گروه هارتلند و شرکت بارون پترولیوم سرمایه گذاری مشترک تشکیل می دهند

گروه هارتلند و شرکت بارون پترولیوم سرمایه گذاری مشترک تشکیل می دهند

FORT WORTH ، تگزاس، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه Heartland Group Ventures ، LLC (“Heartland”) ، a فورت ورث مستقر در شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز ، اعلام کرد که در 20 اکتبر 2020، این شرکت با شریک سرمایه گذاری مشترک خود ، Barron Petroleum LLC (“بارون”) برای یک سرمایه گذاری مشترک در زمینه حفاری مشترک در میادین گاز طبیعی تازه کشف شده در شهرستان وال ورده ، یک توافق نهایی قطعی را انجام داد.

مطابق توافق ، هارتلند و بارون خرید نقدی دو اجاره گاز طبیعی اضافی و مجاور و گزینه ها را در یک منطقه نامشخص از شهرستان وال ورده، از جمله حقوق حفاری کم عمق و عمیق ، که به دارایی های موجود آنها در منطقه اضافه خواهد شد. اولین اجاره به Heartland و Barron در واگذار شد سپتامبر 2020، و اجاره نامه دوم در واگذار شد اکتبر 2020 کل سطح زیر کشت خود را در این منطقه به 24200 هکتار می رساند. این خریدها به دنبال کشف اخیر سرمایه گذاری در یک میدان جدید حاوی بیش از 417 میلیارد فوت مکعب گاز طبیعی انجام شد.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

طبق شرایط سرمایه گذاری ، هارتلند و بارون از دارایی های حفاری مشترک خود استفاده می کنند و هزینه های مربوط به حفر و تکمیل چاه های عمیق و کم عمق را به طور مساوی تقسیم می کنند. علاوه بر این ، آنها به طور مشترک دارای داده های لرزه ای سه بعدی اختصاصی در مورد خواص اجاره ای هستند. پیش بینی می شود حفاری و تکمیل آن در ماه نوامبر آغاز شود – دسامبر 2020 بازه زمانی ، و برنامه ریزی برای پروژه در حال انجام است.

مطلب مرتبط  First Mining مدیر جدید هیئت مدیره و انتصاب معاون رئیس شرکت ، توسعه شرکت را اعلام می کند

وی گفت: “ما از ادامه رشد دارایی های گاز طبیعی خود در منطقه و ایجاد روابط سرمایه گذاری مشترک با Barron Petroleum بسیار هیجان زده هستیم.” Rustin Brunson، مدیر صندوق Heartland. “کشف اخیر ما با بارون این فرصت را به ما داده است که بتوانیم سبد دارایی های گاز طبیعی خود را به روشی قابل توجه و مقرون به صرفه بسازیم.” “مانند سایر افراد در صنعت ، ما از نزدیک بازارها را رصد می کنیم و بر این اساس استراتژی های کوتاه مدت و کوتاه مدت خود را تنظیم می کنیم.” “ما اعتقاد داریم که این خریدها تا حد زیادی به ایجاد یک سبد دارایی انرژی با ماندگاری طولانی مدت و عملیات مقرون به صرفه کمک خواهد کرد.”

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 ، شامل بیانیه های مربوط به سرمایه گذاری مشترک با Barron Petroleum و حفاری پیش بینی شده است. کلمات “باور” ، “ممکن است” ، “تخمین” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “باید” ، “برنامه ریزی” ، “می تواند” ، “هدف” ، “بالقوه” ، “محتمل است ، “” خواهد شد ، “” انتظار “و عبارات مشابه ، همانطور که مربوط به ما هستند ، برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این اظهارات بر اساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت و همچنین تعدادی از فرضیات مربوط به رویدادهای آینده است. چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ، فرضیات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل مدیریت هستند.

مطلب مرتبط  Prospectus قفسه نهایی Ballard Files

منبع The Heartland Group Ventures، LLC

پاسخی بگذارید