصیه می کند

مدیر گروه اکسیفن گفت: “گروه تصفیه خانه ای ایده آل برای Oxyphen است زیرا ما یک فرهنگ کارآفرینی و محور را با هدف مشتری مشترک داریم.” آنت هوسر. “این به ما امکان می دهد تا بحرانی ترین مشکلات مشتریان را حل کنیم.”

دفتر مرکزی در Wetzikon ، سوئیس، Oxyphen دارای بیش از 60 کارمند در دو مرکز در اروپا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه فیلتراسیون و اکسیفن ، به www.filtrationgroup.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  گروه خدمات کرستون به دست آورد Rilo برق و ارتباطات ساخت و ساز ، LLC (d / b / a RECC بی سیم)

درباره گروه تصفیه

گروه تصفیه ، وابسته به صنایع مادیسون ، با ایجاد راه حل های نوآورانه که ارزش مشتری برجسته ای را ارائه می دهند ، جهان را ایمن تر ، سالم تر و مؤثر تر می کند. گروه فیلتراسیون با داشتن یک تیم پرشور ، رد پای جهانی و فناوری پیشرو ، در حال نوآوری و توسعه راه حلهای بی نظیر تصفیه است. گروه فیلتراسیون با ارائه خدمات ارائه شده به علوم حیات ، کاربردهای با کیفیت هوا ، مایعات و کیفیت هوای داخلی ، به مشتریان بسیار متنوعی خدمت می کند. یکی از شرکتهای با رشد سریع صنعت ، گروه فیلتراسیون از 140 تسهیلات در نزدیک 30 کشور به مشتریان خود خدمت می کند. لطفاً از گروه تصفیه و صنایع مدیسون به آدرسهای زیر بروید: www.filtrationgroup.com و www.madison.net.

مطلب مرتبط  منابع مگریس برای دستیابی به دارایی های تالک آمریکای شمالی

برای سوالات بیشتر:

بریستل مینسکر

گروه تصفیه

[email protected]

لینک های مربوطه

اطلاعات بیشتر در مورد گروه تصفیه

اطلاعات بیشتر در مورد Porex

گروه تصفیه منابع

لینک های مربوطه

http://www.filtrationgroup.com

پاسخی بگذارید