گروه AVG Sarl با اولین سرمایه گذاری در Norsk Solar AS راه اندازی می شود

گروه AVG Sarl با اولین سرمایه گذاری در Norsk Solar AS راه اندازی می شود

نروژ عرضه نوآوری های جدید در فناوری ها و زیرساخت های سبز در 5 سال گذشته به سرعت در حال رشد بوده است اما کمبود سرمایه مالی برای هدایت این دوره ها وجود داشته است. AVG Nordic ESG و Impact Fund SCSp را به منظور سرمایه گذاری مستقیم در شرکت ها و پروژه های ناشی از این رشد و رشد این شرکت ها در سطح جهانی تاسیس کرده است.

مطلب مرتبط  TechMet دور دوم بودجه خود را با 120 میلیون دلار می بندد

AVG ، همراه با سرمایه گذاری خود ، از طریق شبکه جهانی شرکت های EPC و دسترسی به حفاظت از بیمه اتکایی پشتیبانی کمتری را برای کمک به کاهش هزینه سرمایه DFI و سهامداران سهام پشتیبانی اضافی خواهد کرد. هدف صندوق سرمایه گذاری در Climate Solutions و حمایت از بازار رو به رشد سرمایه گذاری ESG و Impact است.

مطلب مرتبط  رهبر بهره وری انرژی Redaptive 156.5 میلیون دلار بودجه را که توسط سرمایه گذاران CarVal هدایت می شود ، تأمین می کند

Norsk Solar یک شرکت EPC مستقر در نروژ است که از شرکت Norsk Vind Energi است و در سال 1996 تاسیس شده و تمرکز اصلی آن انرژی باد است. Norsk Vind Energi ، در سال 2017 ، Norsk Solar AS را راه اندازی کرد تا مدل کسب و کار توزیع شده خورشیدی را که به سرعت در حال رشد است ، ضبط کند.

مطلب مرتبط  Zymergen صنعت مواد شیمیایی و مواد را هدف قرار داده است که 3 تریلیون دلار با 300 میلیون دلار اعتبار جدید ارائه می دهد

SOURCE AV Group Sarl

پاسخی بگذارید