گروه CME شش قرارداد آینده جدید انرژی ژاپن را در 8 فوریه آغاز می کند

گروه CME شش قرارداد آینده جدید انرژی ژاپن را در 8 فوریه آغاز می کند

شیکاگو و توکیو، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه CME ، پیشروترین و متنوع ترین بازار مشتقات جهان ، امروز اعلام کرد چهار قرارداد آتی برق جدید ژاپن و دو قرارداد آتی LNG جدید برای تجارت در دسترس خواهد بود 8 فوریه 2021، در انتظار بررسی نظارتی است.

چهار قرارداد آتی جدید برق ، مجموعه قوی CME گروه آتی و گزینه های قدرت جهانی را گسترش داده و شکافی را در بازار آتی برق ژاپن پر می کند و به معامله گران بستر مناسبی برای ارسال تجارت بلوک به CME Clearing ارائه می دهد. دو قرارداد جدید LNG ابزاری کارآمدتر برای مدیریت ریسک قیمت آنها در اختیار تولید کنندگان برق ژاپنی قرار داده است.

“بازار برق عمده فروشی ژاپن در حال حاضر با صدها شرکت خرده فروشی و تولیدکننده کاملاً آزاد شده و فرصتی برای بازار مشتقات قوی تری در کنار آن ایجاد کرده است. ما خوشحالیم که این قراردادهای آتی جدید را راه اندازی می کنیم که یک ابزار کارآمد برای مدیریت ریسک به شرکت کنندگان ارائه می دهد.” Izumi Kazuhara ، رئیس گروه CME ژاپن. “در همان زمان ، راه اندازی دو قرارداد جدید LNG به ارزش ین برای فعالان بازار که می خواهند گسترش بین LNG و آینده برق را انجام دهند ، مهم خواهد بود.”

مطلب مرتبط  تولید کننده تایوانی JENG WUEI شیشه های جدید با تکنولوژی پیشرفته PP PCR و PET PCR را برای صنعت آرایشی و بهداشتی در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia اعلام کرد

قراردادهای جدید برق شامل: برق ژاپن (روز قبل) توکیو آینده با بار پایه ، قدرت ژاپن (روز پیش) توکیو آینده با حداکثر بار ، قدرت ژاپن (روز پیش) کانسای آینده با بار پایه و قدرت ژاپن (روز پیش) کانسای معاملات آتی اوج بار. آنها با استفاده از میانگین محاسبه قیمت 30 دقیقه ای Spot Spot (Day-Ahead) منتشر شده توسط بورس عمده فروشی برق ژاپن (JEPX) برای منطقه مربوطه در ین ژاپن تسویه می شوند (توکیو یا کانسای) بر اساس بارهای پایه / پیک در مدت تعیین شده توسط قرارداد.

قراردادهای جدید LNG به ین ژاپن تبدیل می شود و شامل ژاپن/ معاملات آتی بازار کره (پلاتس) و کوکتل خام ژاپن (جزئیات). اولی یک قرارداد با توافق مالی است که بر اساس نشانگر LNG روزمره DES ژاپن / کره (JKM) توسط Platts تنظیم شده است ، در حالی که دومی یک قرارداد مالی است که بر اساس میانگین قیمت نه روغن خام تصفیه شده سفارشی گزارش شده توسط وزارت ژاپن تنظیم شده است. امور مالی و گمرکی

قراردادهای آتی برق و LNG ژاپن گروه CME در CME Globex در دسترس خواهد بود ، برای تسویه حساب از طریق CME ClearPort ارائه می شود و با قوانین و مقررات NYMEX ذکر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولی ، لطفاً به https://www.cmegroup.com/trading/energy/global-power-futures.html و برای اطلاعات بیشتر در مورد دومی ، به https://www.cmegroup.com/ مراجعه کنید معاملات / انرژی / جهانی-گاز-طبیعی-آینده. html.

مطلب مرتبط  مدیر عامل انبریج آل موناکو در کنفرانس غربی CIBC حضور خواهد داشت

گروه CME (www.cmegroup.com) به عنوان پیشروترین و متنوع ترین بازار مشتقات جهان ، مشتریان را قادر می سازد تا معاملات آتی ، گزینه ها ، بازارهای نقدی و فرابورس را معامله کنند ، اوراق بهادار را بهینه کرده و داده ها را تجزیه و تحلیل کنند – به فعالان بازار در سراسر جهان برای مدیریت کارآمد ریسک و فرصت ها . صرافی های گروه CME گسترده ترین محصولات معیار جهانی را در بین تمام طبقات عمده دارایی براساس نرخ بهره ، شاخص سهام ، ارز ، انرژی ، محصولات کشاورزی و فلزات ارائه می دهند. این شرکت معاملات آتی و گزینه های معاملات آتی را از طریق بستر CME Globex trading ، معاملات با درآمد ثابت از طریق BrokerTec و معاملات ارزی در بستر EBS ارائه می دهد. علاوه بر این ، یکی از پیشروترین ارائه دهندگان پاکسازی طرف مقابل مرکزی جهان ، CME Clearing را اداره می کند. با مجموعه ای از محصولات و خدمات قبل و بعد از تجارت که کل چرخه حیات تجارت را تشکیل می دهد ، گروه CME همچنین خدمات بهینه سازی و سازش از طریق TriOptima و خدمات پردازش تجارت از طریق Traiana را ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Maverix Metals و Pan American Silver بسته شدن پیشنهادات ثانویه را اعلام کردند

CME Group ، نشان Globe ، CME ، Chicago Mercantile Exchange ، Globex و ، E-mini علائم تجاری Chicago Mercantile Exchange Inc CBOT و Chicago Board of Trade علائم تجاری هیئت تجارت شهر شهر است شیکاگو، NYMEX ، Exchange New York Mercantile و ClearPort علائم تجاری New York Mercantile Exchange ، Inc. COMEX علامت تجاری Commodity Exchange ، Inc. BrokerTec ، EBS ، TriOptima و Traiana علائم تجاری BrokerTec Europe LTD ، EBS Group LTD ، است. TriOptima AB و Traiana ، Inc به ترتیب. Dow Jones، Dow Jones Industrial Average، S&P 500 و S&P علامت های تجاری و تجاری علامت های تجاری Dow Jones Trademark Holdings LLC، Standard & Poor’s Financial Services LLC و S & P / Dow Jones Indices LLC ، حسب مورد هستند و مجوز آن را گرفته اند استفاده توسط Chicago Mercantile Exchange Inc. کلیه علائم تجاری دیگر متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

CME-G

SOURCE CME گروه

لینک های مربوطه

http://www.cmegroup.com

پاسخی بگذارید