گروه تولید شتاب جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را اهدا کرد

گروه تولید شتاب جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را اهدا کرد

جورجتاون ، ماساچوست.، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه تولید شتاب ، یکی از ده بزرگترین تولیدکننده تخصص در آمریکای شمالی، جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را از طرف اهدا کرد مجله تجاری ورمونت (VBM)) این جایزه ، براساس داده های جمع آوری شده توسط VBM ، رشد شرکت را بر اساس فروش در 5 سال گذشته تشخیص می دهد.

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که با جایزه رشد تجارت ورمونت شناخته می شویم ؛ بدون شک این جایزه نتیجه کار سخت و مستمر همه همکاران ما است.” جیم مورونی، مدیر عامل گروه تولید Momentum. “همزمان تلاش آنها با سرمایه گذاری ما در زمینه پیشرفته ترین فن آوری و تجهیزات برای ارائه بهترین ابزار به تیم ما برای برتری در کارهایی که انجام می دهند ، ما واقعاً توسط این جایزه افتخار می کنیم.”

مطلب مرتبط  فراست و سالیوان تجزیه و تحلیل سوپرآلیاژها و اهمیت گسترش کاربردها در رشد صنعت

سال 2020 زمانی بی سابقه در اقتصاد ایالات متحده بوده است. جوایز رشد تجاری ورمونت از آنجا که بسیاری از شرکت ها در حال ارزیابی مجدد فعالیت های خود هستند و به سرعت شروع به بازگشایی می کنند ، یک چشم انداز مثبت به فضای کسب و کار به ارمغان می آورد. سال 2020 18 بودهفتم مجله تجاری ورمونت میزبان مراسم اهدای جایزه بود. این رویداد امسال به دلیل همه گیری COVID 19 برگزار شد.

در حالی که بیماری همه گیر COVID 19 چالش های منحصر به فردی را ارائه می دهد ، اما برای Momentum این روند منجر به ادامه رشد می شود. گروه تولید شتاب در فوریه سال 2020 تشکیل شد و صنایع NSA ، Vitex Extrusions ، Metal Tronics و KC Precision Machining را گرد هم آورد. تجدید آرایش توانایی Momentum را در ارائه طیف کاملی از راه حل های ساخت فلز پایان یافته و قرارداد ساده می کند. حرکت همچنان به سرمایه گذاری در آخرین فن آوری ادامه می دهد ، بنابراین چابکی آن را بهبود می بخشد و آن را برای رشد مداوم در آینده قرار می دهد.

مطلب مرتبط  وایتفورد برنده دو جایزه کریستال برای تعالی ارتباطات بازاریابی و افتخارات رهبری اجرایی است

“ما خوشبختانه مشتریانی داریم که در حال افزایش و ارائه خدمات ضروری هستند ، و اطمینان خواهیم داد که آماده پاسخگویی به نیازهای آنها هستیم.” مورونی ادامه داد. “ما همچنین به میراث خود در شمال شرقی افتخار می کنیم و مفتخر هستیم که به عنوان یکی از قوی ترین تولید کنندگان در منطقه شناخته شویم.”

درباره گروه تولید شتاب
گروه تولیدی Momentum ، با بیش از 550 کارمند ، بزرگترین شرکت ساخت قرارداد ویژه در نوع خود در نیوانگلند و یکی از 10 شرکت برتر در آمریکای شمالی. NSA به طور مشترک با مشتریان همکاری می کند تا راه حل های تولید ، از جمله مهندسی ، ساخت نمونه اولیه ، ساخت فلز ، ماشینکاری دقیق ، اکستروژن آلومینیوم ، پوشش پودر ، اثر صفحه و مونتاژ را توسعه دهد. این شرکت از هشت مرکز پیشرفته با 24 ساعت کار خاموش 24 ساعته فعالیت می کند سنت جانزبری و لیندونویل ، وی تی، گروتون، Franklin NH، و ایپسویچ و جورج تاون ، کارشناسی ارشد و مجموعاً نزدیک به 550،000 فوت مربع فضای تولید. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mmg1982.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Spire یکی از اولین شرکت های گاز طبیعی در ایالات متحده است که متعهد به بی طرفی کربن است

مخاطب: بیل گریندل
تلفن: +1 614-554-3985
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE گروه تولید شتاب

پاسخی بگذارید