گروه خدمات کرستون به دست آورد Rilo برق و ارتباطات ساخت و ساز ، LLC (d / b / a RECC بی سیم)

گروه خدمات کرستون به دست آورد Rilo برق و ارتباطات ساخت و ساز ، LLC (d / b / a RECC بی سیم)

دنور، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Crestone Services Group، LLC، خوشحالم از اعلام مالکیت برق و ارتباطات Rilo Construction ، LLC (d / b / a RECC Wireless).

RECC Wireless به عنوان بخش کار خواهد کرد کرستون خدمات میدانی A تا Z و تحت هدایت آنها قرار می گیرند کوین گلین، بنیانگذار شرکت RECC Wireless یک سازنده پیشرو در شبکه های بی سیم است که در ساخت و نگهداری برج های کلید در دست متخصص است. “این یک مکمل فوق العاده برای تجارت موجود ما است. قابلیت های بی سیم RECC یکپارچه با خدمات وایرلس ما هماهنگ هستند و به ما امکان می دهند تا بهتر بتوانیم به مشتریان ارتباطی خود خدمت کنیم.” اظهار داشت ریک بارتمدیر عامل گروه خدمات کرستون.

کوین گلینرئیس جمهور RECC Wireless گفت: “ما از پیوستن به ما هیجان زده هستیم کرستون و این را به عنوان همکاری عالی برای هر دو شرکت می بینید. انتقال به زیرساخت های 5G نیاز به تیم هایی با عملکرد خوب و با بودجه دارد و این همان چیزی است که ادغام RECC با آن است کرستون نمایندگی می کند ”

مطلب مرتبط  SOCMA از USITC خواستار افزایش همکاری با شرکای تجاری برای کاهش موانع تجاری است

بارت افزود: “کارمندان با استعداد این شرکت و دو دهه تجربه ما به ما کمک می کند که ما در مسیر خود برای تبدیل شدن به پیمانکار پیشرو ابزار و ارتباطات در غرب ادامه خواهیم داد.”

درباره گروه خدمات کرستون

گروه خدمات کرستون در سال 2015 به منظور توسعه یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات ابزارهای تبلیغاتی که دنبال استراتژیک در بازارهای ارتباطی ، نیرو و توزیع گاز است ، تشکیل شد. تا به امروز ، گروه خدمات کرستون هشت کسب و کار مشاغل حامی ارتباطات و صاحبان خدمات عمومی را به اتمام رسانده است. Crestone Services Group یک سرمایه گذاری مشترک بین Diamond State Ventures ، شرکای سرمایه گذاری Banyan ، مدیریت سرمایه Asydan و گروه Road Road است و توسط مدیر عامل سابق خدمات انرژی بلک ایگل هدایت می شود ، ریک بارت.

درباره شرکتهای دولتی Diamond

Diamond State Ventures که در سال 1999 با تأسیس اولین صندوق خود تأسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری تجاری کوچک دارای مجوز (“SBIC”) است که در زمینه تأمین بدهی و تأمین مالی سهام شرکتهای پایین بازار متوسط ​​فعالیت دارد. ایالات متحده. تقریباً 225 میلیون دلار در سرمایه گذاری شده و متعهد شده در سه صندوق ، DSV در معاملات مختلفی از جمله سرمایه گذاری های رشد / گسترش ، کمکهای مجدد و خریدها شرکت خواهد کرد. از همه مهمتر ، DSV به دنبال سرمایه گذاری در مشاغل استثنایی است که توسط افراد خارق العاده اداره می شود و دارای سابقه دستاورد ، صداقت و عزم است.

مطلب مرتبط  خدمات ژنتیکی به بررسی فن آوری های جدید مانند ضد عفونی کننده مه و ماشین آلات ازن به عنوان تقاضا در بیدار COVID-19

درباره شرکای سرمایه گذاری Banyan

بنیاد بنیان ، L.P. در سال 2002 تأسیس شد تا سرمایه های بین المللی را برای شرکتهای کوچکتر در بازار میانه تأسیس کند که در درجه اول در آنها مستقر است. جنوب شرقی ایالات متحده. سرمایه مززان برای تکمیل ظرفیت بدهی یک شرکت فراتر از محدودیت های اعتباری بانک ها استفاده می شود و یک جایگزین بسیار ارزان تر و رقیق کننده تر برای تأمین اعتبار سهام است. ما تلاش می کنیم فراتر از سرمایه ای که در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم ، با ورود به یک توافقنامه همکاری نزدیک با تیم های مدیریتی که یکپارچگی یکپارچگی بالا با تمایل به ایجاد ارزش قابل توجهی از شرکت را دارند ، به توافق برسیم.

مطلب مرتبط  Exide Technologies اعلام کرده است که توافقنامه خرید اسب برای فروش شرکتهای آمریکایی به EX Holdings که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Quexco است ، در توافقنامه خرید اسب قرار دارد.

درباره گروه جاده پست

Post Road Group یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که در آن مستقر است استمفورد ، سی تی اس. تیم سرمایه گذاری فرصت ویژه Post Road ، سرمایه گذاری های بدهی و حقوق صاحبان سهام را در شرکتهای خدمات بازرگانی با فناوری فعال انجام می دهد. از زمان تأسیس در سال 2017 ، این تیم سرمایه گذاری های بیشتری را انجام داده است 500 میلیون دلار در صنایع هدف خود ، و در حال حاضر از صندوق فرصت ویژه I سرمایه گذاری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا به postroadgroup.com مراجعه کنید.

SOURCE گروه خدمات کرستون

پاسخی بگذارید