گزارش افزایش الکتریکی شانگهای 26٪ در فروش ناخالص در نتایج سالانه 2019

گزارش افزایش الکتریکی شانگهای 26٪ در فروش ناخالص در نتایج سالانه 2019

شانگهای، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شانگهای برقی (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) پیشروترین تولید کننده و تأمین کننده تولید برق و تجهیزات صنعتی ، نتایج حسابرسی شده خود را برای سال منتهی به 31 اعلام کرده است. دسامبر 2019.

شاخص های کلیدی مالی و عملیاتی در سال 2019 در مقایسه با سال گذشته

  • گردش مالی ناخالص با 26 درصد افزایش و به 127.509 میلیارد RMB رسید
  • سود قابل انتساب به سهامداران شرکت مادر با 24.83 درصد افزایش یافت و به 3.72 میلیارد RMB رسید
  • سفارشات جدید 30.6٪ افزایش به 170.79 میلیارد RMB
  • درآمد اولیه هر سهم از 0.20 RMB به 0.25 RMB 25٪ افزایش یافته است
  • پرسنل تحقیق و توسعه از 3،082 به 3،124 کارمند افزایش یافته است ، در کل سرمایه گذاری تحقیق و توسعه از 4.102 میلیارد RMB

سفارشات جدید برای تجهیزات انرژی ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه به ترتیب 33.2٪ ، 26.7٪ و 1/40٪ از کل سفارشات جدید را تشکیل می دهد.

با افزایش گردش مالی 12.1٪ و رسیدن به RMB45.944 میلیون بخش تجارت تجهیزات انرژی عملکرد پایدار را به طور پیوسته دنبال می کند و از جمله ، تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات انتقال نیرو و توزیع برق ، تجهیزات تولید برق ، تجهیزات تولید برق هسته ای ، توربین های بادی و قطعات را شامل می شود. تجهیزات ذخیره انرژی ، و همچنین تجهیزات شیمیایی پر مصرف.

مطلب مرتبط  شرکت تجارت فلزات به میزبانی روز سرمایه گذار مجازی

گردش مالی از بخش تجاری تجهیزات صنعتی، که در میان دیگران ، آسانسورها ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی و تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، 11.6 درصد افزایش یافته و به 46409 میلیون RMB رسیده است .

گردش مالی بخش تجارت یکپارچه خدمات ، که شامل خدمات مهندسی انرژی ، خدمات مهندسی محیط زیست ، خدمات اتوماسیون و مهندسی ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی و خدمات بازرگانی بین المللی می باشد ، 83.5٪ افزایش یافته است ، برای رسیدن به 44316 میلیون RMB.

از مهمترین واقعیت ها موفقیت شرکت در بخش تجهیزات انرژی بادی است که بزرگترین سفارش توربین های بادی ساحل در جهان برای نیروگاه بادی ولانچابو ، در مغولستان داخلی را منعقد کرده است. از جمله دیگر دستاوردهای قابل توجه ، سفارش 39 توربین بادی و برج های بادی در دریای 4 مگاوات از پروژه NORINCO بین المللی کرواسی ، که ورود آن به بازار بادهای اروپایی را رسماً نشان می دهد.

این نیروگاه به عنوان یک پروژه نماینده واحد تولید برق تولیدی از زغال سنگ استفاده می کند آنهویی پینگشان قدرت باید در پایان سال 2020 با رکورد حرارتی رکوردی 92/48 درصد به بهره برداری برسد. واحد تولید برق حرارتی دوتایی فوق بحرانی با قدرت 1،350 مگاوات ، با کاهش مصرف ذغال سنگ برای تولید برق ، به کنترل انتشار گازهای گلخانه ای جهانی برای آینده ای پایدار کمک می کند. 251 گرم در کیلووات ساعت.

مطلب مرتبط  Frontera اعلامیه نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی را ارائه می دهد

به منظور حفظ رهبری خود در زمینه محصولات انرژی ، شانگهای الکتریک فعالیت های خود را متنوع کرده و در تولید انواع جدید باتری سرمایه گذاری کرده است. جمع کننده فسفات آهن لیتیوم بطور مستقل طراحی و ساخته شده در فرودگاه بین المللی داکسینگ در پکن ، سیستم ذخیره انرژی موبایل در منطقه جدید Xiong’an که شبکه را به هم وصل می کند ، طراحی و ساخته شده است. باتری های برقی برای اتوبوس های انرژی جدید در کتاب سفارش خود دارای تقاضای زیادی هستند.

در سال 2019 ، شانگهای الکتریک اینترنت صنعتی را برای فشار به مرزهای تفکر و ماشین آلات راه اندازی کرد. با تشکر از ” پلت فرم اینترنت صنعتی SEunicloud »، این شرکت هم اکنون یک راه حل یک مرحله ای را برای بهره برداری هوشمند از انرژی باد ، کارکرد از راه دور از انرژی حرارتی و نگهداری ابزارهای ماشینکاری از طریق همگرایی سیستم صنعتی جهانی و قدرت محاسبات پیشرفته ، آنالیز ، حسگرهای کم هزینه و سطح جدیدی از اتصال ارائه شده توسط اینترنت.

شانگهای الکتریک به لطف پیشرفت های مهم چندین پروژه در خاورمیانه (نیروگاه ذغال سنگ Thar و پروژه سپرده گذاری) ، (700 مگاوات پروژه متمرکز برق خورشیدی در دبی) ، در آسیای جنوبی ، دسترسی جهانی خود را گسترش می دهد (پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی (CCPP) در بنگلادش) ، در استرالیا جنوبی ، و همچنین در سایر مناطق. این شرکت همچنین اعلام کرده است که با نشان دادن جاه طلبی بین المللی خود به Expo 2020 Dubai به عنوان یک شریک رسمی غرفه چین پیوسته است.

مطلب مرتبط  بازار جهانی تا سال 2025 از 51 میلیارد دلار درآمد عبور خواهد کرد

شانگهای الکتریک ارائه ای از نتایج سالانه 2019 خود را آماده کرده است که در وب سایت روابط سرمایه گذار برقی شانگهای به آدرس https://www.shanghai-electric.com/listed_en/upload/res منابع/ موجود است. پرونده / 2020/04/18 / 86486.pdf

درباره شانگهای برقی

شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) به طور عمده در طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برقی و صنعتی مشغول است. شرکت تمرکز داردفعالیت تجهیزات انرژیبه ویژه ساخت و فروش تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات تولید برق ، تجهیزات برق هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی ، رویفعالیت تجهیزات صنعتی، از جمله تولید و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، و غیرهفعالیت خدمات یکپارچهبه ویژه امضای قرارداد برای ساخت نیروگاه ها ، پروژه های انتقال و توزیع و همچنین فعالیت های دیگر.

پیوندهای مرتبط
www.shanghai-electric.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1159638/LOGO_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید