گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

معاون رئیس جمهور آسیا اقیانوس آرام ، آقای وی اظهار داشت:

پس از بیش از 20 سال ساخت و بهره برداری در چین، گروه Norican و مارک های آن DISA ، Italpresse Gauss ، StrikoWestofen و Wheelabrator یک پایگاه تولید کامل و کاملاً منظم در چانگژو، که تحقیق و توسعه ، طراحی و تولید را برای چهار برند و همچنین منابع عالی آن ادغام می کند تا به مشتریان با ارائه پیشرفته ترین فن آوری در اروپا و قابل اطمینان ترین کیفیت از نظر ساخت در ترکیب با خدمات به موقع و کارآمد ، به مشتریان ارائه دهد. این گروه متعهد به ارائه راه حل های یک مرحله ای برای صنعت ریخته گری است.

مطلب مرتبط  بنیاد خصوصی CITGO کمک های اولیه متقاضیان برنامه COVID-19 را اعلام می کند

این گروه از این واقعیت آگاه هستند که یک فرایند تولید هوشمند کلید تعریف مجدد سیستم زنجیره ارزش صنعتی است. گسترش مرکز تولید آن در منطقه Hi-Tech National Changzhou نشان دهنده عزم استراتژیک این گروه برای ایجاد رد پای قطعی و قابل توجه در منطقه آسیا اقیانوس آرام است. از طریق طراحی مشارکتی و انتقال فناوری مرزی بین مراکز تحقیق و توسعه ، نوریکان دائماً توانایی خود را برای توسعه محصولات با فناوری پیشرفته بهبود بخشیده و تجهیزات هوشمند و سازگار با محیط زیست را به بازار عرضه می کند.

مطلب مرتبط  آزمایشات شخص ثالث تأیید می کند که پیل سلول سوختی جدید مایع خنک شده HYZON Motors منجر به تراکم قدرت در جهان است

درباره منطقه سلام فن آوری ملی Changzhou (CND)

منطقه پیشرفته ملی چانگژو (CND) در قلب دلتای رودخانه یانگ تسه واقع شده است. بیش از 1600 شرکت با سرمایه خارجی در CND وجود دارد. اخیراً CND سرعت توسعه خود را افزایش داده و تلاشهای خود را برای ایجاد یک پایگاه صنعتی تشدید کرده است که منجر به دو تجارت اساسی خواهد شد: تولید تجهیزات (ماشین آلات دقیق) و مواد جدید ، بزرگتر و قوی تر. بخش های نوظهور شامل نسل جدید فناوری اطلاعات ، زیست پزشکی ، وسایل نقلیه جدید انرژی ، فتوولتائیک و هواپیمایی می باشد.

مطلب مرتبط  EPA پروژه جایگزینی مخزن آب Levine را با مخازن آب تصویب کرد

لینک مرتبط: http://cznd.changzhou.gov.cn/

مخاطب:
منطقه ملی فناوری Changzhou
کریس CAO
+ 86-15951200078
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1232021/Changzhou_HiTech.jpg

لینک های مربوطه

www.cznd.gov.cn

منبع منطقه فناوری پیشرفته Changzhou ملی Changzhou

پاسخی بگذارید