گروه نورما از رئیس جمهور جدید برای بخش جهانی آب استقبال می کند

گروه نورما از رئیس جمهور جدید برای بخش جهانی آب استقبال می کند

AUBURN HILLS ، میشی، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروه NORMA ، یک رهبر بازار جهانی در فن آوری پیوستن مهندسی ، منصوب شده است سمیر شاه به عنوان رئیس جمهور جهانی تقسیم آب. با این نقش جدید ، گروه NORMA استراتژیک تجارت جهانی مدیریت آب خود را بیشتر توسعه می دهد.

سمیر شاه به گروه NORMA پیوست 27 آوریل، 2020 ، و در آن مستقر است وودلند هیلز ، کالیفرنیا، ایالات متحده ، در دفتر مرکزی NDS ، عضو گروه NORMA. وی مستقیماً به مدیرعامل گروه NORMA ، دکتر مایکل اشنایدر گزارش می دهد. با این نقش جدید ، گروه NORMA در حال پیشبرد توسعه استراتژیک تجارت جهانی مدیریت آب است. این شامل پیشبرد استراتژی جهانی مدیریت آب ، ادغام ، عملکرد گروهی مالی و محصول ، توسعه محصول و فرآیند ، مدیریت محصول ، مدیریت پروژه و مهندسی می باشد. سمیر استراتژی جهانی تجارت و محصول را برای مدیریت آب در مناطق آمریكا ، APAC و EMEA هدایت می كند. او برای دستیابی به اهداف رشد جاه طلبانه با رئیس جمهور منطقه بسیار نزدیک ارتباط خواهد داشت.

مطلب مرتبط  NexWAFE مدیریت خود را با مدیر عامل جدید گسترش می دهد

گزارش به سمیر خواهد بود مایک گومسون، رئیس جمهور NDS ، تری وان، مدیر مهندسی توسعه محصول ، و مارک برنتمدیر مهندسی ساخت سمیر همچنین مسئولیت خطوط خط مشی را برای مشاغل مدیریت آب گروه NORMA در منطقه APAC به عهده خواهد داشت.

سمیر دارای 16 سال تجربه در نقش های مختلف P&L در فروش ، بازاریابی و توسعه تجارت با شرکت Rain Bird ، ایالات متحده است. پیش از پیوستن به گروه NORMA ، وی دو بخش برای J&J Electronics (فناوری روشنایی LED Halco) را رهبری کرده بود ، سامر ایالات متحده دارای دو درجه است. مهندسی مکانیک از دانشگاه فنی ویرجینیا ، VA و دانشگاه گجرات ، هند.

اطلاعات اضافی در مورد این شرکت در www.normagroup.com در دسترس است. عکس های مطبوعاتی از بستر ما در www.normagroup.com/images در دسترس هستند.

مطلب مرتبط  اولین دستگاه خنک کننده خورشیدی قابل حمل و شکل گیری رول که در Solar Power International (SPI) 2020 رونمایی می شود

درباره گروه NORMA
NORMA Group یک رهبر بازار بین المللی در فن آوری پیوستن مهندسی و استاندارد و سیستم های انتقال سیال است. با حدود 8،500 کارمند ، گروه NORMA در بیش از 100 کشور جهان با بیش از 40،000 راه حل محصول به مشتریان ارائه می دهد. شرکت نورما از مشتریان و شرکای تجاری خود در پاسخگویی به چالش های جهانی از جمله تغییرات آب و هوایی و کمبود فزاینده منابع پشتیبانی می کند. محصولات NORMA Group به کاهش انتشار مضر برای آب و هوا و استفاده از آب با کارآیی بیشتری کمک می کند. راه حل های اتصال نوآورانه آن در سیستم های آبرسانی ، آبیاری و زهکشی ، وسایل نقلیه دارای سیستم درایو معمولی و جایگزین ، کشتی ها و هواپیماها و همچنین ساختمان ها استفاده می شود. گروه NORMA فروش حدودی را تولید کرد 1.1 میلیارد یورو در سال 2019. این شرکت دارای شبکه جهانی از 29 سایت تولید و دفاتر فروش متعدد در اروپا، شمال ، مرکزی و آمریکای جنوبی و آسیا و اقیانوسیه منطقه دفتر مرکزی آن در نزدیکی Maintal واقع شده است فرانکفورت / اصلی. NORMA Group SE در بورس اوراق بهادار فرانکفورت در بازار تنظیم شده (Prime Standard) ذکر شده و عضو SDAX است.

مطلب مرتبط  Augusta Precious Metals Analyst یک چرخش عالی را که در طلا و نقره اتفاق می افتد شناسایی می کند

SOURCE NDS ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.normagroup.com

پاسخی بگذارید