گروه نوریکان با مراسم تشریفاتی کارخانه را در هانجیانگ گشود

گروه نوریکان با مراسم تشریفاتی کارخانه را در هانجیانگ گشود

وی باهوا ، معاون رئیس جمهور ارشد آسیا اقیانوس آرام ، گفت:

پس از بیش از 20 سال فعالیت و تولید در چین گروه Norican و مارک های آن DISA ، Italpresse Gauss ، StrikoWestofen و Wheelabrator یک پایگاه تولید کامل و کاملاً منظم در چانگژو ایجاد شده است ، که تحقیق و توسعه ، طراحی و ساخت هر چهار مارک و همچنین منابع عالی آنها را برای ارائه جدیدترین فناوری و قابل اطمینان ترین کیفیت در اروپا به مشتریان ارائه می دهد ، که همچنین با خدمات محلی بسیار به موقع و کارآمد مطابقت دارد. این گروه متعهد است راه حل هایی را از یک منبع واحد در اختیار صنعت ریخته گری قرار دهد.

مطلب مرتبط  NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

این گروه تشخیص می دهد که فرایندهای تولید هوشمند برای تعریف مجدد زنجیره ارزش صنعتی مهم هستند. گسترش مرکز تولید در منطقه Hi-Tech ملی Changzhou گواهی بر تصمیم استراتژیک این گروه برای ایجاد حضور محکم و معنی دار در منطقه آسیا و اقیانوسیه است. نوریکان با همکاری طراحی و انتقال فناوری مرزی بین کلیه مراکز تحقیق و توسعه خود ، بطور پیوسته قابلیت های توسعه محصولات پیشرفته خود را توسعه داده و تجهیزات سبزتر و هوشمندانه تری را در اختیار بازار قرار داده است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 18 سریال آقازاده

Changzhou ملی سلام فناوری منطقه (CND) اطلاعات

منطقه سلام و فناوری ملی Changzhou (CND) در قلب دلتای رودخانه یانگ تسه واقع شده است. بیش از 1600 شرکت با سرمایه گذاری خارجی در CND فعالیت می کنند. اخیراً CND سرعت توسعه خود را افزایش داده و تلاشهای خود را برای ایجاد یک پایگاه صنعتی تشدید کرده است. دو ستون برای این منظور خدمت می کنند: مهندسی مکانیک (ماشین های دقیق) و مواد جدید و قوی تر. صنایع آینده از نسل جدید فناوری اطلاعات ، زیست پزشکی ، وسایل نقلیه جدید انرژی ، فتوولتائیک و حمل و نقل هوایی است.

مطلب مرتبط  Turquoise Hill اعلام کرد چشم انداز تولید طلا 2021 و گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 افزایش یافته است

لینک: http://cznd.changzhou.gov.cn/

مخاطب:
منطقه ملی فناوری Changzhou
کریس CAO
+ 86-15951200078
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1232021/Changzhou_HiTech.jpg

لینک های مربوطه

www.cznd.gov.cn

منبع منطقه فناوری پیشرفته Changzhou ملی Changzhou

پاسخی بگذارید