گرینگر استخدام جونی لروی به عنوان مدیر ارشد فناوری است

گرینگر استخدام جونی لروی به عنوان مدیر ارشد فناوری است

وی گفت: “جانی یک رهبر صنعت است که فناوری را یک عمل اساسی خلاقانه می داند و معتقد به ارزش جمع آوری طیف وسیعی از مهارت ها و افراد برای حل مشکلات است.” پیج رابینز، معاون ارشد و رئیس ارشد فناوری ، بازاریابی ، استراتژی و بازرگان ، Grainger. “فناوری استراتژی ما را اقتباس می کند ، و رهبری جونی اهداف ما را در ترکیب بیش از 90 سال تجربه ما با تخصص دیجیتالی ما پشتیبانی و پیشبرد خواهد کرد تا بهترین محصولات ، راه حل ها و خدمات امروز را به مشتریان ارائه دهد و نیازهای آنها را در آینده پیش بینی کند.” یک گام مهم در تکامل دیجیتال ما ، به عنوان گرینگر آینده فناوری و توزیع را برای مشتریان و شرکای ما تعریف می کند. ”

مطلب مرتبط  ایان رابرتسون مدیر عامل شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. بازنشسته می شود

به عنوان CTO ، LeRoy هدایت تیم ها را در گروه فناوری Grainger’s Technology ایجاد می کند تا قابلیت هایی را فراهم کند که استراتژی و مدل تجاری شرکت را تکمیل و پیشبرد کند. این شامل ایجاد یک فن آوری مدرن تر و فرهنگ مهندسی نسل بعدی است که امکان رشد را از طریق مزیت های رقابتی قوی تر فراهم می کند.

لروی می گوید: “من از سفری که گرینگر در آن انجام داده است ، هیجان زده ام و تحسین می کنم که چگونه این شرکت با ثابت ماندن به ریشه ، ارزش ها و مشتریان خود ، مشاغل را ادامه می دهد.” “تمرکز من روی پرورش و پرورش استعدادها و ایجاد یک فرهنگ مهندسی است که قابلیت ها و قابلیت های مدرن تری را ارائه می دهد تا گرینگر را به سطح بعدی برسانم.”

مطلب مرتبط  Algonquin بازنشستگی نایب رئیس کریستوفر جارات را اعلام کرد

لروی بعد از 15 سال در ThoughtWorks به Grainger می پیوندد ، جایی که او اخیراً رهبری آنها را بر عهده داشت آمریکای شمالی سازمان فناوری ، در حال ارائه پیشنهادات و قابلیت های جدید ، در عین حال به پیشرفت استعداد ، فرهنگ و تخصص تحویل آنها نیز کمک می کند. در این نقش ، او همچنین به دو برابر کردن اندازه مشاغل آمریکای شمالی ، قهرمان شدن معرفی قابلیت های موبایل و IoT به تجارت و همچنین جاسوسی اندیشه و روشهای امنیتی در فرهنگ تحویل نرم افزار خود کمک کرده است. وی از طریق سفرهای نوسازی مشابه از جمله Gap ، Nordstrom ، Google و Box به بسیاری از سازمانها در بخشهای خرده فروشی و لجستیک توصیه کرده است.

مطلب مرتبط  گری آزبورن به عنوان مدیر توسعه تجارت Permian Basin در SPOC عضویت دارد

درباره گرینگر
W.W. گرینگر ، شرکت ، با فروش سال 2019 11.5 میلیارد دلار، است آمریکای شمالی پیشرو در خط تولید گسترده ای از محصولات تعمیر و نگهداری ، تعمیر و بهره برداری (MRO) ، با عملیات نیز در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین.

Grainger را دنبال کنید توییتر، Facebook و LinkedIn. برای دریافت آخرین اخبار در اتاق رسانه گرینگر عضو شوید.

SOURCE W.W. گرینگر ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.grainger.com

پاسخی بگذارید